Skocz do zawartości

Call Of Duty: Modern Warfare 2 (2022)


Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Bartg napisał:

Przecież to normalne w tej grze, że po 8 miesiącach od premiery nie nalicza poprawnie zadań, nawet często tych dziennych :kekw: Tak samo jest z wyzwaniami na strzelanie z biodra, z bliska itd, raz zaliczy raz nie, poprawiać nie ma sensu, bo zaraz Modern Warfare 3 :kaz:

A robiło tą grę kilkaset ludzi w chyba pięciu studiach :kekw:

Odnośnik do komentarza

Ten proces w sprawie przejęcia Activision przez Microsoft dostarczył ciekawych danych nt. ilości aktywnych graczy CoD.

Ilość ludzi grających w CoDa na komórkach to jakiś kosmos. Nie ma co się dziwić później jak widzimy przenoszenie sposobów monetyzacji z komórek na "duże" wersje gier

F0RvN1mXgAgPG2t.jpg

Odnośnik do komentarza

Z nowości, to powróciło S&D 12vs12 i w sumie spoko, bo to całkiem miły chaos, ale wraz z nim wrócił niespatchowany bug z nieskończonym scorestreakiem i setkami tysięcy XP na mecz :kekw: No ale to nic nowego, np australijskie serwery w trybie Wojna naziemna przez 3 miesiące miały tylko jedną mapę, bo się coś zawiesiło i nikomu się nie chciało tego ruszać. A no i fajnie, że są 2 nowe mapy w 4 sezonie, ale szkoda, że mapy Kunstenaar District nie ma w żadnej playliście poza Kunstenaar 24/7 :kaz: Na kilkadziesiąt godzin od wejścia nie trafiłem na nią ani razu, co potwierdzają też inni gracze chociażby na reddicie. Ale to też nic nowego, jak weszło Himmelmat Expo jakiś czas temu to było to samo, a teraz co 3 mapa losowana to Expo :banderas:Oby tak dalej!

O jak tutaj, można sobie np stawiać bez końca system trophy :kekyayaya:

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, Bartg napisał:

Z nowości, to powróciło S&D 12vs12 i w sumie spoko, bo to całkiem miły chaos, ale wraz z nim wrócił niespatchowany bug z nieskończonym scorestreakiem i setkami tysięcy XP na mecz :kekw: No ale to nic nowego, np australijskie serwery w trybie Wojna naziemna przez 3 miesiące miały tylko jedną mapę, bo się coś zawiesiło i nikomu się nie chciało tego ruszać. A no i fajnie, że są 2 nowe mapy w 4 sezonie, ale szkoda, że mapy Kunstenaar District nie ma w żadnej playliście poza Kunstenaar 24/7 :kaz: Na kilkadziesiąt godzin od wejścia nie trafiłem na nią ani razu, co potwierdzają też inni gracze chociażby na reddicie. Ale to też nic nowego, jak weszło Himmelmat Expo jakiś czas temu to było to samo, a teraz co 3 mapa losowana to Expo :banderas:Oby tak dalej!

O jak tutaj, można sobie np stawiać bez końca system trophy :kekyayaya:

 

Łatwo się domyślić, że nad tą częścią siedzi już garstka ludzi. Reszta dłubie nad MWIII. 

Mówię wam, że coś się posrało, przez zablokowanie przejęcia Activision i teraz na szybko trzeba przerobić DLC na trójkę. 

Przecież tam nawet codziennie wyzwania się nie zmieniają. W kółko masz 3 te same. 

 

 

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, Bartg napisał:

Wejdzcie choc raz na to 12vs12 SnD, warto. W 3 rundzie mapa jest zasypana 50 smokami ze zrzutu, biegaja wszedzie juggernauty, piękny stan gry :kekw:

Wejdę dla jaj, ale wiem czego się tam spodziewać.

 

Dla mnie liczą się tylko Ranked, bo jestem zakorzeniony w cod4 i graniu 5vs5 snd na promodzie. No i wolę czasy "współczesne" w tej serii.

 

 

Edytowane przez Donatello1991
Odnośnik do komentarza

Odpaliłem chwilę po aktualizacji i ta gra dogorywa już tak naprawdę i to mocno. 

 

- lagi i potężne lossy pakietów, które pojawiły się na początku sezonu 4 nadal są i to mocno

- Bug z UAV, które pokazuje pozycje przeciwnika w czasie rzeczywistym (bardzo zbliżone do advanced uav) dalej jest

- Bug ze zintegrowanymi tłumikami dalej jest (nie ukrywają Twojej pozycji na minimapie po oddaniu strzału)

- Nowych map NADAL KURWA nie ma w playlistach normalnych :kekyayaya: Sezon 4 ma prawie miesiąc, a do tej pory ani razu nie trafiłem na Kunstenaar w normalnym meczu, ze 2 razy miałem Showdown, także nie liczę również na nową mapę w najbliższym czasie :kekw:

- No i oczywiście mix operatorów w meczach powoduje, że gra powoli wygląda jak fortnite. Biegają Shreddery, Szczury, postacie z The Boys, świecący operatorzy, operatorzy z jakimś efektem smug, do tego połowa broni z tych bundli strzela jakimiś kolorowymi pociskami z efektami czaszki, piorunów czy chuj wie czego.

 

Zaorać, ale oczywiście nic takiego nie będzie mieć miejsca, MW3 za rogiem, gra pewnie dostanie na start z 10 starych map w odświeżeniu i wszyscy będą klaskać uszami i wydawać kilkadziesiąt złotych na skiny ze szczurem czy inną kurwa kurą.

  • Haha 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza

:frog: totalnie najgorsze w tym CoDzie zasranym jest to, że to ulubiona gierka mojej kobity. Gra tylko w Duty na multiku i w jakieś coopy ze mną czasami. Chciałbym napisać, że mogą sobie te MW3 wsadzić w lufę, że w tym roku nie kupię ale nie mogę bo nie jestem tego pewny. Skoro z MW2 robią taki szajs to wiadomo, że po premierze nowej części ta gierka umrze szybciutko. Głupio mi jakoś tak pozbawiać ją jej ulubionej jedynej gierki, ale z drugiej strony nie chcę uczestniczyć w tym cyrku

 

Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, Donatello1991 napisał:

grajcie w rankedy

mam takie wrażenie, że z twojego pisania o rankedach można by łatwo zrobić mema w stylu dzisiejszej wrzutki z M. Pudzianowskim ,,Nor mal ny, zdrowy chłop''

 

26 minut temu, Donatello1991 napisał:

a skórka Star light to dobry troll w rankedzie będzie

:rayos:
To nie chodzi o granie czy nie granie tylko kupowanie i dokładanie cegiełki. Ktoś może mieć na to wywalone i słusznie bo jedna kopia to jest kompletnie nic a drugiemu będzie z tym głupio i też słusznie bo to jego sprawa. No nie podoba mi się ,,stylówka'' i kierunek w jakim podążyły te gierki multiplayer w szczególności, że zaraz po premierze CoD wygląda dosyć stonowanie i można się wkręcić w ten militarystyczny klimat (choć i tak z przymrużeniem oka na te ,,militaria'') i ta sama gierka, która podobała mi się wizualnie w listopadzie kompletnie mi teraz nie leży bo zmieniła się w jakiś wesoły cyrk Avengers z protagonistami z Watch Dogs 2 i Fortnite. Pal licho takiego Black OPS 4 gdzie to od początku wyglądało jak Cyberpunk fuuuuuzja z Overwatch (mówię tylko o klimacie a nie rozgrywce) i wiadomo co się kupuje ale wrzucanie jakiegoś Leszego z rogami jelenia i typa, który bucha piorunami do gierki, która wyglądała zupełnie inaczej kilka miesięcy temu jest słabe. Nie jestem jakimś starym dziadem ale ja zupełnie nie rozumiem dlaczego mam uważać, że dodanie skórki piłkarza i Leszego ma sprawić, że ta gierka będzie lepsza niż była wcześniej bez nich. Lepiej się strzela, biega, skacze? Online jest bardziej stabilne? No raczej nie i dlatego nie lubię jak wrzucają mi takie bzdury bo mi psują wizualną stylówkę gry.
  noprzykromi.jpg.64b99c4d8751c243e60f26b911d678c0.jpg

  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...