Skocz do zawartości

Call Of Duty: Modern Warfare 2 (2022)


Rekomendowane odpowiedzi

1 hour ago, Donatello1991 said:

Nie wiem z czym macie problem. Nie grajcie i już. Szukacie poważnego grania to grajcie w rankedy.

 

 

A to w rankedach nie ma tych wszyskich bugów i lagów o których pisałem? No nie wydaje mi się.

Poza tym jak wielokrotnie pisałem próg wejścia w rankedy jest absurdalnie wysoki przez zjebany machmaking i kompletnie nie mam ochoty mając godzine-dwie na pogranie męczenie się ze składami o 20 czy 30 leveli wyższych.

Można też nie grać oczywiście, ale jakoś specjalnie poza Battlefieldem nie ma alternatywy na konsoli, a xDefiant też nie wygląda na ratunek gatunku. Zwłaszcza, że w modelu F2P tak samo będzie szybko zasrana skórkami i dzikimi dodatkami za hajs.

 

A największy absurd pokazał wczoraj jeden z youtuberów CoDowych, do którego odezwał sie na twiterze developer z Treyarch (!!), czyli nawet nie studia robiącego MW2 o co chodzi z bugami z UAV i tłumikiem :kekyayaya: Także team robiący grę ma absolutnie w pompie gameplay i ma tylko wysrywać kolejne bundle jak z karabinu.

Odnośnik do komentarza

Ale to by było, wyobraźcie sobie, że mamy wybór. Tak samo jak nie narzekam na dubbing w filmach aktorskich bo mam wybór wybrania się na seans z oryginalną ścieżką dźwiękową. Nie dyskutuje nad tym co jest lepsze i nie obrażam ludzi bez gustu. Mam wybór. Czaicie jakby istniała prosta opcja wyłączenia tego wizualnego dodatkowego syfu? Włączasz opcje ,,jestem dziadem bez gustu i nie lubię strzelać do chmurek z piorunami'' i wtedy tego nie widać. Ten kto kupił sobie skórkę ,,rogi, mech i agrest'' widzi, że gra sobie tą wspaniałą postacią, reszta, której się takie rzeczy podobają też widzi, że koleś nie jest BAMBIKIEM bo ma skórkę taką, że hej  a ci, którzy wolą prezencję gry z premiery zamiast tych durnot widzą losową skórkę z początkowego roostera operatorów. Możliwość wyboru zawsze jest zajebista :banderas: ale tak się nigdy nie stanie :frog:

  • Lubię! 1
  • This 1
Odnośnik do komentarza

Trening czyni mistrza. Ja gram godzinę- dwie i jestem w diamencie a gram solo. Samo nic nie przychodzi. Mecze z lepszymi też pomagają. Żadnych bugów, czy lagow w ranked nie uświadczyłem.

 

W rankedach dostajecie poważna rywalizację z minimalna ilością skinoszrotu, ale nie, bo za trudno xd xd

Bo zawsze coś xd xd

 

Serio. Nie grajcie. 

Edytowane przez Donatello1991
  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza

Bug z UAV jest bardzo subtelny, ale jak ktoś o nim wie daje ogromną przewagę ;) Mnie rankedy bardzo szybko zniechęciły, 10 meczów z rzędu totalnego wpierdolu, bo w mojej drużynie ja mam level tam 4ty, reszta ma 1y czy 2gi, a u przeciwnika 15 czy 20. Nie jest to zabawne i niczego nie uczy.

W temacie matchmakingu to by się od Valve mogli wiele nauczyć z Counter Strike'a.

A Twoja postawa to dokładnie to, co ciągnie od lat tą serie w dół, klapki na oczy, bo mi się jakiś wycinek gry podoba, a reszta jak się Wam nie podoba to nie grajcie i chuj :balon: I tak to się żyje w tej branżunii.

  • This 1
Odnośnik do komentarza

Zakładam, że seria CoD macie doczynienia od lat. Do tej pory powinniście chociaż w minimalnym stopniu ogarniać tryby jak snd, hard point czy control. Ja mam wrażenie, że wy totalne casuale jesteście. Biją mnie, więc wina gry. Tak matchmaking czasem ssie, ale to nie numerek w randze odpowiada za skill. 

Przecież nawet z ciekawości idzie sprawdzić jakich broni używać itp. Aż chciałbym zobaczyć wasze buildy. Pewnie beka w opór. 

Jest jeszcze opcja stworzenia sobie prywatnego meczu i grania że znajomymi. Tego też nie macie?

 

 

  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Donatello1991 napisał:

Ta skórka Star light to dobry troll w rankedzie będzie.

11 minut temu, Donatello1991 napisał:

W rankedach dostajecie poważna rywalizację z minimalna ilością skinoszrotu


:dunno: czy ty chcesz mnie wystrychnąć na dudka? Kłamczuszek, rzezimieszek

 

14 minut temu, Donatello1991 napisał:

Serio. Nie grajcie

A moja narzeczona może? Ona sobie tylko strzela w te tryby 6v6 i ma z tego sporo radochy. Dajcie babie pograć.
Ja sam to rzadko no tak samo jak nigdy nie zagrałem w Fortnite bo mi totalnie stylistycznie nie pasuje tak samo mi nie pasuje MW 2 teraz. Szkoda, że sprzedali mi inną grę w listopadzie :kekw:
 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Krzysztof93 napisał:


:dunno: czy ty chcesz mnie wystrychnąć na dudka? Kłamczuszek, rzezimieszek

 

A moja narzeczona może? Ona sobie tylko strzela w te tryby 6v6 i ma z tego sporo radochy. Dajcie babie pograć.
Ja sam to rzadko no tak samo jak nigdy nie zagrałem w Fortnite bo mi totalnie stylistycznie nie pasuje tak samo mi nie pasuje MW 2 teraz. Szkoda, że sprzedali mi inną grę w listopadzie :kekw:
 

Ty chyba bardziej jak baba narzekasz. 

 

Z tym star light to sobie dla jaj może kupię. Messiego też mam a nie używam. Na około 1000 męczy w rankedach może w 10 był jajus neymar czy inny szczur.

Odnośnik do komentarza
11 minutes ago, Donatello1991 said:

Zakładam, że seria CoD macie doczynienia od lat. Do tej pory powinniście chociaż w minimalnym stopniu ogarniać tryby jak snd, hard point czy control. Ja mam wrażenie, że wy totalne casuale jesteście. Biją mnie, więc wina gry. Tak matchmaking czasem ssie, ale to nie numerek w randze odpowiada za skill. 

Przecież nawet z ciekawości idzie sprawdzić jakich broni używać itp. Aż chciałbym zobaczyć wasze buildy. Pewnie beka w opór. 

Jest jeszcze opcja stworzenia sobie prywatnego meczu i grania że znajomymi. Tego też nie macie?

 

 

 

Ja nie mówię, że mnie jako mnie biją, tylko nudne jest przegrywanie meczy non stop, bo kończysz z nie wiem 20 fragami, a koleś za tobą ma 5. Tryby ogarniam nie martw się, po prostu jestem za stary na poważne granie z napinką, grałem tak dobre 10 lat w CS'a i Battlefielda 2, wystarczy ;) Tak jakby ranked było lekiem uzdrawiającym całą grę.

Chce sobie KAŻUALOWO postrzelać wieczorami i nie wkurwiać się na lagi, brak nowych map w rotacji i zjebane bugi, które pojawią się z KAŻDYM nowym sezonem i IW ma to w dupie. Jedyna radość jaką mi ta gra daje teraz taką serio to Wheelson - zdecydowanie najfajniejsza dla mnie nagroda za serię. Ludzie się totalnie odzwyczaili, że ktoś tego używa, więc 10+ fragów z tego to norma, a na mniejszych mapach to większość się i tak rozjeżdża :kaz:

Odnośnik do komentarza

Ja narzekam tylko na stronę wizualną gry. Nie piszę nic o bugach, stabilności czy o wydawanych poprawkach bo ja nie gram ze względu na stylóweczkę. Stylóweczkę dla ludzi młodszych, którzy nie powinni grać w CoDa ze względu na klasyfikacje wiekową gry od 18 lat :kekw: Halo, policja proszę przyjechać do Call of Duty bo coś mi tu nie gra z tym.
No i szkoda, że rok po roku wychodzi MW3 i z jednej strony szlag mnie trafia, że możliwe iż dołożę swoją cegiełkę do kolejnego rekordu sprzedaży i aktywności na serwach dla poczciwego i skromnego Activsion a z drugiej strony zrobię to dla narzeczonej bo lepiej jak baba strzela do Leszego z lasera w gierce niż ogląda głupie seriale. :dafuq:

Odnośnik do komentarza
11 hours ago, Krzysztof93 said:

Czaicie jakby istniała prosta opcja wyłączenia tego wizualnego dodatkowego syfu? Włączasz opcje ,,jestem dziadem bez gustu i nie lubię strzelać do chmurek z piorunami'' i wtedy tego nie widać. Ten kto kupił sobie skórkę ,,rogi, mech i agrest'' widzi, że gra sobie tą wspaniałą postacią, reszta, której się takie rzeczy podobają też widzi, że koleś nie jest BAMBIKIEM bo ma skórkę taką, że hej  a ci, którzy wolą prezencję gry z premiery zamiast tych durnot widzą losową skórkę z początkowego roostera operatorów. Możliwość wyboru zawsze jest zajebista :banderas: ale tak się nigdy nie stanie :frog:

 

Tak się nigdy nie stanie, bo ludzie nie kupują tych skórek dla siebie tylko żeby pokazać się przed innymi. Jakbyś mógł to wyłączyć to by się mijało z celem, bo masz kurwa patrzeć jak 15-latek bierze kartę taty i kupuje skina za 120 zł.

 

Jebać ich i ich grę, a Ty Donatello nawet nie próbuj tego bronić. Krzysztof wyjaśnił temat. W listopadzie kupiliśmy nowoczesną strzelankę w realiach współczesnego konfliktu, ale potem ktoś nam to podmienił na Fortnajta.

Edytowane przez jimmyyy8
  • Plusik 1
  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

Coś w tym jest, że ten klimat w miarę poważny został solidnie ubity. A już na premierę miałem wrażenie, że tym klimatem właśnie, mocno dwójka odstawała od MW. Kurde szkoda, bo na początku bardziej to wszystko bawiło.

Też odczuwam ból dupy, że po roku mają wydać kolejne MW. Pakiet map, więcej powagi a dwójka bawiła by jeszcze kupę czasu.

A tak, wszystko coraz mniej poważne, trójka prawie zapowiedziana. Jedynie co sprawia, że ciężko odejść od tego to gunplay. I tu kolejny ból dupska, że mając taki feeling strzelania, potrafią zniechęcać całą reszta. Mapy też jakieś takie z dupy wzięte trochę. Kompletnie nie pasujące do strzelaniny po głowach.

Szkoda, że Cold War taki drewniany, bo klimat jakoś bardziej wyczuwalny.

A co z Insurgency Sandstrom? Grał w to ktoś lub gra? Czy zdechło? Klimaty bliskiego wschodu jakos wyjątkowo mi pasują.

 

 

Odnośnik do komentarza

Ja dwa ostatnie dni miałem try harda, bo zostało mi 250 zabójstw w szturmie, a podoba mi się ta główna wizytówka. To jazda na shipmencie dominację. Kurwa, człowiek leżał przy B, na środku mapy a nad głową termit, semtex i debile z pompkami na amunicję zapalającą:reggie: Masakra. Najlepiej było atakować zza skrzynek A i C zwykłą szturmówką.

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, McDrive napisał:

Ja dwa ostatnie dni miałem try harda, bo zostało mi 250 zabójstw w szturmie, a podoba mi się ta główna wizytówka. To jazda na shipmencie dominację. Kurwa, człowiek leżał przy B, na środku mapy a nad głową termit, semtex i debile z pompkami na amunicję zapalającą:reggie: Masakra. Najlepiej było atakować zza skrzynek A i C zwykłą szturmówką.

Latają z pompkami częściej niż zwykle, bo żeby odblokować nową broń trzeba zrobić 5 wyzwań właśnie shotgunem. Shipment to się nadaje tylko do levelowania broni i tyle. 

  • This 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...