Skocz do zawartości

GTA VI


Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

Ja obstawiam nawet kilka edycji specjalnych. Najbardziej rozbudowana będzie grubo powyżej 150 usd. 

Ba, nawet nim wyjdzie gra obstawiam, ze będzie dużo za drogich gadgetów do kupienia. Ta gra się im zwróci jeszcze nim premiera będzie : D

 

A cena za standardowa wersję raczej nie będzie wyższa niż inne gry. Akurat to by mogło imho bardzo negatywnie wpłynąć na sprzedaż.

Odnośnik do komentarza

Kiedy myślicie, że ludziom odwala na punkcie każdej wzmianki o GTA 6, to właśnie ktoś stworzył 60 stronicowy PDF ze wszystkimi wyciekami i dostępnymi info w necie, o dziwo bardzo ładnie posklecany.

https://drive.google.com/file/d/1nWe3VppmntamU6_bvFUbaylwt_OrzPqQ/view?pli=1

Edytowane przez Patricko
  • Haha 1
  • This 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 18.09.2023 o 21:07, Patricko napisał:

Kiedy myślicie, że ludziom odwala na punkcie każdej wzmianki o GTA 6, to właśnie ktoś stworzył 60 stronicowy PDF ze wszystkimi wyciekami i dostępnymi info w necie, o dziwo bardzo ładnie posklecany.

https://drive.google.com/file/d/1nWe3VppmntamU6_bvFUbaylwt_OrzPqQ/view?pli=1

Obczaiłem całe. O dziwo naprawdę, ale to naprawdę masa informacji zostało wyciśnięte z tego co dostaliśmy. 
I tak jak pierwotnie jak zobaczyłem przeciek to byłem taki raczej średnio nastawiony, tak teraz, po zobaczeniu tego - mam hype,
GTAVI będzie ogromne i raczej w stylu IV niż V

Odnośnik do komentarza
W dniu 15.09.2023 o 17:35, jimmyyy8 napisał:

Panowie chillera, za rok gramy w GTA6 :banderas:

 

Sugerując się przeciekami M$ za rok będziemy w połowie generacji, może pojawi się PS5 pro, a coraz więcej ludzi będzie mieć current geny pod dachem. Premiera nowego GTA na pewno napędzi sprzedaż konsol ale wydaje mi się, że wejdą z produktem na rynek jak już zobaczą, że większość ich graczy przeszła na konsole z bieżącej generacji. Nawet myślę, że mogą wydać grę bliżej końca generacji biorąc pod uwagę jak było z GTA V, które jak dobrze kojarzę wyszło pod koniec generacji oraz RDR 2, które wyszło w 2018 r. czyli dwa lata przed końcem generacji.

Odnośnik do komentarza

Też mam nadzieję, że gra pojawi się szybciej ale nie mogę wykluczyć, że wydawca przyjmie takie oto założenia jeżeli gra ma pojawić się tylko na najnowszą generację sprzętu. Pewnie widzą ile osób gra na jakim sprzęcie (konsole + konfiguracja PC) i te informacje też mogą mieć wpływ na decyzje wydawnicze. Półmetek generacji, to teoretycznie dobry czas na premierę ale przez problemy z dostępnością konsol może, to inaczej wyglądać. Natomiast czy wydadzą w połowie generacji czy bliżej końca, to możemy być pewni jakiejś wersji definitywnej na premierę następnej generacji ;) 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...