Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, tedi007 napisał:

 

Liczy się czy tak powiedział czy nie, dla sądu maile są faktem.

 

Czy Jimbo napisał, że przejęcie nie zaszkodzi wychodzeniu Coda na PS, że Cod będzie tam wychodził jeszcze wiele lat po przejęciu - TAK.

Czy Matt Booty w 2021r. wysłał maila do Tima Stuarta w którym pisał, że przejęcie Activision Blizzard pozwoli im wyeliminować PlayStation z rynku - TAK.

Czy Matt Booty wkurwił się w 2019, że gry Microsoftu wychodzą w Nvidia GeForce Now bez ich zgody i i wysłał maila w którym napisał, że nie będą wydawać swoich gier na konkurencyjna platformę w chmurze - TAK.

 

To są fakty i na tym operują prawnicy w sądzie, w czasie zeznań każdy może powiedzieć, że zrewidował poglądy na jakiś temat, ale nie zmienia to faktu, że takie dokumenty powstały i będą wykorzystywane przez strony w celu potwierdzenia swoich racji.

 

 

PS.

Do wszystkich obecnych w tym temacie z tymi rozmowami komu psycha klękła, komu nie, z tym obrażaniem siebie nawzajem i kto komu by zajebał, to spierdalajcie do CW.

Ok, ale jeżeli faktycznie ich obawy rosły z czasem to mogą łatwo odbic piłeczkę pokazując wewnętrzną korespondencje z późniejszego terminu już odnośnie obaw jeżeli takie faktycznie miały miejsce i będzie kontrargument. Nie jestem prawnikiem, ale te mądre głowy z jednej i drugiej strony będą odkręcać pewnie różne argumenty i je kontrowac.

Edytowane przez PanKamil
Odnośnik do komentarza

Ale Ty dalej Kamil ciągle stawiasz Sony tylko i wyłącznie jako uciśnionych i poszkodowanych przez ostatnie lata. Wogóle nie ruszają Cię dziwne i często podobne do MS praktyki. 

Za to za każdym razem demonizujesz wszystko co związane z Microsoftem.

 

Mam nadzieję że tych dokumentów wycieknie więcej i niektórzy zrewidują swoje poglądy o firmach kochających graczy 

  • Haha 1
  • This 1
Odnośnik do komentarza
8 minut temu, drozdu7 napisał:

firmach kochających graczy 

Największe kłamstwo jakie wielkie korporacje wmówiły ludziom grającym na ich sprzęcie. Korporacje, to kochają pieniądze i rosnące słupki sprzedaży. Reszta ma drugorzędne znaczenia albo nic dla nich nie znaczy.

Edytowane przez tedi007
Odnośnik do komentarza
11 minut temu, tedi007 napisał:

1687292137074.png?w=1920

 

treść samego maila została utajniona, ale jeśli jest podawany jako dowód w sądzie, raczej ciężko nie dawać temu wiary.

Ale w skanie który wkleiles jest napisane że sąd nie uwzględnił tego dowodu w sprawie, w co raczej ciężko uwierzyć patrząc na to jak poważny jest to zarzut, jeśli ten mail faktycznie o tym mówił.

Odnośnik do komentarza

ASX 17 godzin temu:

 

ten mail bootiego to tylko o geforce now i tam nie chcą zaszkodzić playstation

 

ASX teraz

 

jaki mail, co za mail? Mogę zobaczyć?

 

:pawel:

 

 

 

a tak serio to ta wiadomość chyba została odrzucona w innej rozprawie, tej z prawnikami. Nie wiem czy wczoraj była o tym mowa.

 

Edytowane przez PanKamil
Odnośnik do komentarza
18 minut temu, PanKamil napisał:

a tak serio to ta wiadomość chyba została odrzucona w innej rozprawie, tej z prawnikami. Nie wiem czy wczoraj była o tym mowa.

No to jeśli sąd nawet nie chciał dopuścić tego jako dowodu w sprawie no to faktycznie  musiał to być potężny dowód

Odnośnik do komentarza

Możliwe, że to mój błąd, nie znamy dokładnej treści wiadomości, więc może prawnicy graczy wykazali się nadinterpretacją treści maila. Może człowiek jest za bardzo wierzy, że jak coś jest przedstawiane w sądzie jako dowód to jednak jest prawdziwe. Bo co jak co, ale w takim przypadku nikogo nie posądzał bym o fałszowanie dowodów.

Odnośnik do komentarza

W fałszowanie dowodów nie wierzę, najbardziej prowdopodobne jest to co piszesz czyli zwykła nadinterpretacja prawników, skoro sąd nie dopuścił tego maila jako dowodu.

 

No ale media gamingowe już zdążyły nakręcić dramę i napisać clickbaitowe nagłówki, więc chyba wszystko się udało. 

Odnośnik do komentarza
25 minut temu, tedi007 napisał:

Możliwe, że to mój błąd, nie znamy dokładnej treści wiadomości, więc może prawnicy graczy wykazali się nadinterpretacją treści maila. Może człowiek jest za bardzo wierzy, że jak coś jest przedstawiane w sądzie jako dowód to jednak jest prawdziwe. 

 

Nie było czegoś takiego jak prawnicy graczy tylko prawnicy sony którzy zostali rozjechani walcem i to dwa raz. Sąd dawno odrzucił te prowokacje.

 

może będą chcieli pokazać jak chodzi FF16 na ps5  :)

 

Odnośnik do komentarza
18 minut temu, Daddy napisał:

 

Nie było czegoś takiego jak prawnicy graczy tylko prawnicy sony którzy zostali rozjechani walcem i to dwa raz. Sąd dawno odrzucił te prowokacje.

 

może będą chcieli pokazać jak chodzi FF16 na ps5  :)

 

 

Obstawiam, że będzie tak:

 

Prawnik FTC stawia na stole PS5 i Switcha: Wysoki sądzie, proszę zobaczyć jaka to jest wielka krowa [PS5]! To nie możliwe żeby to był ten sam rynek i ta sama generacja co ten toster [Switch]!

 

Myślę, że to będą argumenty na takim właśnie poziomie.

Edytowane przez SnoD
Odnośnik do komentarza
16 minut temu, SnoD napisał:

 

Obstawiam, że będzie tak:

 

Prawnik FTC stawia na stole PS5 i Switcha: Wysoki sądzie, proszę zobaczyć jaka to jest wielka krowa [PS5]! To nie możliwe żeby to był ten sam rynek i ta sama generacja co ten toster [Switch]!

 

Myślę, że to będą argumenty na takim właśnie poziomie.

W stanach w odróżnieniu co jest u nas w europie to lubia takie show. W sumie to sędzia może pozytywnie odebrać tą wizualizacje i jak zapyta czemu najlepiej sprzedająca się seria gier nie wyszła na ten toster  jak to byłby murowany hit. Po wykluczeniu nintendo z wyścigu to może ktoś wie jakie tam są proporcje playstation:xbox? pewnie coś w okolicach 60:40 i przewaga w cloudzie. Argument z małym udziałem w rynku który mogli stosować w europie wypada w stanach.

 

Sony może w sumie użyć argumentu mneiejszej ilości subskrybentów usługi(jeżeli uda się przekonać sąd, że tier 2 i 3 to inne abonamenty) i wolniejszym rozwojem segmentu w cloudzie. Sony może pokazać, że kupno acti ich zrujnuje w stanach.

Edytowane przez PanKamil
Odnośnik do komentarza
34 minuty temu, PanKamil napisał:

Sony może w sumie użyć argumentu mneiejszej ilości subskrybentów usługi(jeżeli uda się przekonać sąd, że tier 2 i 3 to inne abonamenty)

A to nie Ty jakiś czas temu przekonywałeś w temacie PS+/XGP (nie pamiętam w którym), że jednak liczba subskrybentów PS+ jest większa od XGP? Oj, trzeba tę analizę prawnikom FTC podesłać.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Bzduras napisał:

A to nie Ty jakiś czas temu przekonywałeś w temacie PS+/XGP (nie pamiętam w którym), że jednak liczba subskrybentów PS+ jest większa od XGP? Oj, trzeba tę analizę prawnikom FTC podesłać.

Dlatego napisałem "uda się ich przekonac". Wszyscy tam robią z siebie ofiary i starają się to udowodnić. W sadzie mozna klamac/naginac rzeczywistości tylko trzeba być przekonujacym.

Edytowane przez PanKamil
Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Czoperrr napisał:

Sony to potentat względem MS jeśli chodzi o gaming. To jest goliat przy Dawidzie. Przecież Sony masakruje jakością exow i sprzedażą setki procent wyższą niż Xbox.

Przypominam, że ftc to rynek amerykański, a tam różnice nie są takie drastyczne.

 

Usa to najlepszy rynek dla sony, tak jak Japonia to najłatwiejszy rynek dla xboxa jeśli chodzi o tą sprawę.

Edytowane przez PanKamil
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...