Skocz do zawartości

Grand Theft Auto: The Trilogy


ProstyHeker

Rekomendowane odpowiedzi

19 godzin temu, Pupcio napisał:

No brak gameplayu to jakiś wyższy poziom beki. Co prawda nigdy nie pokazywali czystego gameplayu ze swoich gier no ale chociaż były jakieś wyreżyserowane fragmenty. Tak czy siak albo będzie giga beka za tydzień albo umiarkowana. CZEKAM

Przeciez RDR2 i GTA5 przed premierami mialy takie dlugie gameplay overviewy, gdzie bylo mnostwo gry w akcji z komentarzem narratora jak ostatnio z Elden Ring. 

Odnośnik do komentarza

No przecież napisałem że wyreżyserowany co do sekundy gameplay był ale nigdy nie wyrzucili jakiegoś 10 minutowego gameplayu który nie był przerwany przez cutscenki i inne pierdoły jak to robi praktycznie każdy inny dev.

Teraz wygląda na to że nawet tego im się nie chce zrobić więc pewnie launch trailer i dawać hajs c0rwy :problem:

Odnośnik do komentarza

Ja tam sobie kupiłem i już pobrałem na ps4. Nie potrzebuję graficznych fajerwerków a to co zobaczyłem mi się podoba. Wręcz najbardziej liczę nie na uber grafikę tylko właśnie uwspółcześnienie sterowania. Zagrywałem sie do upadłego dawniej, oczywiście na pirackich wersjach nie do końca ogarniając jeszcze wtedy angielski więc tym bardziej uważam zakup za uzasadniony. O ile będzie to dobrze działać na bank nie będę zawiedziony. 

Odnośnik do komentarza

Mimo wszystko to są naprawdę archaiczne już gry. Definiowaly openworldy, tylko kiedy to bylo...

 

A po tym co nam do tej pory pokazują na screenach, to jest jednak solidny policzek w stronę graczy. Miałem brać preorder, ale dzisiaj mówię: sprawdzam. Zwłaszcza po tych żenujących obrazkach z gry i dodatkowo wiedząc, co to za podmiot w imieniu Rockstara rzeczywiście za tym projektem stoi.

Edytowane przez l33t
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...