Skocz do zawartości

GTA VI


Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, maciucha napisał:

Optymalizacji?

Dużo łatwiej zoptymalizować wszystko pod jednakowe konsole niż na milion różnych buildów na pc, a średnia na meta ważna sprawa.

No tak, to może być ważny powód (niektórym wchodzi za mocno z tą historią gamingu w tym dziale), tym bardziej, że mają tym razem nie 2, a może i 5 konsol do ogarnięcia, a na pewno 3, z czego jedna to prawdziwy ziemniak (Series S) xD. 

Edytowane przez KrYcHu_89
Odnośnik do komentarza
33 minuty temu, tlas napisał:

Fizyka to największe rozczarowanie w V względem IV, także mam nadzieję że to ogarną.

 

A no i fabuła o niczym. To też bolączka V.

 

Tutaj mam nadzieje że będzie coś więcej. Ale zapowiada się na jakąś sztampę miłosną czy inne amerykanskie dziaderstwo fabularne.

 

Mam nadzieję, że się mylę :/

  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza
46 minut temu, schabek napisał:

Ciekawe czemu na stronie rockstar cisza. Przypierdola jeszcze czyms o 15.

 

oby cena :kratoswoke: 99$ i odzieli sie prawdziwych graczy od frajerow

 

Przypominam ze ludzie placa 1500zl za 3 dni jakiegos festiwalu zeby spac w zaszczanym namiocie i zobaczyc jak otumaniony narkotykami murzyn w spodniach opuszczonych do kolan nie potrafi przylozyc mikrofonu do ryja zeby zgrac sie z podloznym dzwiekiem a zal im 500zl na gre zycia z ktora spedza kilka lat :lapka:

 

Niech walą cenę taka by zrobili ze dwa DLC do tego zamiast obesranego online i będą pieniążki dla tych wariatow co tam w piwnicy rockstara hibernuja już paręnaście lat.

Edytowane przez oFi
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, pawelgr5 napisał:

Obecne konsole to byly slabe day 1 wzgledem PC. Premiera za dwa lata wiec na chlodno sobie poczekam. 

Mysle ze bylo i tak w ciul lepiej w porownaniu do ps4 gdzie dopiero pro bylo sprzetem takim jak powinno ps4 byc od samego poczatku ;)

 

To jakis cud ze gry takie jak Horizon, Gow czy red dead 2 wogole dzialaja na takim parchu jak zwykle ps4. Gralem w ragnaroka na slim i pro to roznica jest wieksza niz pomiedzy pro a ps5.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Whisker napisał:

Jakby teraz wyszło ok ale na premierę to już jakościowo będzie słabo. W ogóle modele aut to jakaś słabizna :/ GTA vice się jaram ale obawiam się o jakość która już teraz jest bez efektu wow

Co niby przegoni jakość z tego trailera do 2025? Microsoft ma kłopot z dogonieniem oprawy gierek od Sony z PS4. Sonka jest tak w tyłku że może do 2025 wyjdzie od ich dev wewnętrznych daj boże jedna nowa gra

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Whisker napisał:

obawiam się o jakość która już teraz jest bez efektu wow

W sensie te detale artykułów sklepie, fizyka włosów na murzynce, daleki horyzont widzenia, mnóstwo aut i npców i szczegółowość świata to nie jest wow?

 

To ja już nie wiem, co dzisiaj jest wow w gierkach.

Odnośnik do komentarza
2 minutes ago, Whisker said:

Jakby teraz wyszło ok ale na premierę to już jakościowo będzie słabo. W ogóle modele aut to jakaś słabizna :/ GTA vice się jaram ale obawiam się o jakość która już teraz jest bez efektu wow

Obejrzyj sobie modele aut w tym trailerze V.

 

To są modele aut na current geny, z czasem pewnie je podciągną na jakiś remasterach i innych. To GTA, nie będziemy oczekiwać aut jak z Forzy.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Daffy napisał:

Co niby przegoni jakość z tego trailera do 2025? Microsoft ma kłopot z dogonieniem oprawy gierek od Sony z PS4. Sonka jest tak w tyłku że może do 2025 wyjdzie od ich dev wewnętrznych daj boże jedna nowa gra

Jakość? Gdzie tu jest jakość? Poprawna grafika ale bez szału

  • beka z typa 2
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, krupek napisał:

W sensie te detale artykułów sklepie, fizyka włosów na murzynce, daleki horyzont widzenia, mnóstwo aut i npców i szczegółowość świata to nie jest wow?

 

To ja już nie wiem, co dzisiaj jest wow w gierkach.

Detale ok są ale oświetlenie widziałeś? Albo modele aut? 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, KrYcHu_89 napisał:

Dzisiaj o 15 już nic nie wrzucą? https://www.rockstargames.com/ nawet nie widzę jeszcze tam screenów żadnych ani zakładki z grą. 

 

Przypuszczam że to dlatego, że z wcześniejszą premiera trailera to była nagła i nieplanowana akcja, a wszelkie towarzyszące kanały typu strona www zostały po staremu.

 

Raczej nie ma tu drugiego dna, tylko po prostu wono działające korporacyjne tryby. :)

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, krupek napisał:

Na oświetleniu się nie znam, więc nie ocenię, ale modele aut bardzo fajnie zrobione i rożnorodne. Szczególnie te sportowe stojące przy ulicy.

Ale nie chodzi o różnorodność tylko jakość grafiki, pierwszy lepszy mod od V i auta wyglądają lepiej, trochę mnie to rozczarowało. 

Tak samo jak drętwa fizyka, niby znak rozpoznawczy serii ale mogliby pójść nieco dalej :) no ale rozumiem, bezpieczniej wydać w tej formie i na tych sprzętach a dorzucić więcej npc 

Edytowane przez Whisker
Odnośnik do komentarza
19 minut temu, KrYcHu_89 napisał:

Ja jebie co Ty taki agresywny, przecież rynek PC w tamtej generacji, a teraz to chyba różnica? 

 

To trzeba tylko historycznie podchodzić do tematu? 

Konsole są słabe jak nigdy, więc można było oczekiwać wersji PC od razu. 

Słabe jak zawsze i jakimś dziwnym trafem zawsze najładniejszą gry są na tych słabiutkich biednych konsolkach A pecetowców jak zwykle każdy ma w chuyu 

  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...