Skocz do zawartości

PSX Extreme - THE MOVIE - Zbieramy materiały


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 8.02.2022 o 11:34, Domino BoChcieć napisał:

KIEDY I GDZIE PUBLIKACJA?
Będziemy dążyć do tego, aby publikacja zgrała się z numerem 300, ale już teraz proszę nie zostawiajcie tego na ostatnią chwilę. Po czerwcu nie będziemy mieli jak tego zmontować. Publikacja filmu będzie na kanale YouTube: Bo Chcieć To Móc.

kończysz film? Skończone?

a sie człowiek jara i tym trzysetnym numerem, i numerem zero + to :)

Odnośnik do komentarza
W dniu 29.07.2022 o 13:14, grzybiarz napisał:

kończysz film? Skończone?

a sie człowiek jara i tym trzysetnym numerem, i numerem zero + to :)

Nie skończone, szczerze? To nawet 20% nie ma... a czemu? Bo wszystko wyszło extrimowo i dopiero w piątek padł ostatni klaps filmowy z mojej strony. Ostatni nagrany wywiad był z Moniką i naprawdę wyszło mega fajnie.
Mój ostatni klaps, bo okazuje się, że jeszcze są osoby, które chcą już dograć siebie osobno.
Ja już montuję aktywnie. Mam w głowie pomysł na to, jak to zrobić. A jak wyjdzie? Przekonacie się pod koniec miesiąca. :) Data dokładna będzie w drugim i ostatnim trailerze. :)

7. Miejsce Ex. Party.00_23_32_06.Still004.jpg

Edytowane przez Domino BoChcieć
  • Plusik 9
Odnośnik do komentarza

Super robota Dominik, szacun. :good: 

Co do publikacji, to myślę, że z marketingowego punktu widzenia byłoby super, jak by film wyszedł jeszcze, gdy w sprzedaży będzie numer 300. Głównie trafi pewnie do hardkorowych czytelników, ale na pewno będzie jakiś procent odbiorców, którzy Szmatławca nie kupują, ale jak zobaczą film, to zapragną jubileuszowy numer nabyć. :) 

Odnośnik do komentarza
43 minuty temu, LeifErikson napisał:

Super robota Dominik, szacun. :good: 

Co do publikacji, to myślę, że z marketingowego punktu widzenia byłoby super, jak by film wyszedł jeszcze, gdy w sprzedaży będzie numer 300. Głównie trafi pewnie do hardkorowych czytelników, ale na pewno będzie jakiś procent odbiorców, którzy Szmatławca nie kupują, ale jak zobaczą film, to zapragną jubileuszowy numer nabyć. :) 

Dzięki wszystkim! Doceniam !

Film pojawi się krótki po numerze 0 ale nie we wrześniu :P Tyle powiem narazie :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
22 godziny temu, LeifErikson napisał:

Super robota Dominik, szacun. :good: 

Co do publikacji, to myślę, że z marketingowego punktu widzenia byłoby super, jak by film wyszedł jeszcze, gdy w sprzedaży będzie numer 300. Głównie trafi pewnie do hardkorowych czytelników, ale na pewno będzie jakiś procent odbiorców, którzy Szmatławca nie kupują, ale jak zobaczą film, to zapragną jubileuszowy numer nabyć. :) 

Bardzo bym chciał, ale niestety nie wyrobię się na ten czas :) Już zarywam nocki by wyrobić się w tym miesiącu hehe :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

To może być najlepszy jubileusz ever wśród czasopism. :banderas:

Wypasiony #300, nostalgiczny #0 oraz grubo ponad godzinny film. No kto Wam tyle dał? Powiedz synek.

 

Mam nadzieję też na jakąś późniejszą wersję uncut, rozszerzoną, tworzona już bez presji czasowej i w wolnych chwilach. Z blooperami najlepiej. Przemyśl to Dominik xd

  • Plusik 3
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
40 minut temu, Bielik napisał:

Masz nagraną tą Karwię? Dopiero przeczytałem może coś da się zrobić

Tak dziękuje,pojchałem 400 km by to nagrać hahah

 

Wierzę i będę dążył do tego, że po publikacji filmu, gdy już kurz opadnie montażowy, to przygotuję dla Was coś więcej. Właśnie bez presji czasu :) Może pełne wywiady, może właśnie wersję ponad 2-godzinną. Zobaczymy. Najpierw muszę sprostać oczekiwaniom z Waszej strony oraz ze strony zgredów.


Dodatkowo postaram się, aby lada chwila pojawił się trailer :)

  • Plusik 1
  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza
10 minut temu, Shen napisał:

Ja czekam na wydanie płytowe.

No mogą pomyśleć o jakimś wydaniu kolekcjonerskim (np. z bonusami). Patrząc po zainteresowaniu #300 i #0, to również takie coś znalazłoby nabywców, co w moich oczach byłoby sposobem dla czytelników, aby jakoś namacalnie odwdzięczyć się twórcy i aktorom za ich pracę. 

Premiera na YT, aby wygenerować trochę ruchu u Dominika, a gdy temat ostygnie, to taka opcja premium na nośniku do nabycia. Tak to widzę i nie byłoby w tym nic złego.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
44 minuty temu, Kmiot napisał:

No mogą pomyśleć o jakimś wydaniu kolekcjonerskim (np. z bonusami). Patrząc po zainteresowaniu #300 i #0, to również takie coś znalazłoby nabywców, co w moich oczach byłoby sposobem dla czytelników, aby jakoś namacalnie odwdzięczyć się twórcy i aktorom za ich pracę. 

Premiera na YT, aby wygenerować trochę ruchu u Dominika, a gdy temat ostygnie, to taka opcja premium na nośniku do nabycia. Tak to widzę i nie byłoby w tym nic złego.

Wszystko bardzo fajnie i pomysł na potem są :) Zobaczymy jak to będzie, bo póki co moja głowa jest totalnie w tym co robię, a we wrześniu rodzi mi się syn to także, trochę mam umysł zajęty haha

Odnośnik do komentarza
W dniu 15.08.2022 o 08:48, Domino BoChcieć napisał:

Forumowicze, potwierdzam, że film przekroczy grubo 20 minut  :) ...... przekroczy to 20 minut o jakąś godzinę :P

W takim razie już nie mogę się doczekać seansu z pitcą i dobrym piwkiem, ostatnim filmem, na który tak czekałem był Blade Runner. Dobrze, że zdecydowałeś się jednak na coś dłuższego :thumbsup:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...