Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, PanKamil napisał:

Skoro nie muszę kupować sprzętu za ponad 2 tys to chyba fajnie co? Nie podoba mi się, że ktoś by mnie do tego zmuszał. Juz miałem xsx i podziękuje na parę lat. 

ale nie musisz kupować sprzętu na ponad 2 tysiące. Są tańsze alternatywy .

 

Ale szacunek za to jak walczysz z ekskluzywną zawartością, mam nadzieje że będziesz miał tyle samo energii przy premierze Final Fantasy i Silent Hilla

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Teraz, ASX napisał:

ale nie musisz kupować sprzętu na ponad 2 tysiące. Są tańsze alternatywy .

 

Ale szacunek za to jak walczysz z ekskluzywną zawartością, mam nadzieje że będziesz miał tyle samo energii przy premierze Final Fantasy i Silent Hilla

Walcze o to co jest dla mnie korzystne :) w final fantasy i silenta będę mógł grać więc po co mam o coś walczyć? To już nie będzie mój problem.

  • beka z typa 4
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, PanKamil napisał:

Skoro nie muszę kupować sprzętu za ponad 2 tys to chyba fajnie co? Nie podoba mi się, że ktoś by mnie do tego zmuszał. Juz miałem xsx i podziękuje na parę lat. 

No ale właśnie po to Microsoft inwestuje i rozwija xCloud, żebyś właśnie nie musiał kupować ich sprzętu, żeby cieszyć się z możliwości grania w ich produkcje. Więc ja już nie wiem o co chodzi.:dunno:

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Pupcio napisał:

No też mi się nie podoba że musze kupić sonke bo przejeli inscomniac :nosacz2: ale sony może wszystko:boomer:

To gdzie grałeś do tej pory w gry insomniac? Insomniac nigdy by się nie znalazło w tym miejscu w którym są teraz bez playstation. Porównywanie jednego studia do wydawcy to też strzał w płot. No ale zaproponuje to co koledzy, ograsz sobie na playstation pc lub w chmurze. Nic nie musisz kupować.

1 minutę temu, tedi007 napisał:

No ale właśnie po to Microsoft inwestuje i rozwija xCloud, żebyś właśnie nie musiał kupować ich sprzętu, żeby cieszyć się z możliwości grania w ich produkcje. Więc ja już nie wiem o co chodzi.:dunno:

Teraz mogę grać w gry natywnie i niech tak zostanie :) Nie będę sie prosił o granie w chmurze i jeszcze z tego cieszył :dynia:

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, PanKamil napisał:

To gdzie grałeś do tej pory w gry insomniac? Insomniac nigdy by się nie znalazło w tym miejscu w którym są teraz bez playstation. Porównywanie jednego studia do wydawcy to też strzał w płot. No ale zaproponuje to co koledzy, ograsz sobie na playstation pc lub w chmurze. Nic nie musisz kupować.

gdzie mogę ograć nowego Ratcheta na PC lub w chmurze? bo chętnie bym zagrał

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, ASX napisał:

dostanie ale trzeba na niego poczekać.

 

Dlatego podejście obu firm względem konsumenta się rożni.

ale zagrasz :) nawet w chmurze bo właśnie dodadzą obługę gier z ps5 https://www.playstation.com/en-gb/support/subscriptions/ps-plus-pc/?country-selector=true

 

 

Edytowane przez PanKamil
Odnośnik do komentarza
10 minut temu, PanKamil napisał:

Teraz mogę grać w gry natywnie i niech tak zostanie :) Nie będę sie prosił o granie w chmurze i jeszcze z tego cieszył :dynia:

 

Nie rozumiem, jak możne nie widzi nic poza czubkiem własnego nosa. Naprawdę nie dostrzegasz tego, że Microsoft rozwijając wszystkie swoje projekty poszerza możliwość ogranie swoich gier, nie wymuszając konieczności zakupu ich sprzętu. Zakup Xboxa jest tylko jedną z możliwości. Najnowsze Halo możesz ograć na konsoli, PC, chmurze, nowy GoW Ragnarok - ograsz tylko na PlayStation. To w końcu kto bardziej ogranicza możliwości ogrania produkcji od studiów first party i wymusza zakup ich konsoli do grania:philosoraptor:

Edytowane przez tedi007
Odnośnik do komentarza
Teraz, tedi007 napisał:

 

Nie rozumiem, jak możne nie dostrzegać nic poza czubkiem własnego nosa. Naprawdę nie dostrzegasz tego, że Microsoft rozwijając wszystkie swoje projekty poszerza możliwość ogranie swoich gier, nie wymuszając konieczności zakupu ich sprzętu. Zakup Xboxa jest tylko jedną z możliwości. Najnowsze Halo możesz ograć na konsoli, PC, chmurze, nowy GoW Ragnarok - ograsz tylko na PlayStation. To w końcu kto bardziej ogranicza możliwości ogrania produkcji od studiów first party i wymusza zakup ich platformy do grania:philosoraptor:

Człowieku, ja mam w doopie rozwój xboxa. Gram sobie gry w acti na playstation i nie będę się cieszył z tego, że xbox się rozwija a ja stracę dostęp do gier. Niech się rozwijaja, nie mam pretensji ale nie chce nic na tym tracić.

  • beka z typa 2
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
8 minut temu, PanKamil napisał:

Człowieku, ja mam w doopie rozwój xboxa. Gram sobie gry w acti na playstation i nie będę się cieszył z tego, że xbox się rozwija a ja stracę dostęp do gier. Niech się rozwijaja, nie mam pretensji ale nie chce nic na tym tracić.

 

Ale o jakiej stracie my tutaj mówimy na dzień dzisiejszy, jak rozumiem czysto hipotetycznej, tak? Bo z aktualnie posiadanych informacji wiemy, że MS nie planuje nic zabierać, ba żeby to potwierdzić i umocować prawnie proponuje Sony 10 letnią umowę. Na czym kolega tak traci, na tym, że Microsoft zobowiązał się wydać CoD na Nintendo, a może na tym, że po latach możliwość kupienia gier od acti wróciła na Steam. Bo chyba nie chodzi o to, że MS jako teoretyczny właściciel ABK, doda ich gry do abonamentu, a Ty będziesz musiał na premierę zapłacić pełną cenę, bo sam piszesz, że grasz na PlayStation i na nim chcesz ogrywać gry od Acti.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, tedi007 napisał:

 

Ale o jakiej stracie my tutaj mówimy na dzień dzisiejszy, jak rozumiem czysto hipotetycznej, tak? Bo z aktualnie posiadanych informacji wiemy, że MS nie planuje nic zabierać, ba żeby to potwierdzić i umocować prawnie proponuje Sony 10 letnią umowę. Na czym kolega tak traci, na tym, że Microsoft zobowiązał się wydać CoD na Nintendo, a może na tym, że po latach możliwość kupienia gier od acti wróciła na Steam. Bo chyba nie chodzi o to, że MS jako teoretyczny właściciel ABK, doda ich gry do abonamentu, a Ty będziesz musiał na premierę zapłacić pełną cenę, bo sam piszesz, że grasz na PlayStation i na nim chcesz ogrywać gry od Acti.

a gdzie niby napisali, że coś oprócz coda wyjdzie na playstation? Co z przyszłymi tony hawkami, crashami, spyro, grami blizzarda czy nowymi ip?

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Shago napisał:

Ta dyskusja  dobitnie pokazuje, że fanboizm to czyste zło :)

Niestety, nikt mi nie wmówi że jedyna słuszna narracja gdzie ms kupuje wydawcę to same pozytywny dla graczy i tylko ona powoduje, że nie jesteś fanbojem :) szczególnie, że w 90% piszą do mnie sympatycy i użytkownicy xboxa(jeden to zagrajmer co konsole nowej generacji widzial na screenie w media markt). Na szczęście coraz więcej znaków na niebie i ziemii mówi, że można to zatrzymać:)

Edytowane przez PanKamil
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

No rzeczywiście, fanboizm wielki, że w jednej opłacie abonamentowej będę miał gierki, które ogram zarówno na PC jak i na Xboxie + w chmurze gdzie tylko chcę, byle był internet. Trzeba mieć wielkie klapki na oczach i mieć ocenę dopuszczającą z matmy, by nie umieć sobie policzyć korzyści. I nie piszą tylko zieloni, bo każdy trzeźwo myślący tak uważa co idealnie widać po tym wątku. I tylko z obozu niebieskiego wymyślają problemy, które nigdy nie wystąpią.

Odnośnik do komentarza
Teraz, Shago napisał:

No rzeczywiście, fanboizm wielki, że w jednej opłacie abonamentowej będę miał gierki, które ogram zarówno na PC jak i na Xboxie + w chmurze gdzie tylko chcę, byle był internet. Trzeba mieć wielkie klapki na oczach i mieć ocenę dopuszczającą z matmy, by nie umieć sobie policzyć korzyści. I nie piszą tylko zieloni, bo każdy trzeźwo myślący tak uważa co idealnie widać po tym wątku. I tylko z obozu niebieskiego wymyślają problemy, które nigdy nie wystąpią.

No faktycznie fanboizm, że nie podoba mi się, że microsoft odetnie mnie na ps5 od przyszłych gier acti i blizzarda z wyjątkiem cod :) Wam to się już nieźle w głowach poprzewracało.

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, PanKamil napisał:

No faktycznie fanboizm, że nie podoba mi się, że microsoft odetnie mnie na ps5 od przyszłych gier acti i blizzarda z wyjątkiem cod :) Wam to się już nieźle w głowach poprzewracało.

 

Po pierwsze to nigdzie nie jest napisane, że gry Acti będą na wyłączność PC/Xbox (Ja osobiście za nic w to nie uwierzę). A nawet jeśli, to podłączysz laptopa pod TV i ograsz w chmurze korzystając z pada od PS5. Albo kupisz ponownie Xboxa, to chyba nie problem wielki skoro już go miałeś. Albo kupisz PC. Tyle opcji...

  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, PanKamil napisał:

Niestety, nikt mi nie wmówi że jedyna słuszna narracja gdzie ms kupuje wydawcę to same pozytywny dla graczy i tylko ona powoduje, że nie jesteś fanbojem :) szczególnie, że w 90% pisA do mnie sympatycy i użytkownicy xboxa. Na szczęście coraz więcej znaków na niebie i ziemii mówi, że można to zatrzymać:)

 

Luźno się zastanawiając takie przejęcie mogłoby zachęcić Sony do spięcia dupy i ogarnięcia własnego multi fps'a, które zawalczyłoby o kawałek tortu niż otwierać portfel w stronę acti i wmawiać nam teraz, że nie trzeba zmieniać nic, bo jest w pytę.

Pierwszy z brzegu Killzone z którego z resztą masz avatar, zajebiście by się prezentował jako BR i jarałbym się niesamowicie, gdyby wskrzesili IP. Oczywiście ceną MOŻE byłaby gierka o typie na deskorolce, więc absolutnie nie możemy się na to zgodzić :kekw: 

 

Generalnie wydaję mi się, że CW tak ci spyerdolił foruming, że piszesz te wypociny dla samego sportu, ale prywatnie widzisz sporo pozytywów z takiego przejęcia i konkurencji, która nam graczom może przynieść sporo dobrego tylko nie chcesz się do tego przyznać :)

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Bartolinsky napisał:

 

Luźno się zastanawiając takie przejęcie mogłoby zachęcić Sony do spięcia dupy i ogarnięcia własnego multi fps'a, które zawalczyłoby o kawałek tortu niż otwierać portfel w stronę acti i wmawiać nam teraz, że nie trzeba zmieniać nic, bo jest w pytę.

Pierwszy z brzegu Killzone z którego z resztą masz avatar, zajebiście by się prezentował jako BR i jarałbym się niesamowicie, gdyby wskrzesili IP. Oczywiście ceną MOŻE byłaby gierka o typie na deskorolce, więc absolutnie nie możemy się na to zgodzić :kekw: 

 

Generalnie wydaję mi się, że CW tak ci spyerdolił foruming, że piszesz te wypociny dla samego sportu, ale prywatnie widzisz sporo pozytywów z takiego przejęcia i konkurencji, która nam graczom może przynieść sporo dobrego tylko nie chcesz się do tego przyznać :)

Oni teraz trzy fpsy klepią więc coś się ruszy w tym gatunku u nich. Firewalks, deviation i bungie coś tam montują. Konkurencja już jest, a samo przejęcie nie ma dla mnie żadnych korzyści. Dla graczy o wiele lepsza byłaby polityka jaką prowadzi sony. Housmarqe pewnie dalej by klepało gry wielkości resogun czy nex machina, a tak mamy kolejne duże gierki. Gdyby ms wziął pod skrzydła takie studia jak larian i pomógł je rozbudować to gracze dostaliby nowe duże studio. Inxile to przykład fajnego przejęcia studia przez ms gdzie zamiast błądzić po zrzutkach na indyki moga robić gry AAA.

  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...