Skocz do zawartości

Call Of Duty: Modern Warfare 2 (2022)


Rekomendowane odpowiedzi

No genialne, nie wpadłbym na to. 

 

The quickest option for unlocking the rewards in the Modern Warfare 2 Battle Pass is to purchase Battle Pass Tokens. Each Battle Pass Token costs 150 CoD points, and this allows you to greatly speed up the process.

You can get this done by selecting the ‘Buy Tokens’ option next to the token bank within the Battle Pass tab. While this is a costly option, it’s the fastest way to level up the Modern Warfare 2 Battle Pass.

Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, jimmyyy8 napisał:

MW1 - zabierzmy A, dajmy B

MW2 - zabierzmy B, dajmy A

MW3 - zabierzmy A, dajmy B

 


dokladnie tak to wyglada i jest to wkurwiajaca mnie strasznie tendencja oprócz tego całego gaasowego scierwa. Wpierw dają content, potem wycinają a potem go dają przedstawiając go jako super nowość, oczywiście za pay wall w postaci battle passa. I to dziala bo jeszcze firma sypnie kasa na youtuberow, streamerow i innych pastuchów którzy będą tworzyć narracje jaki to zajebisty „nowy” content dostaliśmy.

 

fakt ze operatorowie przechodzą oznacza dla mnie tyle, ze cały ten pierdolony cyrk z Homelanderem na czele będzie w nowej grze juz od pierwszego dnia 

  • This 2
Odnośnik do komentarza
9 hours ago, Donatello1991 said:

Gra idzie w górę, a CDL przeżywa renesans. 

 

Zawsze zamiast narzekać czy trenować, to możecie sobie kupić hacking.

 

To faktycznie jakaś choroba już na etapie wyparcia. Cieszymy się bardzo, że ten mały wycinek gry Ci się podoba, gdzie reszta już jest tylko śmietnikiem do levelowania i odblokowywania contentu do Warzone i DMZ.

Odnośnik do komentarza

Czyli fajnie, 350 zł w pizdu a nawet nie poczuję, że mam nową gierkę. Brzmi uczciwie. Pisałem w tym temacie, że marzyłaby mi się opcja wyłączenia ,,operatorów idiotów'' kto chce to widzi te głupoty a kto nie to nie. Wiem, że to nie możliwe ale gdyby taka opcja była płatna? :notbad:
 

Spoiler

Beznazwy.jpg.76145d5133965629294ce5b637c21dac.jpg

 

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Donatello1991 napisał:

Ja nie mam zamiaru. Wiesz ile kupiłem skórek w MWII? Całe 0. 

I nie dlatego, że nie chciałem wspierać raczyska. Po prostu wszystkie były dla mnie słabe, nie warte moich pieniędzy. 

Nawet monety na Battle Passa miałem z poprzednich części, także sumienie czyste. 

Jebać ich i to całe Call of Duty Fortnite Warfare II. 

  • This 2
Odnośnik do komentarza

W ramach dalszego upadku od dzisiaj są nagrody za codzienne zalogowanie do gry :kekw: Jak w jebanej grze na telefon, a nie czekaj Call of Duty to jest gra na telefon. Jak bardzo ludzie mają dość kierunku w jakim idzie to wszystko pokazuje to, że po naprawieniu starych części CoDa na Xboxy przez Microsoft (pewnie w ramach przygotowania gruntu pod game passa?) nagle w takie Black Ops 1 we wstecznej gra ponad 100.000 ludzi i szybciej można znaleźć mecz w tamtą gre, niż w MW2 :kaz:

r/ModernWarfareII - MW2 now has daily log in rewards!

 

Ale na pocieszenie nowy, słodziutki bundle. Szkoda jedynie, że nie nazywa się Dessert Eagle

 

CDN media

  • Haha 1
  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...