Skocz do zawartości

PSX Extreme - THE MOVIE - Zbieramy materiały


Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, mitra napisał:

Hype rośnie. 20 minut za krótkie na to wszystko. Dajcie całość za piniędze.

Już mam do obmyślanie i nie mam zamiaru już się ograniczać długością

14 godzin temu, łom napisał:

Czy końcówka trailera zapowiada powrót Stara?

Mooooozzzzzeeee

W dniu 9.05.2022 o 15:48, knotek napisał:

To jak długi finalnie będzie ten film?

Aż mi zabraknie lini czasu albo pokaże wszystko co chce

14 godzin temu, LeifErikson napisał:

Hype hype hype! Kiedy premiera? :D

W sumie to nie wiem. Jak skończę hehe

Odnośnik do komentarza

Trochę w tym racji. Liczyłem na jakieś pierdnięcie z grubej rury po tych wszystkich postach a tu filmik pod względem technicznym, niczym z gotowych presetów z Movie Maker. Ze zbyt głośną muzyką w dodatku.

 

No ale to w sumie to nieważne. Historię Szmatławca i Zgredków to nawet na surowo i bez montażu bym zgłębił :hi:

 

Respekt, że komuś chciało się w ogóle za to zabierać. Jakie by nie wyszło warto będzie obejrzeć. Oby tylko forma "dystrybucji" była godna, wersja uncut dla wszystkich za konkretną cenę a nie dla patronów. Bo sens tego patronowania wyszedł na jaw, jak się zobaczy ile osób z tego badziewnego sposobu wsparcia zrezygnowało.

 

Edytowane przez Emtebe
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Emtebe napisał:

 

Respekt, że komuś chciało się w ogóle za to zabierać. Jakie by nie wyszło warto będzie obejrzeć.

 

Na tym mozna zakonczyc. Przy kazdym wiekszym jubileuszu były różne wspominki, ale trzeba by tego szukac w wielu numerach. Teraz wszystko bedzie zebrane i to w takiej przystępnej formie jak film.

Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, Emtebe napisał:

Respekt, że komuś chciało się w ogóle za to zabierać. Jakie by nie wyszło warto będzie obejrzeć. 

 

Dokładnie tak. Przygotowanie takiego filmu to podejrzewam jakieś kilkaset godzin roboty, biorąc pod uwagę zbieranie materiałów, ich selekcję, montaż, wydanie tego itp itd. Ja tam jestem pełen podziwu, że pojawił się zajawkowicz, który to ogarnia, jak rozumiem, głównie z pasji. 

 

A ta forma trailera z "dramatyczna" muza i montażem jak dla mnie jest celowa, zeby z przymrużeniem oka pokazać "epickosc" nadchodzącej opowieści. Po prostu tak dla jaj. Chyba trudno na poważnie zaprezentować dorosłych ludzi jeżdżących na krzesłach po ulicy. ;)

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...