Skocz do zawartości

Retro handheldy do emulacji


Suavek

Rekomendowane odpowiedzi

1 minute ago, Assassins_78 said:

@Czoperrr działa to tylko na wgranym - Garlicu (czosnku) na Anbreniaku. Robiłem to przed jego sprzedaża i przesiadką sie na Miyoo ;) 

Jak znajdę paczkę okładek na niego to Ci moge podesłać :) 

Wiem, że na Garlic :) Na Archive.org znalazłem gotowe paczki z rozszerzeniem gra.png więc chyba nie ma konieczności posiadania także rozszerzenia romu w nazwie pliku. Nie musisz podsyłać, sam robię w Scraperze.

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Assassins_78 napisał:

@Czoperrr działa to tylko na wgranym - Garlicu (czosnku) na Anbreniaku. Robiłem to przed jego sprzedaża i przesiadką sie na Miyoo ;) 

Jak znajdę paczkę okładek na niego to Ci moge podesłać :) 

Jakiego miałeś wcześniej Anbernica? I jak wrażenia w porównaniu do Miyoo?

Odnośnik do komentarza
15 minut temu, Czoperrr napisał:

Wiem, że na Garlic :) Na Archive.org znalazłem gotowe paczki z rozszerzeniem gra.png więc chyba nie ma konieczności posiadania także rozszerzenia romu w nazwie pliku. Nie musisz podsyłać, sam robię w Scraperze.

Nazna pliku *.png musi być taka sama jak nazwa ROMu :)  i musi się znajdować w katalogu "Imgs"

 

Tak jak tu jest to ustawione :)

 

vMJZuTt.png

Edytowane przez Assassins_78
poprawiono wpis
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Czoperrr napisał:

Tylko do Mayoo Mini dają czytnik kart, w Anbernicu nie ma. Mam aktualizacje statusu i dzisiaj ma być doręczona ale mój listonosz nigdy mi nic nie przyniósł i zawsze zostawia awizo więc pewnie nie zdążę odebrać bo listy z awizo wydają na dzień następny :/

u mnie tez raczej nie nosi, ale paczka tak mała i lekka, że tym razem wziął

Odnośnik do komentarza

Też czuję, że będę się z tym trochę jebał na moim MacBooku, może dziś się za to wezmę, bo wczoraj nie było już czasu. Jakieś porady co powinienem najpierw zrobić i gdzie najlepiej szukać romów, czy po prostu wujek google?

 

Fajne jest to, że z tyłu klapka jest otwierana, więc z wymianą baterii nie będzie problemu, a ta nie trzema zbyt długo jak na takie maleństwo. Ogólnie pomacałem wczoraj trochę tego Game Boya i michałek drygnął :)

Odnośnik do komentarza
22 godziny temu, Assassins_78 napisał:

Jakąś bieda paczkę masz :)

 

Sprawdź to - to jedyna słuszna paczuszka ;)

 

aqw9OL2.png

 

Download  : 

 

Ściągnałem, wypierdole większość gier z szaraka i powinno wejść na karte 64gb. Tylko jeszcze na ten adapter kart sd musze czekac :sapek:

Jeszcze fanowskie hacki do poksów dorzucic i sprzęt kompletny.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

U mnie wszystko poszło gładko. Garlic wgrany na pojedynczą kartę 32GB do tego mnóstwo gier. Nawet okładki pobrałem Scraperem i zmniejszyłem w Powershellu jak w instrukcji od Retro Game Corps i wszystko jest elegancko. Przy odpalaniu gier z PSX wyskakuje info, że brakuje BIOS ale gry działają normalnie. Nie wiem czemu tak jest bo pliki wrzuciłem tam gdzie trzeba.

 

 

IMG_20230509_204116.jpg

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...