Skocz do zawartości

Call Of Duty: Modern Warfare 2 (2022)


Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Rozi napisał:

A multi będzie do levelowania broni do Warzone, tak wygląda polityka Activision.

To ja będę levelował bronie do Warzone ale nie będę grał w Warzone :Cell: Mam gdzieś te nowożytne fenomeny multika, CoD to dla mnie od lat zabawa w klasyczne tryby i tyle mi starczy. Czy kiedyś profesjonalni twórcy gier wymyślili jakikolwiek tryb zabawy czy wszystko najpierw muszą stworzyć domorośli moderzy a kiedy wypali to wszyscy się zabierają do tworzenia swojej wersji? Battle Royal też był chyba pomysłem jednego typa tak?

Odnośnik do komentarza

Ja mimo wszystko trochę nie rozumiem narzekania jeśli chodzi o ten 1 sezon który będzie trwał  3 miesiące. Większość narzekających prawdopodobnie nawet nie odblokuje połowy z wrzuconego contentu do multi i właściwie nie istnieją shootery które oferują jeszcze więcej.

Wtopa tylko z mapami ale po reakcji społeczności wychodzi na to, że IW wie czym karmić ludzi niskim kosztem.

Ktoś mnie oświeci jak to powinno wyglądać skoro 11 map + shoothouse i shipment, 51 broni + 4 w S1, 100lvli battlepassa, 6 operatorów, nowe challenge z blueprintami broni, osobny tryb Battle Royale i DMZ to lipa? I gdzie znaleźć shootery oferujące więcej?

 

Malkontenctwo jest niezdrowe.

  • Plusik 4
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Tu nie chodzi o bycie malkontentem. Gdy do "pełnej" gry dodawane są tryby F2P, które przejmują palmę pierwszeństwa wszystko staje na głowie, klient staje się produktem.

 

51 broni? meta 2-3 bronie po czym NERF i nowa meta, aby ludzie ponownie lvlowali. W międzyczasie fajne blue printy$$$. 

 

Niestety nie ma nic za darmo, dużo ludzi narzeka i gra dalej, bo są uzależnieni :D Ja sobie obyczaje nowe tryby ale z pociągu wysiadam, nie chcę gonić króliczka przez dwa lata... To już nie daje frajdy.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, KrwawaRyba napisał:

Gdy do "pełnej" gry dodawane są tryby F2P, które przejmują palmę pierwszeństwa wszystko staje na głowie, klient staje się produktem.

Dlaczego uważasz, że warzone przejmuje palmę pierwszeństwa? W multi poprzedniego MW grałem ładnych pare miesięcy i ani razu nie czułem się zmuszany do odpalenia Warzone. jedyne co widziałem, to skiny, które były do wykorzystania tylko w tym trybie, ale to mnie akurat najmniej interesuje. Grasz w tryby jakie chcesz i wtedy inne mogą dla Ciebie nie istnieć 

Odnośnik do komentarza

Ze względu na dochody. Tak jak było z MW2019, po jakimś czasie MW przestanie się tak dobrze sprzedawać a w grę f2p zawsze ludzie będą grali. 

No i aby utrzymać zainteresowanie w warzon musi być dużo ludzi aby mecze szybko chodziły itp. Przez to cały syf z wymuszaniem crossplay, opłacaniem streamerow, youtuberów i innej zakały naganiaczy. To cały ekosystem przynoszący ogromne pieniądze.

 

Nie chcę nikogo przekonywać, moim zdaniem jako gracze na tym tracimy.

 

Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, KrwawaRyba napisał:

Ze względu na dochody. Tak jak było z MW2019, po jakimś czasie MW przestanie się tak dobrze sprzedawać a w grę f2p zawsze ludzie będą grali. 

Ale co mnie jako gracza obchodzi, że MW2 będzie sie po czasie gorzej sprzedawać? Dopóki mam z kim grać, to mnie nie obchodzi tryb f2p i co sie tam dzieje. A uwierz mi, w "zwykłego" multi będzie się dało grać bardzo długo. Szukanie dziury w całym

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, KrwawaRyba napisał:

Filozofujemy nad sensem bądź bezsensem dodawania dużej gry F2P w pełnopłatny tytuł. 

Acti liczy hajs, jak się będzie opłacało, to będziesz zapierdalał w Warzone po content dla MW a nie na odwrót. 

XDDD

po pierwsze warzone jest osobnym bytem. Dodają Ci kolejny duży tryb za darmo i narzekasz, no ok.

po drugie niech liczą hajs, a po żaden content nie będę nigdzie zapierdalał, bo nie widzę takiej potrzeby. Ale rozumiem, że zbieracze skinów i etykiet już wydali wyrok, bo może będą musieli grać w warzone żeby se odblokowac chuja wartą zawieszke do broni

Odnośnik do komentarza

Należałoby honorowo powstrzymać się od dyskusji o waleniu graczy w dupalka w momencie gdy kupiło się czterdziestą czwartą iterację gierki od Activision Blizzard za 320 zeta. Nikt nikomu nie zabrał podstawowego multika do MW, CW itd. bo dzieciarnia lubi Warzone i nikt nam nie zabierze TDM'u do MW2, nowe stare mapy będą, nowe pierdoły jeśli kogoś one interesują też będą i gracze też się znajdą tak samo jak znajdują się nadal w takim CW. Niegdyś stare mapy były w pakiecie razem z nowymi za dodatkową opłatą i można było pograć sobie na tych mapach tylko z tymi, którzy też wydali osobne pieniądze na DLC, teraz dostajemy ten szajs jako aktualizacje. Ja mam do siebie żal ogólnie, że w całej tej mojej nienawiści do branży Gierkova musiał przyjść ten moment gdy tak bardzo ale to bardzo chciałem sobie postrzelać do ludzi w TDM, że stwierdziłem ,,eeej 320 zł za nowego CoD'a? to świetny pomysł!' ale wiem co kupiłem i od kogo także moje dupsko jest przygotowane do penetracji i wziąłem tego fallusa z pełną świadomością co robię.
Wszystkie nowe stare mapy chętnie przyjmę bo tak jak pisałem wcześniej dla mnie liczy się żeby ta rotacja i widoki przed oczami mi się jakoś zmieniały, chciałbym jakąś mapkę w śniegu, lesie, magazynie byle gdzie byle było różnorodnie i nie ważne, że na jednej mapce będzie super szło a na drugiej do dupy. Kariery w tej gierce i tak nie zrobię chcę sobie postrzelać do ludzi bo czasem jest ochota a skoro co jakiś czas wejdę do gry i zagram na innej mapie to lepiej niż bym miał kupować osobne DLC.

Odnośnik do komentarza
W dniu 10.11.2022 o 10:13, UberAdi napisał:

Ja mimo wszystko trochę nie rozumiem narzekania jeśli chodzi o ten 1 sezon który będzie trwał  3 miesiące. Większość narzekających prawdopodobnie nawet nie odblokuje połowy z wrzuconego contentu do multi i właściwie nie istnieją shootery które oferują jeszcze więcej.

Wtopa tylko z mapami ale po reakcji społeczności wychodzi na to, że IW wie czym karmić ludzi niskim kosztem.

Ktoś mnie oświeci jak to powinno wyglądać skoro 11 map + shoothouse i shipment, 51 broni + 4 w S1, 100lvli battlepassa, 6 operatorów, nowe challenge z blueprintami broni, osobny tryb Battle Royale i DMZ to lipa? I gdzie znaleźć shootery oferujące więcej?

 

Malkontenctwo jest niezdrowe.

Mnie tylko bolą mapy. Przydała by się jakaś nowa w trakcie sezonu. Moim zdaniem Shiphouse został  wymuszony przez społeczność Twitch/Youtube, bo przecież zachwytów nie ma końca. 

Ma jeszcze dojść Rust z 2019 i kilka innych kultowych(czytaj małych) mapek z MW1-3.

 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Macie jakiś dobry tip na trzecią misję kooperacyjną? Tam trzeba bronić trzech punktów przed falami wrogów. Jaką zastosować najlepszą strategię, aby nie podłożyli nam bomb więcej niż trzy razy? Mnie w sumie pucharki walą, a w CoD to już w ogóle, ale kumplowi bardzo zależy na pokalu za to.

Edytowane przez Czezare
Odnośnik do komentarza

Wiadomo już dokładnie jak to będzie z tym pierwszym sezonem? Będzie można go kupić osobno czy w formie Call Of Duty Points wzorem lat poprzednich? Chyba mam gdzieś jeszcze skitrane 300 pkt z poprzednich CoD-ów choć ich póki co nie widzę. Podano już gdzieś ceny?

Odnośnik do komentarza
40 minut temu, Czezare napisał:

Wiadomo już dokładnie jak to będzie z tym pierwszym sezonem? Będzie można go kupić osobno czy w formie Call Of Duty Points wzorem lat poprzednich? Chyba mam gdzieś jeszcze skitrane 300 pkt z poprzednich CoD-ów choć ich póki co nie widzę. Podano już gdzieś ceny?

Cen nigdzie nie widziałem. Punkty widać w grze jak przejedziesz na sklep. Liczba jest w prawym górnym rogu.

Ogólnie już coś muszą działać na serwerach, bo wczoraj na dobre pięć minut mi zatrzymało logowanie do gry na opcji "Oczekiwanie na DLC" czy coś podobnego, a później już się to nie pojawiało na ekranie.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

PC jak zawsze w formie... Myślałem, że od bety załatali, i RICCHET działa :/

 

https://youtube.com/shorts/U2lxI1nXg-E?feature=share

 

https://www.reddit.com/r/ModernWarfareII/comments/ytcfu9/game_is_only_2_weeks_old_and_theres_cheaters/

 

W Warzone2 przy wymuszanym crossplay będzie grubo :D

 

Edytowane przez KrwawaRyba
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...