Skocz do zawartości

GTA VI


Rekomendowane odpowiedzi

Czyli co, obejdzie się bez kasowania gierki albo przesuwania na 2137 tak jak ten atencyjny chinol JungLeoś mówił? Niesamowite wieści, bo już się bałem :kekyayaya: Tego randoma nie ma co słuchać, bo pierdoli co mu ślina na język przyniesie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Soban napisał:

To mnie najbardziej ciekawi kim tam będziemy grać, bo dwójka głównych bohaterów wygląda jakby w latach 80 to u starego w jajach pływała dopiero.


Dodatkowo wygladaja chujowo cukierkowo jak z GTAO. Styl rozowych trampek, ognistego irokeza i zielonych sluchawek na pol lba. Dlatego licze na dwie osie czasowe i jakis brudny klimat przemytnikow rodem z czworki. Chociaz w Miami to moze byc trudne do zrobienia.

 

Ale te dwie osie czasowe to tez chuj wie jak to bedzie. Stawiam jak juz bardziej na jakies pojedyncze misje w tamtych latach a glowna rozgrywka i free room bedzie w obecnych pewnie. No ale zobaczymy bo narazie to poza tymi skrawkami nic nie wiemy.

 

Swoja droga na tych wyczyszczonych skrinach to juz wyglada lepiej niz 90% gierek na premiere :pawel: taka prawda, chuj im w dupe za tyle lat pompowania online ale tak jak ktos pisal kazda gra r* wywolywala u mnie ciareczki na plecach. A ich ostatni tytul nie liczac tych smiesznych remasterow do golenia hajsu to przeciez jebane arcydzielo wiec trzeba czekac.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Jeśli typ rzeczywiście działał sam (lub koordynował grupę) i przejął Ubera + dostał się na Slacka by gwizdnąć Rockstarowi materiały (czy jak to tam dokładnie wyglądało) to myślę, że nie musi się martwić o swoją przyszłość. Podobno wcześniej wbił się na serwery Nvidii, ale nie weryfikowałem tego. Synek 17 lat i takie umiejętności? Posiedzi chwilę w poprawczaku, o ile w ogóle i po cichu dostanie zayebistą posadę (czy w to korpo czy dla rządu).

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Patricko napisał:

Jeśli typ rzeczywiście działał sam (lub koordynował grupę) i przejął Ubera + dostał się na Slacka by gwizdnąć Rockstarowi materiały (czy jak to tam dokładnie wyglądało) to myślę, że nie musi się martwić o swoją przyszłość. Podobno wcześniej wbił się na serwery Nvidii, ale nie weryfikowałem tego. Synek 17 lat i takie umiejętności? Posiedzi chwilę w poprawczaku, o ile w ogóle i po cichu dostanie zayebistą posadę (czy w to korpo czy dla rządu).
 

Do takiego hackowania jak w przypadku Ubera i Rockstar nie potrzeba grupy. W obu przypadkach oszukał pracownika który dał mu dostęp do pojektu na slacku.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Stawiam na 2024. Jesli gra rzeczywiscie powstaje takze na stara generacje, to Rockstar bedzie miec jeszcze wiecej roboty niz zwykle upewniajac sie, ze na wszystkich konsolach gra dziala dobrze. Dotychczas poszczegolne odslony GTA ukazywaly sie na jednej generacji konsol (a PC dostawal gre pozniej) i deweloperzy mogli sie skupic na jednej wersji. Teraz bedzie inaczej. Jesli juz to gra zadebiutuje rownolegle na dwie generacje (a PC tradycyjnie dostanie pozniej).

Edytowane przez Lukas_AT
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...