Skocz do zawartości

GTA VI


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 16.02.2023 o 17:47, Pupcio napisał:

Na 6ke narazie hajpu 0 po ostatnich wyczynach tej firmy ale pewnie po pierwszym trailerze siur stanie

Na myśl, że już niedługo może być zapowiedź zaczyna się we mnie iskrzyć powoli ogień. Jeśli trailer dowiezie hajp pewnie wystrzeli w kosmos. W końcu 10 lat czekania. :(Ale pewnie obawy mam, bo co jak Rockstar za bardzo podąży za klimatem GTA Online. Patrząc na RDR2 o singla powinienem być spokojny, ale nawet Rockstar już nie można ufać.

Edytowane przez Lukas_AT
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Pewnie większość już czytała, ale wg ostatniego raportu finansowego, Take Two planuje spory zysk w roku finansowym 2025/2026. Rok ten zaczyna się od kwietnia 2024. Także na wcześniejszą premierę raczej nie ma co liczyć. Oby w ogóle była w 2024. Myślę, że skoro Vice City i Miami to bardziej realny termin to lato 2024, ale to tak sobie wymyślam tylko. Przewidują przychody rzędu 8 miliardów $. Chyba dobrze to zrozumiałem?

4b2ca9faa72a9819dc0157e5c037c7b4.jpg

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

"Sen o GTA VI"

Mimo, iż jestem już stary i zazwyczaj śni mi się już tylko wieko od trumny to ostatnio przez to, że złapała mnie mocna gorączka, ponad 40 stopni - spowodowała, że miałem sen. Sen o GTAVI. I to był zły sen.  Śniło mi się, że gra była mocno pocięta jeżeli chodzi o zawartość a i grafika była jak w piątce po lekkim tuningu. Postacie jakieś drętwe, model jazdy z dupy. Zniszczeń pojazdów - brak. Mapa wyglądała jak makieta, zero interakcji. Nawet śmieci na ziemi nie można było przesuwać. 
No i najważniejsze - gra była free to play, tj. że można było ją ściągnąć za free a potem trzeba było kupić faktyczną zawartość. 

Śmieszne jest to, że śniły mi się też komentarze pod newsem na PPE odnośnie tego nowego GTA. Prawie każdy był zawiedziony, choć czasem udało się znaleźć jakieś pozytywne głosy.
Były też komentarze Krupka :D Krupek był raczej negatywnie nastawiony, ale mówił, że to dalej GTA i naprawdę da się jakieś fajne momenty w tym odnaleźć. 
----
Straszny był to sen/.

----

Chwilę wcześniej śnił mi się remaster GTA:SA, ale ten koszmar stał się już prawdą jakieś półtora roku temu :facepalm:

Odnośnik do komentarza

Ja tam wierzę, że GTA VI zmiażdży wszystko i wszystkich i podniesie znów poprzeczkę tak wysoko, że przez kolejną dekadę gra będzie w TOP 5 sprzedaży. Jednak jestem też więcej niż pewien, że to będzie ostatnie GTA w klasycznej formie, z porządnym singlem i odrębnym multi. Potem pewnie będzie już łączenie obu światów, a małą porcję tego możemy dostać już w VI po kilku aktualizacjach.

Nie mogę się doczekać trailera i jak internety wybuchną.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...