Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, ASX napisał:

Czyli jebak xboxa, ale tylko tak na 50% bo jednak w Starfielda ograsz, dzięki chmurze streamując grę z xboxa :reggie: no ale jeśli wolisz mysleć że xcloud to nie xbox to się nie czepiam.  

 

A jak znowu przytaczasz argument z małym wyświetlaczem telefonu, to przypominam że z chmury można też korzystać na PC czy telewizorach i nikt cię nie zmusza do grania na telefonie. 

No lapek jeżeli chodzi o wielkość ekranu względem jakości obrazu to maksymalne rozwiązanie. Idealne zdaje się właśnie urządzenie jak logitech g cloud. Na tv w tym momencie bym się chyba nie odważył, ale jak wprowadza 4k to jasne, że będzie super. 

Edytowane przez PanKamil
Odnośnik do komentarza

Ale lider na rynku, który sprzedaje 3x więcej konsol może współpracować z AB bez żadnych ograniczeń. Od samego początku pisałem, że chmura to był pretekst do ochrony interesów Sony na rynku i te rewelacje to potwierdzają, bo nie mają de facto nic wspólnego z chmurą.

 

Edytowane przez SnoD
  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza
17 minut temu, SnoD napisał:

Ale lider na rynku, który sprzedaje 3x więcej konsol może współpracować z AB bez żadnych ograniczeń. Od samego początku pisałem, że chmura to był pretekst do ochrony interesów Sony na rynku i te rewelacje to potwierdzają, bo nie mają de facto nic wspólnego z chmurą.

 

Czemu cma miałoby chronić interes playstation?

Odnośnik do komentarza

Dokładnie tak jak obstawiałem, miękie faje z eu dadzą się podejść, a cma i ftc to zablokują. Na szczęście tak zgoda póki co nic nie znaczy.

 

Niestety UE jest totalnie odklejone od rzeczywistości co widać bo ich ekozjebanych pomysłach choćby i absurdalnych podatkach.

Edytowane przez PanKamil
  • beka z typa 4
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza
15 minut temu, Czoperrr napisał:

Możliwe jest po prostu nie wejście z chmurą do UK? Teoretycznie zbiło by to argumenty CMA. 

 

Jeżeli w USA deal przejdzie, to raczej nie ma co się łudzić, że decyzja CMA stanie na drodze tego przejęcia skoro UK, to jakieś ~7% całego połączonego biznesu MGS+AB.

 

Najostrzejszą opcją jest wycofanie gier AB z dystrybucji w UK. Nie widzę tego, ale alienowanie konsumentów w UK na skutek decyzji ich rodzimych organów z pewnością wywołałoby burzę na wyspach.

 

Pewnie skończy się na umowach licencyjnych z innymi wydawcami na wyspach.

Odnośnik do komentarza
19 minut temu, Czoperrr napisał:

Możliwe jest po prostu nie wejście z chmurą do UK? Teoretycznie zbiło by to argumenty CMA. 

W jaki sposób zbiło by to argument? Nawet jeśli MS całkowicie by wycofał się z chmury z UK, nie zmieniło to by faktu że nadal będzie miał pod sobą wszystkie marki ActiBlizz i będzie mógł robić z nimi co chce. Pewnie będą sądowali się przez najbliższy rok a jak się nie uda (a USA wyda zgodę) to ActiBlizz wycofa się z UK i będzie dystrybuowało gry przez zewnętrznych wydawców. Pytanie jeszcze brzmi co się stanie ze studiami ActiBlizz w UK.

Odnośnik do komentarza

Słuchałem tego "przesłuchania"  i raczej nie użył bym stwierdzenie, że brytyjscy parlamentarzyści grilowali władze CMA, raczej chcieli konkretnych odpowiedzi, dość często padały pytania, na które oczekiwano odpowiedzi TAK lub NIE, no tutaj CMA kluczyło jak mogło.  Były pytania o różnice w decyzji CMA i UE, o  obraz na arenie międzynarodowej Wielkiej Brytanii jako miejsce na rozwój biznesu, o tym jakie jest podejście CMA do planów Sunaka.

Edytowane przez tedi007
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, drozdu7 napisał:

No nie wiem, poczekam na stanowisko Kamilka w tej sprawie 

Ja juz mowilem i nie chce mi się powtarzać. Cma zrobiło blocka, w takich sprawach w sądzie nigdy nie przegrali. Ftc robi dojazd i tak wygląda sytuacja. Ortodoksyjny fani Microsoftu widzą już microsoft w roli januszexu który otwiera firma na słupa na swoim drugim największym rynku na świecie, a tak wogole wstrzyma inwestycja z powodu xbox który jest małym procencikiem całego Microsoftu. Żal to komentować i daje sobie znowu spokój.

 

1 godzinę temu, Shen napisał:

EU? Nigdy nie szanowałem, ale tam masa debilnych rzeczy przechodzi która jest przeciwko szarym obywatelom.

UE robi z Europy największych frajerow. Najpierw uzależnili Europe od ruskiego gazu, a teraz wprowadzają zamordyzm dla prywaciarzy i obywateli pod płaszczykiem ekologii. Nie wiem czy z głupoty czy udawania, że coś robią ich politykę przetrwaja tylko największe korpo którym idą na rękę. Zwykły szarak będzie woził do szkoły dziecko rowerem, a prywaciarz w Polsce grzał miejsce pracy fotowoltaika gdzie zima i jesienią nie ma słońca. Transport towarow bedzie poza zasięgiem. Już nie wspominam o zamordyzmie na rolnikach i klepaniu po plecach Billa Gatesa przy interesie z mięsem syntetycznym. Albo to reformujemy albo trzeba spierdalac.

Edytowane przez PanKamil
  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, PanKamil napisał:

Ja juz mowilem i nie chce mi się powtarzać. Cma zrobiło blocka, w takich sprawach w sądzie nigdy nie przegrali. Ftc robi dojazd i tak wygląda sytuacja. Ortodoksyjny fani Microsoftu widzą już microsoft w roli januszexu który otwiera firma na słupa na swoim drugim największym rynku na świecie, a tak wogole wstrzyma inwestycja z powodu xbox który jest małym procencikiem całego Microsoftu. Żal to komentować i daje sobie znowu spokój.

 

UE robi z Europy największych frajerow. Najpierw uzależnili Europe od ruskiego gazu, a teraz wprowadzają zamordyzm dla prywaciarzy i obywateli pod płaszczykiem ekologii. Nie wiem czy z głupoty czy udawania, że coś robią ich politykę przetrwaja tylko największe korpo którym idą na rękę. Zwykły szarak będzie woził do szkoły dziecko rowerem, a prywaciarz w Polsce grzał miejsce pracy fotowoltaika gdzie zima i jesienią nie ma słońca. Transport towarow bedzie poza zasięgiem. Już nie wspominam o zamordyzmie na rolnikach i klepaniu po plecach Billa Gatesa przy interesie z mięsem syntetycznym. Albo to reformujemy albo trzeba spierdalac.

Microsoft przezyje bez UK, a czy UK przezyje bez systemow operacyjnych Microsoft? Bo na samych xboxach to sie chyba nie skonczy?

  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza

Jak to się skończy? Wydawcą Activision na UK będzie Sega, a Xbox z logiem SEGI produkowany specjalnie pod UK. Do tego zacieśnienie owocnej współpracy z Niebieskimi i tak oto MS staje się właścicielem japońskiego wydawcy o którym marzył. :)

 

Zapiszcie sobie ten post, pogadamy pod koniec 2024.

  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza
58 minut temu, Paolo de Vesir napisał:

Jak to się skończy? Wydawcą Activision na UK będzie Sega, a Xbox z logiem SEGI produkowany specjalnie pod UK. Do tego zacieśnienie owocnej współpracy z Niebieskimi i tak oto MS staje się właścicielem japońskiego wydawcy o którym marzył. :)

 

Zapiszcie sobie ten post, pogadamy pod koniec 2024.

Ta odklejka wraca co dwa, trzy lata widze:pawel:

 

https://metro.co.uk/2020/05/29/games-inbox-microsoft-sega-xbox-team-last-us-part-2-apathy-zelda-tv-show-12773955/

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, PanKamil napisał:

 

W sensie po dłuższym zastanowieniu myślę, że jeśli FTC nie zatrzyma MSu to pozamiatane. Zewnętrzny dystrybutor Acti i MSu na Wielką Brytanię i gównoargumenty CMA tym, że marginalny rynek clouda da nieuczciwą przewagę Xboxowi zwyczajnie będą bezsensowne. Xbox Live bez chmury w UK i zaorane.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...