Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

15 minut temu, KamilM napisał:

Normalna rzecz na rynku. Ms chciałby być monopolistą tak samo jak i Sony. Nic w tym dziwnego. Każdy chciałby pozbyć sie konkurencji na rynku żeby móc dyktować warunki. Nie wiem czemu się burzysz, bo uwierz mi i kitajce by chciały aby Xbox zniknął z rynku.

Owszem, tylko potem knurzyca wychodzi pogwiazdorzyć na wywiad i opowiada jak to playstation jest ważne dla branży i oni chcą koegzystować. Dlatego każdy o zdrowych zmysłach nie lubi tej zakłamanej świni :) w playstation i nintendo potrafią się nie osmieszać. Już czekam jak ulaniec pomiegnie do sony z gratulacjami za spidera 2 i w drugiej ręce za plecami z nożem :)

Już pomijam fakt, że teraz w tych wszystkich komisjach skomplają, że oni chcą tylko konkurować bo nie dają rady tymczasem ich intencje są oczywiste. Potem publicznie spencer ryczy, że playstation się rozwiją robiąc "xbox smaller" :dynia:

 

https://www.theverge.com/2022/12/12/23505078/xbox-phil-spencer-sony-growth-comments-activision-blizzard

Edytowane przez PanKamil
Odnośnik do komentarza

Sony też nie jest święte. Było już bodajże w tym temacie pisane ze płacili studiom żeby jakieś tam gierki typu SFV, DS2 czy tam FF7R nie wychodziły na xboxa. Sony robi to w ten sposób, wykupując ekskluzywność, MS robi w inny, wykupując Bethesdę czy AB. Konkurencja i tyle. A że jedni mają więcej pieniędzy od drugich to sobie mogą na więcej pozwolić. 

Edytowane przez KamilM
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Square napisał:

No, ale tak jest przecież od zawsze i zawsze tak będzie.

No spoko, ale teraz mając taką korespondencje to całkiem dobry kontragument na stanowsiko microsoftu gdzie nagadali, że chcą koegzystować z playstation.

 

Teraz sony ma korespondencje, a microsoft tylko puste słowa, że będzie fajnie.

Edytowane przez PanKamil
Odnośnik do komentarza

Ale już wiadomo co było w tym mailu  z 2019 r., jaki był ten plan xboxa zniszczenia PlayStation, czy po prostu już dajesz się poniesc emocjom i wydajesz osądy bez przeczytania treści tego maila?

 

Zresztą nawet jeśli 4 lata temu Xbox przedstawiał w mailach plany zniszczenia PlayStation to chyba średnio im to wyszło, bo PlayStation dzisiaj jak mawiał klasyk jeszcze nigdy nie było tak dobrze xd

Odnośnik do komentarza

To jest ten cały mail Marta Booty z 2019 dotyczący planu zniszczenia PlayStation

Z szumnie zapowiadanego dowodu wyszedł niezły kapiszon, bo raz nie ma nic złego w tym by nie swoich gier na innych platformach, dwa ostatecznie kilka miesięcy dogadali się jednak z Nividią i udostepniają swoje gry ma GeForce Now 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, ASX napisał:

To jest ten cały mail Marta Booty z 2019 dotyczący planu zniszczenia PlayStation

Z szumnie zapowiadanego dowodu wyszedł niezły kapiszon, bo raz nie ma nic złego w tym by nie swoich gier na innych platformach, dwa ostatecznie kilka miesięcy dogadali się jednak z Nividią i udostepniają swoje gry ma GeForce Now 

Ale masz tego maila czy mamy warrenowi, chłopcu xboxa uwierzyć na słowo harcerza?

Odnośnik do komentarza

To masz jeszcze jeden wpis o tym, tego samego autora do odnosiłem się wyżej

 

generalnie rozprawa jest transmitowana bez obrazy na żywo, więc każdy zainteresowany może się zapoznać. 

 

Rozumiem że może być ci teraz trochę głupio, bo  jeszcze wczoraj napisałeś kilka postów, na podstawie maila którego treści nie znałeś, o tym jak to "knur Spencer" chce zniszczyć Playstation i wszystko to opisał w mailu. A teraz okazało że w tym mailu nic na ten temat nie ma.

 

Odnośnik do komentarza
15 minut temu, ASX napisał:

To masz jeszcze jeden wpis o tym, tego samego autora do odnosiłem się wyżej

 

generalnie rozprawa jest transmitowana bez obrazy na żywo, więc każdy zainteresowany może się zapoznać. 

 

Rozumiem że może być ci teraz trochę głupio, bo  jeszcze wczoraj napisałeś kilka postów, na podstawie maila którego treści nie znałeś, o tym jak to "knur Spencer" chce zniszczyć Playstation i wszystko to opisał w mailu. A teraz okazało że w tym mailu nic na ten temat nie ma.

 

Akurat mi ostatniemu będzie głupio bo kiedy tutaj odbywało się masowe poklepywanie po plecach(już memiki wrzucałeś dzien przed decyzją cma) to jasno pisałem, że ftc i cma to zablokują, a unia będzie najbardziej przychylna. Skończyło się jak mówiłem, a teraz już zostały tylko sądy. 

 

W sumie dalej się dziwię, że kubeł zimnej wody nie dał niektórym do myślenia i dalej mozna czytać jak microsoft rozpierdoli cma i ftc w sądzie. Mi już i tak zajawka na ten temat przeszła.

Edytowane przez PanKamil
Odnośnik do komentarza

Jak narazie to kubeł zimnej wody wylał dzisiaj MS na prawników FTC. Sarah Bond chyba zrobiła im fatality, bo po ostatniej przerwie prawnicy FTC, ku zdziwieniu wszystkich, zrezygnowali z zadawania jej dalszych pytań :reggie:

 

Tak czytałem co tam się wypytywali i wychodzi na to, że prawnicy FTC są kompletnie nieprzygotowani do tej sprawy merytorycznie. Padały pytania w stylu czy do streamowania gier potrzebny jest klucz do Windowsa :yao:

 

A to tylko pierwszy z 5 dni orki.

Odnośnik do komentarza

 

6 godzin temu, ASX napisał:

To masz jeszcze jeden wpis o tym, tego samego autora do odnosiłem się wyżej

 

generalnie rozprawa jest transmitowana bez obrazy na żywo, więc każdy zainteresowany może się zapoznać. 

 

Rozumiem że może być ci teraz trochę głupio, bo  jeszcze wczoraj napisałeś kilka postów, na podstawie maila którego treści nie znałeś, o tym jak to "knur Spencer" chce zniszczyć Playstation i wszystko to opisał w mailu. A teraz okazało że w tym mailu nic na ten temat nie ma.

 

czyli jak zawsze insajderzy yetiego i kamileczka w piaskownicy pod trzepakiem znowu złe info przekazali xD

 

 

 

 

 

 

 

menel jim do marca 2023 ponad 10x był u CMA ale jak zaczyna się finalny proces to się na nim nie pojawi osobiście, nawet nie pojawi się online na kamerce, tylko wysyła wcześniej nagrane video, pewnie leży najebany w rowie przy drodze  :leo:

 

 

 

Kilka miesięcy temu

FzPhCs9XwAgsbUs?format=jpg&name=large

Edytowane przez Daddy
Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, PanKamil napisał:

Akurat mi ostatniemu będzie głupio bo kiedy tutaj odbywało się masowe poklepywanie po plecach(już memiki wrzucałeś dzien przed decyzją cma) to jasno pisałem, że ftc i cma to zablokują, a unia będzie najbardziej przychylna. Skończyło się jak mówiłem, a teraz już zostały tylko sądy. 

Screenshot_20230623-072344.thumb.png.e74dc03fe3b64273b7c078c3c3ce2a75.png

 

:reggie:

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...