Skocz do zawartości

GTA VI


Rekomendowane odpowiedzi

Tak w kwestii wpływu wycieku na sprzedaż. GTAV się sprzedało w 170 mln egzemplarzy, jak myślicie ile z tej grupy potencjalnych nabywców siedzi po nocach na forach dla g r a c z y i śledzi co gdzie wyciekło? Ostrożnie, w oparciu o wnikliwą wiedzę o branży, estymuje że w chuj mało %. To nie na tej grupie sie takie liczby kręci, grupa na ktorej sie to robi o powstawaniu GTAVI usłyszy jak się oficjalne reklamy pojawią, albo na półce w media markcie (a raczej jakimś best buy) zobaczą.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Pupcio napisał:

ŚWIĘTO GRACZY jak to mówią :boomer:

emocje nie  podyebania ale mejm powie że kupi za 20 lat za 10zl to tak jak "ja nie pójdę na koncert, obejrzę sobie potem w tv" :pawel: MASAKRA

Mlody, znow nie czytasz ze zrozumieniem. Podciagnij sie bo rok sie jeszcze dobrze nie zaczal a tu sie moze okazac, ze bedziesz kiblowal :wujaszek:

 

Pisalem o korelacji wycieku z tezami, ze takie leaki negatywnie wplywaja na firme, na pr i na jej postrzeganie przez graczy. Otoz nie wplywaja w zaden sposob. I jako przyklad podalem gta online, na ktore wszyscy ku.rwili bo hamowalo 6ke, ale teraz juz zapomnieli bo nowa czesc wychodzi wiec rockstar top.

 

A to, ze co by w 6ce nie bylo to i tak ludzie kupia to oczywiste. Casus cyberpunka i semi-remastera tego dowodza. Chociaz tutaj jestem pewien, ze gta6 nie zostanie tak spier.dolone na premiere. Ale to jest osobny temat.

 

7 godzin temu, Observer napisał:

To nie na tej grupie sie takie liczby kręci, grupa na ktorej sie to robi o powstawaniu GTAVI usłyszy jak się oficjalne reklamy pojawią, albo na półce w media markcie (a raczej jakimś best buy) zobaczą.

To. A jak ruszy marketing to o gta6 beda wiedzialy afrykanskie plemiona w lepiankach z go.wna. 

 

Odnośnik do komentarza
39 minut temu, Bartg napisał:

Jakby chcieli to leakiem zapowiedzieć, to raczej nie takim z wczesnymi buildami developerskimi :kaz: Ale dobrze się stało, stawiam na pierwszy trailer przed świętami.

 

A ja stawiam na GTA VI cancelled, to by było coś, co by poruszyło może mózgami co niektórych za niszczenie pracy innych :)

 

Imo to drugi największy leak w historii, po TLOU2, bo tam, gdzie 99% opiera się na fabule, właśnie całe mięsko wyciekło. Tutaj tylko jakiś debugowy syf, nie wiem ocb z tym source codem, bo jakoś nie wierzę, żeby kolo ze slacka wyciągnął takie rzeczy, pewnie bajki w chuj. 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Mejm napisał:

Mlody, znow nie czytasz ze zrozumieniem. Podciagnij sie bo rok sie jeszcze dobrze nie zaczal a tu sie moze okazac, ze bedziesz kiblowal :wujaszek:

 

Pisalem o korelacji wycieku z tezami, ze takie leaki negatywnie wplywaja na firme, na pr i na jej postrzeganie przez graczy. Otoz nie wplywaja w zaden sposob. I jako przyklad podalem gta online, na ktore wszyscy ku.rwili bo hamowalo 6ke, ale teraz juz zapomnieli bo nowa czesc wychodzi wiec rockstar top.

 

A to, ze co by w 6ce nie bylo to i tak ludzie kupia to oczywiste. Casus cyberpunka i semi-remastera tego dowodza. Chociaz tutaj jestem pewien, ze gta6 nie zostanie tak spier.dolone na premiere. Ale to jest osobny temat.

 

To. A jak ruszy marketing to o gta6 beda wiedzialy afrykanskie plemiona w lepiankach z go.wna. 

 

to też prawda, chociaż czasami leaki rzeczywiście źle wpływają nie tyle na firmę, co za sam odbiór gry przez graczy, a to już jest mega spierdolone, ciężko teraz nie wpaść na leak czegokolwiek, zanim się coś obejrzy/ogra i raczej byłbym daleki od mówienia, że ten leaker to fajny gość itd. itp. :).

 

Niestety Security nie domaga, praca zdalna, 3rd party komunikatory typu Slack do przesyłania video/audio/jpgów itp., spłodzone na kolanie jedynego w zespole devopsa vpny (bo nie ma czasu zrobić dobrze) itp. i takie rzeczy to prawdziwa zmora ogólnie developmentu jako takiego. 

 

 

Mnie na przykład już gorzej będzie się oglądało trailer GTA VI w 2024 roku, jak już wiem jak to mniej więcej ma wyglądać i jakie legginsy nosi główna bohaterka, choćby nie wiem ile tekstur i czegośtam dodali. :/.

Edytowane przez KrYcHu_89
Odnośnik do komentarza

Hajpik na razie umiarkowany, fajnie że potwierdzone Vice City, czekamy na resztę. W sumie odkąd zagrałem w jedynkę kupioną na początku 98 roku w empiku i po cichu przerobioną przez "rename italian.fxt italian.old, rename special.fxt italian.fxt" na wersję z bluzgami to każde kolejne GTA to jest jakiś rodzaj święta, w sumie wszystkie późniejsze części wjeżdżały na premierę jak tak spojrzę wstecz :obama:

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Bartg napisał:

W sumie odkąd zagrałem w jedynkę kupioną na początku 98 roku w empiku i po cichu przerobioną przez "rename italian.fxt italian.old, rename special.fxt italian.fxt" na wersję z bluzgami to każde kolejne GTA to jest jakiś rodzaj święta, w sumie wszystkie późniejsze części wjeżdżały na premierę jak tak spojrzę wstecz :obama:

 

Mam to samo odkąd w okolicach tego 98 zobaczyłem jedynkę u kolegi i pograliśmy w co-opa na zasadzie "ja chodzę, ty strzelasz". :D Jazda samochodami i ta swoboda sprawiały wtedy niesamowite wrażenie, do dzisiaj lubię sobie czasem odpalić muzykę z menusów. Później każda kolejna część była motywacją do upgrade'u sprzętu albo zakupu konsoli (PS2 pod San Andreas, nowy komp pod GTA IV...). Przy piątce jakoś słabiej już ten hajp zadziałał (strasznie długie były odstępy pomiędzy ogłoszeniami, o ile dobrze pamiętam), sama gra mnie już tak nie porwała, choć w GTAO spędziłem chyba coś koło 500 godzin, ale na samym początku, póki jeszcze było po prostu fajną piaskownicą do grania normalnych wyścigów czy deathmatchów. 

Teraz przed szóstką wspomnienie tego hajpu gdzieś tam się odzywa. :D I w pewnym sensie to jest jakaś korzyść tego przecieku, choć pewnie PRowcy mieli lepszy pomysł na start komunikacji. :D

Odnośnik do komentarza

Mnie nie jest ich żal, bo na pewno żadna krzywda im się nie stanie. Te wszystkie dramy to niezłe ściemy i nie dajcie się na to robic. 

 

Jak ogólnie kocham rockstara, tak za brak GTA na poprzedniej generacji mają u mnie niesamowitego minusa, tym bardziej, że było to spowodowane chęcią zysku przez tą onlineową spierdolinę. 

 

W moim odczuciu hajp na każde kolejne GTA już nigdy nie będzie taki sam, choć nie ma bata bym w dzień premiery nie poleciał do sklepu obśliniony jak niemowlak. 

 

 

  • Plusik 6
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...