Skocz do zawartości

Call Of Duty: Modern Warfare 2 (2022)


Rekomendowane odpowiedzi

kampania fabularna ale tak więcej to nic prócz tego, że będą pewnie nowe mapki na starcie ale to nic czego nie można by było wrzucić do MW2. Oczywiście masa zmian względnie niewidzialnych ale dla takich e-sportowców typu Euzebiusz, którzy będą z tego obliczać deltę i zdobywać szczyty w rankedach, które są lekiem na całe zło będą kluczowe aby pieprzyć głupoty nad wyższością MW3 nad MW2. Ogólnie można też nazwać MW 3 przedłużeniem abonamentu na CoDa o kolejny rok za 350 zł co oczywiście jest w porządku bo to hajs dla Activision a to są dobre chłopaki.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
10 minut temu, number_nine napisał:

wielokrotnie "broniłem" CoDa, ale wydawania MW3 w tym roku, to już sie nie da obronić XD PO CHUJ sie pytam, skoro CoD jest grą-usługą, to nie lepiej byłoby po prostu ją rozwijać i dodawać content? Co tam nowego ma być w tej trójce? 

Kampania na 10h. Ponoć zombie reż wracają. 

Odnośnik do komentarza

MW 3 to jest totalnie abonament na CoD'a. Mało im sprzedaży, mało im skórek, mało im popularności jeszcze dowalili abonament bo jak chcesz dalej grać to nie ma zmiłuj, poproszę 350 zł.
Ogólnie daleki jestem od mówienia komuś jak ma żyć, co jeść i co kupować ale zachęcam forumka żeby olać tego CoD'a w tym roku. Oczywiście to nie jest żadne zobowiązanie jak ktoś będzie chciał w końcu to sobie kupić, będzie promocja, prezent pod choinką, zakupy pod wpływem alkoholu czy narkotyków? Luzik, bez oceniania, każdy robi z hajsem co sobie chce. Ale tak na początku chociaż. Ktoś chętny?

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

to tak
1. kim ty w ogóle jesteś
2. to nie jest bojkot tylko początkowe wstrzymanie się
3. na forumku o gierkach ludzie piszą swoje wrażenia, uwagi, pochwały albo toczą bekę w temacie o gierce przypomnę na forumku o gierkach :dunno: jeśli tobie to nie pasuje to jeśli byś mógł wypierdalać to nikomu nie będzie przykro 

  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza
18 minut temu, meffju41 napisał:

Oszczędzi to czytania setek postów jak to znowu wszystko jest źle i huyowo zrobione

:dunno: tak wygląda każdy temat tym bardziej jeśli gierka jest exem albo wywołuje duży hype. To tak działa jakby.

@meffju41 jeszcze dopiszę, że to nie jest tak :kratoswoke: bo nawet jak nie kupię gierki a będzie afera, że Activision coś znowu odjebało w MW3, gracze są wściekli itp. to nie omieszkam zajrzeć tutaj żeby się ponabijać i napisać, że znowu jest coś huyowo zrobione XD

Edytowane przez Krzysztof93
<3
Odnośnik do komentarza

W końcu wczoraj gra wyleciała z dysku i mam nadzieję nie wróci :banderas:Czare goryczy przelał matchmaking, wbijam mówię przed urlopem dokończę wyzwanie kamuflażu, brakowało mi z 50 killi z SMG. Wbijam, szukaj meczu, oczywiście wybiera Santa Sena, anuluj, 3x próbuje mnie dołączyć z powrotem do tego samego meczu.

 

Czekam 5 minut dobra jest mecz, dołączam, patrzę w przeciwnej drużynie jest gość, którego dawno temu zablokowałem bo nie mam ochoty z nim grać. Typowy przedstawiciel CoDowej sraczki skaczącej, grającej tylko Taq-56 i Ważniew i walący hedy w podskoku przez pół mapy, level 850 od miesiąca wbity.

Oczywiście lista zablokowanych to tylko kwestia wizualna bo niczego nie blokuje, codziennie dolosowywało mnie do meczów z tym gościem, co dzie nnie :kekw: 

No ale wbiłem w trakcie meczu, akurat na 10vs10 więc typ kończył robić atomówkę, więc po 2 minutach meczu spadła atomówka koniec. Wyszedłem z lobby, losuje nowe i pyk dolosowało mnie do drugiego mojego ulubionego zablokowanego gracza :reggie: Efekt podobny, tylko atomówki nie zrobił. Później przez kolejne 20 minut walczyłem, żeby wbić do jakiegokolwiek innego lobby, ale gra usilnie dołączała mnie do któregoś z tych dwóch typów. 

Naszły mnie egzystencjalne przemyślenia po co ja to sobie robię i równo o północy gra wyleciała z dysku, thanks for nothing.

  • Haha 1
  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Bartg napisał:

W końcu wczoraj gra wyleciała z dysku i mam nadzieję nie wróci :banderas:Czare goryczy przelał matchmaking, wbijam mówię przed urlopem dokończę wyzwanie kamuflażu, brakowało mi z 50 killi z SMG. Wbijam, szukaj meczu, oczywiście wybiera Santa Sena, anuluj, 3x próbuje mnie dołączyć z powrotem do tego samego meczu.

 

Czekam 5 minut dobra jest mecz, dołączam, patrzę w przeciwnej drużynie jest gość, którego dawno temu zablokowałem bo nie mam ochoty z nim grać. Typowy przedstawiciel CoDowej sraczki skaczącej, grającej tylko Taq-56 i Ważniew i walący hedy w podskoku przez pół mapy, level 850 od miesiąca wbity.

Oczywiście lista zablokowanych to tylko kwestia wizualna bo niczego nie blokuje, codziennie dolosowywało mnie do meczów z tym gościem, co dzie nnie :kekw: 

No ale wbiłem w trakcie meczu, akurat na 10vs10 więc typ kończył robić atomówkę, więc po 2 minutach meczu spadła atomówka koniec. Wyszedłem z lobby, losuje nowe i pyk dolosowało mnie do drugiego mojego ulubionego zablokowanego gracza :reggie: Efekt podobny, tylko atomówki nie zrobił. Później przez kolejne 20 minut walczyłem, żeby wbić do jakiegokolwiek innego lobby, ale gra usilnie dołączała mnie do któregoś z tych dwóch typów. 

Naszły mnie egzystencjalne przemyślenia po co ja to sobie robię i równo o północy gra wyleciała z dysku, thanks for nothing.

Ty to masz pecha! 

Odnośnik do komentarza

Ja wczoraj zagrałem 1 mecz i znowu kiedy chcę sobie zagrać w TDM to w filtrach gier jakaś niewidzialna siła dodaje mi jedną lub kilka więcej opcji do wyszukiwania, których nigdy w życiu nie zaznaczałem sam. Tym razem padło na Młyn trzecioosobowy :notbad:. Wbijam do gry i mówię ,,eeeej coś tu się zepsuło xd'' poprosiłem swoją babę żeby w google sprawdziła jak się wyłącza tryb TPP bo cisnę L3, R3, L3+R3, skaczę, kucam, d-pad, granat, strzał i dupa. Okazało się, że tryb TPP działa tylko w trybie gier w TPP :dafuq: no ale ja zaznaczyłem tylko TDM... No dobra zagrałem cały mecz i nie wiem czy w tej grze są boty ale miałem tak na strzała staty coś około 34 kille na 3-4 śmierci? Kosiłem tam jak szalony i ciągle zsyłałem naloty na mapę. Mam zapisane 5 minut rozgrywki bo chciałem kumplowi pokazać co się odwaliło w tym call of duty, że się zmieniła perspektywa. Mecz się zakończył i okazało się, że mam na samym końcu w filtrach dosłownie na samym końcu trybów zaznaczone tą niewidzialną siłą ,,młyn trzecioosobowy'' ta gra specjalnie mi proponuje różne tryby i czy nadejdzie taki moment a może to dopiero w MW3, że jak sobie ustawie ulubione to tak będzie?

Odnośnik do komentarza
10 minutes ago, Krzysztof93 said:

Ja wczoraj zagrałem 1 mecz i znowu kiedy chcę sobie zagrać w TDM to w filtrach gier jakaś niewidzialna siła dodaje mi jedną lub kilka więcej opcji do wyszukiwania, których nigdy w życiu nie zaznaczałem sam. Tym razem padło na Młyn trzecioosobowy :notbad:. Wbijam do gry i mówię ,,eeeej coś tu się zepsuło xd'' poprosiłem swoją babę żeby w google sprawdziła jak się wyłącza tryb TPP bo cisnę L3, R3, L3+R3, skaczę, kucam, d-pad, granat, strzał i dupa. Okazało się, że tryb TPP działa tylko w trybie gier w TPP :dafuq: no ale ja zaznaczyłem tylko TDM... No dobra zagrałem cały mecz i nie wiem czy w tej grze są boty ale miałem tak na strzała staty coś około 34 kille na 3-4 śmierci? Kosiłem tam jak szalony i ciągle zsyłałem naloty na mapę. Mam zapisane 5 minut rozgrywki bo chciałem kumplowi pokazać co się odwaliło w tym call of duty, że się zmieniła perspektywa. Mecz się zakończył i okazało się, że mam na samym końcu w filtrach dosłownie na samym końcu trybów zaznaczone tą niewidzialną siłą ,,młyn trzecioosobowy'' ta gra specjalnie mi proponuje różne tryby i czy nadejdzie taki moment a może to dopiero w MW3, że jak sobie ustawie ulubione to tak będzie?

 

A to normalne, od wielu miesięcy tak jest, nie interesuj się bo kociej mordy dostaniesz, weź lepiej zagraj ranked.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...