Skocz do zawartości

Grand Theft Auto: The Trilogy


ProstyHeker

Rekomendowane odpowiedzi

15 lat temu, to te gierki były zajebiste jak na tamte czasy. To są dobre wspomnienia, człowiek przeszedł całą trylogię i zaliczył przy okazji rewolucję w gamingu jakim było GTAIII, które było przełomowe. Ten remaster to tylko odkopywanie trupa i niszczenie nostalgii. Gdyby zrobili remake na wzór Mafii jedynki, to by można było mówić w samych superlatywach, a tak? Meh remaster, robiony po taniości, a golony po jaja na graczach za grube hajsy.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Faka napisał:

Gdyby zrobili remake na wzór Mafii jedynki, to by można było mówić w samych superlatywach, a tak?

 

W temacie Mafii to jakoś daleko było do superlatywów, a były i posty sugerujące, że postaci wyglądają nie tak jak trzeba (Pauliemu oberwalo się najbardziej), że gameplay uproszczony itd.

 

Nawet jakby tutaj odświeżyli w ten sposób trylogię, to miałbyś masę ludzi mówiących o braku "duszy" i "co oni zrobili z moim GTA".

Edytowane przez Bigby
Odnośnik do komentarza
10 minut temu, Figaro napisał:

wow, jestem w szoku jak źle wygląda strzelanie. I te białe linie wokół celu. O maj gad. Art style faktycznie, jakby nie mieli dyrektora artystycznego. 

 

no mega zawód.

Ciekawe czy z sa też będzie jakaś biała linia dla lamusów czy zostawią te chadowe lockowanie 

Uff ależ kolorki i dusza. Wielkie dzięki rockstara

20211110_102427.jpg

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, maciucha napisał:

Wiadomo jak soundtrack? 

Ten leak był fałszywy, chyba cały soundtrack jest taki, jak w tych wydaniach na telefony. Billie Jean nie ma, Out of Touch jest. Tyle z VC wiem.

45 minut temu, Bzduras napisał:

Same here, jak na razie największym minusem tej kolekcji są posty roziego, a reszta jakoś mniej-więcej w normie.

A co ja takiego pisałem? Odpowiadanie na zarzuty z dupy ci przeszkadza? Opanuj się, kolego.

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Rozi napisał:

A co ja takiego pisałem? Odpowiadanie na zarzuty z dupy ci przeszkadza? Opanuj się, kolego.

Nie, przeszkadza mi strzelanie do każdego, kto śmie napisać coś nieprzychylnego o twojej ukochanej i wyczekiwanej grze. Death Strading, Red Dead Redemption 2, GTA Definitive Edition - to nie pierwszy raz, gdy się odpalasz, bo ktoś ci gierkę śmie obrazić i mieć co do niej inne zdanie niż ty. I to jeszcze w tym swoim ciężkim do zniesienia stylu.

 

NO ALE CO SIĘ SPODZIEWAŁEŚ RIMEJKA? XDDDDDDDDDDDDDD - brzmi znajomo?

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Raczej dam sobie spokój. San Andreas także platynowałem jakieś 3 lata temu i wszystko pamiętam. Wszystkie te gry przeszedłem kilka razy i pomimo ładniejszej grafiki nie ciągnie mnie by znów przeznaczyć dziesiątki godzin na te gry. To jednak te same gry. Zbyt dużo gier wychodzi i zbyt duzy backlog, by bawić się w to.

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Bzduras napisał:

ktoś ci gierkę śmie obrazić i mieć co do niej inne zdanie niż ty.

Posiadanie innego zdania prowadzi do dyskusji, to jest forum dyskusyjne, a ja tak właśnie dyskutuję, zbijając absurdalne argumenty. Nie pasuje? Użyj funkcji Ignoruj :lapka:

 

We wszystkich grach działają cheaty, jak w oryginałach.

Odnośnik do komentarza

Nie odpowiadaj na argumenty z dupy, bo będą pisać, że się odpalasz. Jakby zrobili remake, to pisaliby ludzie, że gdzie ich GTA, co to za gówno, nie ma duszy. No cóż.

 

Odpaliłem te streamy na TV i wygląda to super, a jeszcze jak 4K będzie, ajjjjj. Swędzi mnie portfel.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...