Skocz do zawartości

PSX Extreme - THE MOVIE - Zbieramy materiały


Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Bzduras napisał:

I pyk, wierszóweczka się robi. No weź mi powiedz, że to nie brzmi jak coś z pepełe xD Pół minuty nad tym myślałem, a i to dlatego, że dbałem o ortografię i interpunkcję, na PORTALU GRACZY można ten proces pominąć i też będzie git

Jeszcze źródło:Twitter i mamy pełen obraz tego śmiesznego portalu xD

Odnośnik do komentarza

https://www.wykop.pl/link/6780859/psx-extreme-the-movie-i-final-trailer-2022/  na wykopie jeszcze lepsze komentarze:

" Jak to może być numer "0", skoro tak wyglądał pierwszy?!" i osiem plusów, czyli osiem kolejnych nieogarniętych.

no okej, nie każdy sledzi forumek, ale nie wiem... może reklama w necie/tv by ich uzmysłowiła

---

zaczynam odpisywać każdemu...

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, ProstyHeker napisał:

Ale jak to, news od gruchy i nie ma słowa korporacja?

Screenshot_2022-08-17-23-24-36-92_3aea4af51f236e4932235fdada7d1643.jpg

 

Nawet słowa "przyjemność" nie ma w żadnej odmianie, szok! Kiedyś wywołałem typa jak w 10 newsach z rzędu było coś o przyjemnej rozgrywce, szykowaniu wielu przyjemności przez twórców, przyjemnym czasie spędzonym z netflixem itd, może w końcu zastąpił to słowo czymś innym, równie przyjemnym

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
52 minuty temu, Domino BoChcieć napisał:

teraz trzeba tylko .... wypełnić ją treściąć, dociąc, pokolorować, dodać b roll, dodać animicje, dodać napisy do cichych elementów, poprawić dźwięk, dodać efekty dźwiękowe , dodać, dodać, dodać :P i gotowe ^^

Brzmi jak robota na 5 minut, wrzucaj dzisiaj :nosacz3:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Domino BoChcieć napisał:

Tak wygląda "gotowy" szkic filmu. Narazie jak kupa kolorwych nic nie znaczących kostek, ale to zmieni sie już w ciągu najblższych dni. Stworzenie historii było najtrudniejszym etapem -teraz trzeba tylko .... wypełnić ją treściąć, dociąc, pokolorować, dodać b roll, dodać animicje, dodać napisy do cichych elementów, poprawić dźwięk, dodać efekty dźwiękowe , dodać, dodać, dodać :P i gotowe ^^

 

Jesteś niesamowity. Duży szacun za poświęcenie!

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...