Skocz do zawartości

Call Of Duty: Modern Warfare 2 (2022)


Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Czezare napisał:
5 godzin temu, Pawel24 napisał:
Zrobił ktoś z was wszytkie camo?

Nie sądzę, że istnieje choć jedna osoba na świecie, ktora w uczciwy sposób zdobyła by do dziś wszystkie camo do wszystkich broni. Ja mam zaledwie 11 platyn, a grałem obiektywnie bardzo dużo.

 

Cooo? xD Mam kumpla, totalnego nooba jeśli chodzi o Call of Duty, zaczął grać od MW2019, później nie grał bo mu nie podeszły kolejne części i teraz kupił MW2, z 2 tygodnie temu wbił Oriona na wszystkim i to nie jest gość który tylko gra. Normalnie pracuje 8h dziennie, ma rodzinę, dziecko, może sobie pozwolić na 2-3 godziny dziennie grać wieczorami i też nie zawsze mógł. Po prostu sobie założył, że chce mieć Oriona, na nim się skupił i sobie go wbił w trochę ponad 2 miesiące.

Topowi strimerzy, z Orionem biegali 2 tygodnie  po premierze, wszystko wbijane na legalu xD. Skupiając się na samych camo, tam masz jakieś śmieszne ilości killi do zrobienia na każdy kamuflaż. 10 z biodra, 10x po 3 fragi na jednym życiu, ze 20 headshotów na jakieś platyny itp. 

 

Rocket, nasz polski strimer, Oriona zrobił w 160h, zaczął zaraz po premierze gry, grał średnio po 8h dziennie. To masz 20 dni, a mówił, że zdarzały się dni, że grał po 14h, to myślisz, że ile mu to zajęło? XD ale wiadomo, to streamerzy, chorzy ludzie xD i trzeba dodać, że nie było wtedy jeszcze shipmentu i shoothouse'a. Teraz mając te mapy idzie to w chuj szybciej, tym bardziej dla wymiataczy. Wejdź sobie na jego twicha, ma tam wszystkie filmiki ze streamów jak wbija Oriona. 

 

Pomijam fakt, że kamuflarze, robią się 5x szybciej niż we wcześniejszych CoDach, wszystko jest maksymalnie uproszczone, żeby sobie każdy wbił jak tylko ma trochę samozaparcia. Czyli robiąc np. camo dla MP5, od razu te camo masz dla każdej innej broni. Kiedyś było tak, że trzeba było robić na każdej broni każde camo. 

 

Dokładnie 20 grudnia kumpel mi wysłał zdjęcie z Orionem na snajperce. 

 

received_677685457351238.jpeg

Edytowane przez Wooyek
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, MaZZeo napisał:

Granie specjalnie pod unlockowanie camo, to nie dla mnie. Jak wpadają przy okazji to super, ale zapierdalać z tarczą albo nożem jak ADHD nie zamierzam.

Jak też tak uważałem ale spróbowałem pierwszy raz grindowac I mam już dość a jestem w połowie,jescze raz by mi się tego nie chciało robic ale ze nie ma co robić w tej grze a ewarezone póki co dla mnie jest słaby to się robi powoli.Jakic cel na granie jest.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

:)

 

Kto jest frajerem, że kupił tę grę na premierę? Ja.

 

Kolejna martwa gra po kilku miesiącach, jak Battlefield i Halo? Jest możliwe. Oni nawet nie udają, że im zależy. Zero patcha jakiegokolwiek od grudnia. A co będzie w drugim sezonie? Znowu odgrzewane mapki? Ja pierdole.

Odnośnik do komentarza

Ja kupiłem nazajutrz od premiery i od samego początku pisałem, że będzie nudno ale wtedy każdy się masturbował modelem strzelania, biegania i byli naćpani dopaminą po meczykach online i nie można było złego słowa powiedzieć. Wam się oczy otworzą jak mnie się noga złamie. Napiszę to jeszcze raz mniej więcej: daliśmy się na własne życzenie wydymać bez lubrykantu za 300 zeta ale to my płacimy. :Cell:

Odnośnik do komentarza

A dobra, to nie wiedziałem, że nie można grać w grę cały czas, jak jest fajna, bo się człowiek odkleja.

 

Infinity Ward to mała firma z zaledwie 3000 ludzi oddelegowanymi do tworzenia gry, trzeba wybaczyć takim twórcom indie, że nie potrafią wypuścić w pełni działającego produktu na premierę i mają problem z dodawaniem contentu. Jak to mówią - MOŻNA SIĘ PRZYZWYCZAIĆ!

 

XD

XD

Xd

xd

Odnośnik do komentarza

Miśki od dawna wiadomo, że będą odgrzewne mapy od CoD 4 po MW2019, bo ich nazwy zostały znalezione w kodzie źródłowym. 

 Już dostaliśmy shoothouse i Shipment, krótko po premierze, co uważam za skandal. A teraz plotki mówią o Castle z Vanguarda. 

Bylem fanbojem, ale teraz cała sytuacja mnie wkurwia i uważam, że powinni ogarnąć dupe. 

 

 

Odnośnik do komentarza

UI nadal ssie, SBMM nadal ssie, TTK w Warzone nadal ssie i jest zepsuty i niewspółmierny do tickrate serwerów, wszystkie QoL changes z pierwszego Warzone i MW2019 wyjebane na śmietnik, ale chuj, po co wymagać czegokolwiek i mieć pełnoprawną grę xd

Odnośnik do komentarza
34 minuty temu, Rozi napisał:

A dobra, to nie wiedziałem, że nie można grać w grę cały czas, jak jest fajna, bo się człowiek odkleja.

 

Infinity Ward to mała firma z zaledwie 3000 ludzi oddelegowanymi do tworzenia gry, trzeba wybaczyć takim twórcom indie, że nie potrafią wypuścić w pełni działającego produktu na premierę i mają problem z dodawaniem contentu. Jak to mówią - MOŻNA SIĘ PRZYZWYCZAIĆ!

To uważasz, że to fajna gra ale płacz jakbyś miał pretensje do twórców, że wydali crapa. Zdecyduj się. Jeśli mi się shooter nie znudził po 200h to uważam, że chyba jest spoko i wydany hajs się zdecydowanie zwrócił w dobrej zabawie. Jak opóźnią drugi sezon to szkoda ale się nie sram z tego powodu jak dziecko, nie uzależniam swoich humorów od tego czy będzie update w gierce jakbym miał 12 lat :pawel:

SBMM się nie zmieni i to jest niestety rzeczywistość wszystkich współczesnych shooterów chociaż teraz jak już wszystko odblokowałem to gramy S&D jak rankedy i dobrze się pyka zacięte mecze. SBMM jest lipny jak trzeba odblokować attachmenty tymi gównopukawkami ale shipment tu dobrze podratował sytuację :lapka:

UI ssie na maxa to prawda. Redesign był gdzieś zapowiadany na 2023, zobaczymy co z tego wyjdzie.

 

W tym roku czekam na rankedy i mniejszą mapę w WZ. Mam nadzieje na zmniejszenie ilości graczy bo to właśnie zbyt duży rozmiar mapy i ilość graczy powodują brak synchronizacji między tym co wysyłamy na serwer a tym co dostajemy i widzimy na ekranie. TTK mierzyli i wbrew pozorom na 3 plate'ach jest tylko minimalnie szybsze względem WZ1, problem w tym, że połączenia się rozjeżdzają tak, że czasem to wygląda jakbyśmy oneshota dostawali. Problem swoją drogą najlepiej znany z Planetside 2 na którego przykładzie można idealnie pokazać dlaczego wielkie mapy z duża ilością graczy to w shooterach idiotyczny pomysł i cały gatunek battle royale pod względem technicznym jest do zaorania imo xd

 

 

Odnośnik do komentarza

No dokładnie to były czasy, prehistoryczny netcode który dawał przewagę lagerom, całkowity brak balansu, patche naprawiające zepsute bronie raz na 4 miesiące (jak dobrze poszło) i przegiete perki pozwalające na nieskończoność granatników, 5-metrowy zasięg noża albo 125% hp 

No i DLC z 4 mapami raz na rok.

 

Piękne czasy, kiedyś to było co :beka:

 

A dodam, że w wersjach konsolowych glitche umożliwiające wyjście poza mapę i pod mapę są do dziś i nigdy nie zostały naprawione :lapka:

Edytowane przez UberAdi
Odnośnik do komentarza
50 minut temu, krzysiek923 napisał:

Ale o czym to do mnie, jak to się ma do tego co napisałem? Klimat, feeling i otoczka są do dupy. Jak dla ciebie gra sieciowa to tylko liczby to spoko, dla mnie nie.

W Modern Warfare? No to zapraszam do Rainbow Six Siege albo Vanguarda :lapka: tam to jest istny cyrk i freak show, przy którym MWII wygląda jak ultra poważny milsim.

 

Odnośnik do komentarza
W dniu 17.01.2023 o 17:32, UberAdi napisał:

To uważasz, że to fajna gra ale płacz jakbyś miał pretensje do twórców, że wydali crapa. Zdecyduj się. Jeśli mi się shooter nie znudził po 200h to uważam, że chyba jest spoko i wydany hajs się zdecydowanie zwrócił w dobrej zabawie. Jak opóźnią drugi sezon to szkoda ale się nie sram z tego powodu jak dziecko, nie uzależniam swoich humorów od tego czy będzie update w gierce jakbym miał 12 lat :pawel:


przeciez to Rozi, zachowuje się jak 12 latek i w dodatku wyglada jakby jednego zjadł, jest forumowym klaunem i lubi hiperbolizować. Szkoda czasu na odpisywanie.

  • Plusik 4
  • Haha 2
  • This 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...