Skocz do zawartości

Call Of Duty: Modern Warfare 2 (2022)


Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem kiedy ale IW dodało gyroaiming do MW2. Fajna opcja ale wymaga trochę przyzwyczajenia. Sporo opcji customizacji. Minus taki, że chyba całkowicie odpada aim assist. 

 

Jak ktoś lubi takie wynalazki to polecam obczaić, działa na PlayStation i PC (oczywiście z odpowiednim padem).

Odnośnik do komentarza


pierdole tego crossplaya XD wyłączyłem go z poziomu konsoli na xboxie i elo, mniej nerwów. W ostatnich dniach trafiam do takich pojebane lobby z graczami na PC ze naprawdę muszę być wypoczęty i spięty jak plandeka na Żuku by w ogóle BYĆ NA PLUSIE a co dopiero mówić o wygranym meczu. Jestem chyba serio ofiara własnego skilla, bo jak sam szukam meczu bez party to właśnie trafiam w 90% na spocencow i gra na luzie odpada bo bede w dole tabeli.
 

Można sobie mówić o aim assiscie na kontrolerze ale myszka zwyczajnie jest szybsza i fakt ze cheatery juz latają po serwerach powoduje ze odechciewa się grać. Wyłączony crossplay - tak trzeba żyć.

 

Za to DMZ na plus, tez nam udało się M13 zdobyć w mega emocjach, ostatni ziomek w teamie spierdalal przez pół mapy. Fajny tryb.

  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza
2 hours ago, MaZZeo said:


pierdole tego crossplaya XD wyłączyłem go z poziomu konsoli na xboxie i elo, mniej nerwów. W ostatnich dniach trafiam do takich pojebane lobby z graczami na PC ze naprawdę muszę być wypoczęty i spięty jak plandeka na Żuku by w ogóle BYĆ NA PLUSIE a co dopiero mówić o wygranym meczu. Jestem chyba serio ofiara własnego skilla, bo jak sam szukam meczu bez party to właśnie trafiam w 90% na spocencow i gra na luzie odpada bo bede w dole tabeli.
 

Można sobie mówić o aim assiscie na kontrolerze ale myszka zwyczajnie jest szybsza i fakt ze cheatery juz latają po serwerach powoduje ze odechciewa się grać. Wyłączony crossplay - tak trzeba żyć.

 

Za to DMZ na plus, tez nam udało się M13 zdobyć w mega emocjach, ostatni ziomek w teamie spierdalal przez pół mapy. Fajny tryb.

PC gracze tez nie sa szczesliwi xd

 

Odnośnik do komentarza

Spoko, tylko powinien być zachowany wybór a zdaje się że crossplaya można wyłączyć z menu gry tylko na PS4/PS5. Do Warzone jestem w stanie zrozumiem to wymuszenie, by mecze na 150 osób znajdowało szybko, ale do gry 6v6 powinien być prosty toggle tak jak to było w MW2019 a nie kombinowanie dookoła.

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, MaZZeo napisał:

Spoko, tylko powinien być zachowany wybór a zdaje się że crossplaya można wyłączyć z menu gry tylko na PS4/PS5. Do Warzone jestem w stanie zrozumiem to wymuszenie, by mecze na 150 osób znajdowało szybko, ale do gry 6v6 powinien być prosty toggle tak jak to było w MW2019 a nie kombinowanie dookoła.

W becie MWII też była ta opcja. 

Odnośnik do komentarza

Podobno ludzie mają jakiś ból dupki o słabe działanie tego całego Warzone więc teraz zajęci będą poprawianiem tego trybu i nie starczy im pewnie czasu na dodawanie nowości i mapek do podstawowego modułu MP w MW 2, które to kosztowało o 350 zł więcej niż Warzone przeciętnego gracza :fsg:
My dzieci z naszego jeziora nie mieliśmy Battle Royal, mieliśmy TDM a jak ktoś chciał się przekradać przez krzaki i budynki to miał BF3 i zdrowi byliśmy i zadowoleni i dobrze było. Nikt nie narzekał. Pieprzone fenomeny F2P.

Odkryłem kolejną rzecz w sprawie tego battlepassa w moim własnym uniwersum gdzie nigdy nic nie wiem. Nie muszę go kupować ale mogę wszystko odblokować a jak kupię to mogę z tego co odblokowałem korzystać. Wiedzą jak zachęcić do wydawania hajsu bo to sprawnie działa gdy używam tych żetonów i mogę odblokować masę rzeczy ale dopiero po opłacie 42 zł mogę się nimi bawić. Okropne są te gry mobilne, ja się nie dziwię, że dzieciaki np. w marketach są takie pindolnięte i szalone skoro są tak ciągle szczute progresem za pieniądze, których nie mają w gierkach na swoich tabletach. Przerąbane być dzieckiem jak koledzy już mają nowego skina a ty nie.

Odnośnik do komentarza

Mam problem odnośnie zawieszanie gry podczas pomijania kamery śmierci, gra się zawiesza, konsola chodzi normalnie ponieważ jestem w stanie mw2 wyłączyć i włączyć na nowe, co może być przyczyną może też ma ktoś taki problem, konsola to XSX. 

Dodam jeszcze że problem jest tylko w zwykłym multi i nie pomogła ponowna instalacja. 

Edytowane przez Frredy
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...