Skocz do zawartości

Grand Theft Auto: The Trilogy


ProstyHeker

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, Figuś napisał:

SA wygląda najlepiej z całej trójki, ale dawać za to prawie trzy paki to jak plucie sobie samemu w ryj. Dobrze że jest w GP SA polata się chwilę i usunie z dysku

Dokładnie! W sumie to że SA jest w passie to zajebisty deal. San Andreas było najbardziej złożona częścią i miała najwięcej kontentu ze starej trylogii . Poprzednie dwie części przy niej to popierdółki. 3 i VC to nawet na promocji bym się zastanawiał czy nie przepłacam. 

Odnośnik do komentarza

Tak jak mówiłem - ta sama sytuacja co z Mass Effect. Znany i bardziej ujednolicony gameplay z odrobiną zmian oraz podbita grafika, która podobnie jak tam jednym się spodoba innym nie (głównie przez modele postaci, choć te w ME są bardziej wierne oryginalnemu stylowi).

 

Mogło być lepiej, fakt, ale daleko też do jakiejś tragedii. Takie San Andreas prezentuje się bardzo fajnie. 

Edytowane przez Bigby
Odnośnik do komentarza

III wygląda świetnie,  SA też bardzo spoko, natomiast VC to porażka. A sterowanie bardziej przypomina GTA IV, tylko stare animacje są do niego nieprzystosowane. Z drugiej strony bez robienia pełnego remake'u pewnie średnio da się to poprawić, a pełny remake kosztowałby 3 bomby za każdą grę, a nie cały pakiet. Hype trochę opadł, ale jak spadnie nieco cena to pewnie kupię.

Edytowane przez Chmielinski
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Bigby napisał:

Tak jak mówiłem - ta sama sytuacja co z Mass Effect. Znany i bardziej ujednolicony gameplay z odrobiną zmian oraz podbita grafika, która podobnie jak tam jednym się spodoba innym nie (głównie przez modele postaci, choć te w ME są bardziej wierne oryginalnemu stylowi).

 

Mogło być lepiej, fakt, ale daleko też do jakiejś tragedii. Takie San Andreas prezentuje się bardzo fajnie. 

A MOGLI NA RAGE ZROBIĆ I EUPHORII CHLIP CHLIP

 

Zostawili nawet słynnego glitcha z tunelem xd

QtKT7RA.jpg

Odnośnik do komentarza

Trzeba też pamiętać, że strumyki lecą z PS4, więc naturalnie na nowszych konsolach 60FPS i wyższa rozdziałka będą ewidentnie upgrejdem.

 

W sumie tak popatrzałem i tych poprawek to jak na lekarstwo, ale pociesza mnie myśl, że będę mieć legancko trylogię na konsoli bez większego kombinowania.

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, _Red_ napisał:

Fizyka w walce wręcz na tym filmiku z VC :( Gdziestam łudziłem się, że nowy engine odświeży możliwości w tym obszarze, a tu nadal kukiełki. 

Nikt nie zapewniał o zmienianiu fizyki, ludzie kochani, lepsza grafika z QoL upgrade'ami, tyle i aż tyle.

Odnośnik do komentarza

 

Inny gameplay z III, więcej strzelania jest.

 

No trochę boli, że nie zagęścili NPC na ulicach, albo chociaż nie zadbali o to, żeby się nie pojawiały przed nami. W okolicy pierwszej kryjówki w GTA III w oryginale nie było ludzi na ulicy, tutaj też nie, a to raczej kwestia ograniczenia, a nie celowego zamierzenia. Animację też można było trochę poprawić, żeby nie było tak kwadratowo. No duch oryginału jakiś tam został i pewnie zagram, bo wydaje się i tak być dobrą opcją do odświeżenia klasyki.

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Bzduras napisał:

Trzeba też pamiętać, że strumyki lecą z PS4, więc naturalnie na nowszych konsolach 60FPS i wyższa rozdziałka będą ewidentnie upgrejdem.

 

W sumie tak popatrzałem i tych poprawek to jak na lekarstwo, ale pociesza mnie myśl, że będę mieć legancko trylogię na konsoli bez większego kombinowania.

 

No tylko to co tu wygląda źle to nie jest rozdziałka czy FPS, tylko mix starej fizyki, która gubi się przy nowym sterowaniu, śmieszny draw distance, a w VC jakoś to przejaskrawione jest. Wygląda jak filmik z moda, który pojawiłby się na głównej PPE, ale nikt z nim tak naprawdę nie chce grać.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Bzduras napisał:

ale pociesza mnie myśl, że będę mieć legancko trylogię na konsoli bez większego kombinowania.

 

Jak dla mnie możliwe, że najważniejszy argument. Ostatni raz grałem w te tytuly jakieś 15 lat temu na Crtku w 20-30 fpsach. 

Nawet nie chciałoby mi się teraz ściągać jakichś modów i reshadów na poprawę grafiki.

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Chmielinski napisał:

No tylko to co tu wygląda źle to nie jest rozdziałka czy FPS, tylko mix starej fizyki, która gubi się przy nowym sterowaniu, śmieszny draw distance, a w VC jakoś to przejaskrawione jest. Wygląda jak filmik z moda, który pojawiłby się na głównej PPE, ale nikt z nim tak naprawdę nie chce grać.

Z tym modem to coś w tym jest, miejscami wygląda to ok, a gdzie indziej jakby ktoś dokleił na siłę plastelinowy efekt i wyszło jak wysżło. Trzeba będzie złapać pada w ręce i przetestować samemu jak to działa, bo na tych streamach grają takie nooby, że momentami aż przykro patrzeć na to co oni tam wyprawiają.

2 minuty temu, Bigby napisał:

Jak dla mnie możliwe, że najważniejszy argument. Ostatni raz grałem w te tytuly jakieś 15 lat temu na Crtku w 20-30 fpsach. 

Same here, jak na razie największym minusem tej kolekcji są posty roziego, a reszta jakoś mniej-więcej w normie.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...