Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, PanKamil napisał:

Tak, fpsów singlowych jest duzo dobrych. Multi 99% to gówno i trupy.

 

Szkoda, że nie stoją za tym żadne liczby tylko twoje zacietrzewienie, że skoro Sony się nie interesuje to znaczy, że rynek samo gówno. :reggie: 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Paolo de Vesir napisał:

 

Szkoda, że nie stoją za tym żadne liczby tylko twoje zacietrzewienie, że skoro Sony się nie interesuje to znaczy, że rynek samo gówno. :reggie: 

Myślę, że sony takim codem na tym własnie rynku interesuje się dużo bardziej niz ja ale ok. W ciemno obstawiam, że w takim multi halo infinite odpadłeś szybko, a na pewno szybciej niz np. w halo 5. Czy jednak udało im się Ciebie zatrzymać na dłużej?

Odnośnik do komentarza
43 minuty temu, PanKamil napisał:

Czy jednak udało im się Ciebie zatrzymać na dłużej?


Udalo się, głównie dzięki konsoli. Gram mniej niż w H5, ale regularnie - mam kilkadziesiąt godzin i ponad 160 gier na koncie i będę grał dalej.

Odnośnik do komentarza

https://www.reuters.com/markets/deals/microsofts-president-push-activision-deal-eu-hearing-google-nvidia-also-present-2023-02-21/

 

Dzisiaj zamknięte przesłuchanie przed unijnymi organami antymonopolowymi. Według doniesień medialnych Microsoft będzie reprezentował Brad Smith i delegacja składająca się z 18 członków w tym Spencer.  Activision Blizzard będzie reprezentował Kotick. Ze strony Sony na przesłuchaniu będzie Jim Ryan.  Oprócz nich na spotkaniu mają się pojawić reprezentanci Google, Nvidii, Europejskiej Federacji Twórców Gier, Valve,  Electronic Arts i niemiecki organ nadzorujący konkurencję i jego odpowiednicy z Belgii, Czechach, Finlandii, Francji, Włoszech, Portugalii, Hiszpanii i Szwecji.

Edytowane przez tedi007
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Czoperrr napisał:

a na xboxie zobaczymy Uncharted, TLOU i Horizona :reggie:

Playstation 5 z palcem w dupie przekroczy 100 mln i zdecydowanie bardziej będzie kuszące dla xboxa wydawanie gier na plejkę niż playstation na xboxa. Ruch z nintendo tez mówi swoje. Muszą się tylko dogadać bo wiadomo, że jak pójdą na wojne to nic z tego nie będzie. Obie strony są w kontakcie i może dobra oferta od microsoftu przekona sony aby nie robić problemów.

Edytowane przez PanKamil
  • beka z typa 2
Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, PanKamil napisał:

Playstation 5 z palcem w dupie przekroczy 100 mln i zdecydowanie bardziej będzie kuszące dla xboxa wydawanie gier na plejkę niż playstation na xboxa.


żebyś się nie zdziwił jak do Bethesdy i MSu dołączy ActiBlizz :)

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Paolo de Vesir napisał:


żebyś się nie zdziwił jak do Bethesdy i MSu dołączy ActiBlizz :)

jak dołącza to tylko pod takimi restrykcjami, że ms nie będzie miał wyjścia jak zostać third party dla playstation. CMA postawiło takie komiczne warunki microsoftowi, że Ci to obstawiam, że się osrali:kekw: w stanach i eu też mogą wprowadzić hardcorowe środki zaradcze. Ja nie dziwie się, że sony odrzuca propozycje ms jak o wiele lepsze propozycje daje im cma.

Edytowane przez PanKamil
  • beka z typa 4
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, PanKamil napisał:

jak dołącza to tylko pod takimi restrykcjami, że ms nie będzie miał wyjścia jak zostać third party dla playstation


Niezla odklejka, a ze dupa ci sie zapali to wiedziałem w sumie od razu jak przeczytalem o dealu MSu z Nintendo. :) 

 

 


MS ma do zaoferowania pieniądze i platformę, wiec nie zależy im kompletnie na wyłączności - będą pośrednikami w dystrybucji CoDa i to jest dla nich najważniejsze. Nikt nie straci, kazdy zyska.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Teraz, Paolo de Vesir napisał:


Niezla odklejka, a ze dupa ci sie zapali to wiedziałem w sumie od razu jak przeczytalem o dealu MSu z Nintendo. :) 

 

 

No bardzo ucieszył mnie akurat ten news. Xbox jako wydawca third party to bardzo dobra wiadomość. Konsole dalej będą produkować przecież tak jak surface i nie będą musieli się z nikim bić i wreszcie wydawać gry bez ograniczeń.  Co do środków zaradczych to chyba nie było Cię długo na forum i parę newsów Cię ominęło.

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, PanKamil napisał:

Konsole dalej będą produkować przecież tak jak surface i nie będą musieli się z nikim bić


Nie wiem czy oni się w sumie z kimś biją - Xbox sprzedaje się bardzo dobrze, mają świetne studia które wypluwają gry dostępne na wielu różnych sprzętach i żaden wydawca nie jest w stanie im zagrozić jesli chodzi o różnorodność softu czy konkurencyjność abonamentu.

 

Nawet jeśli tego CoDa będą na zawsze wypuszczać jako multiplatformę to tylko lepiej dla Xboxa. 
 

MS już wygrał, a nie musi się nawet z nikim bić.

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Paolo de Vesir napisał:


Nie wiem czy oni się w sumie z kimś biją - Xbox sprzedaje się bardzo dobrze, mają świetne studia które wypluwają gry dostępne na wielu różnych sprzętach i żaden wydawca nie jest w stanie im zagrozić jesli chodzi o różnorodność softu czy konkurencyjność abonamentu.

 

Nawet jeśli tego CoDa będą na zawsze wypuszczać jako multiplatformę to tylko lepiej dla Xboxa. 
 

MS już wygrał, a nie musi się nawet z nikim bić.

Xbox nic nie traci wydając swoje gry na playstation tak naprawdę. Nie mówię o game passie który na plejke pewnie nie trafi. Nintendo to będzie tylko pierwszy krok.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...