Skocz do zawartości

PSX Extreme - THE MOVIE - Zbieramy materiały


Rekomendowane odpowiedzi

Sławetny temat o verbamitach do czasu był naprawdę dobry. Do czasu, bo zrobił się tam syf między innymi dlatego, że sam Shiva, albo jakiś naśladowca, mocno odpłynął.

 

Ale jednak wielki rednacz buczer z jakiegoś powodu musiał go w piśmie przeprosić za swoje słowa. Szkoda, że ten fakt się w tej całej sprawie jakoś tak rozmydlił. A może z jakiś względów tak musiało być i komuś na tym zależało. 

Odnośnik do komentarza
15 minut temu, Domino BoChcieć napisał:

Film będzie miał 1 godzinę 40 minut około ... nadal nad nim pracuje ^^

Szacuneczek. Tak mi wpadło do głowy, że byłoby spoko jakby ekipa PE za hajs z patronajta ogarnęła jakąś premierę kinową w jakimś kinie studyjnym (albo kilku kinach). Dla patronów wjazd za darmo, a dla reszty za jakąś symboliczną kwotę. Są youtuberzy, którzy tak czasami robią ze swoimi dłuższymi filmami

Odnośnik do komentarza
15 godzin temu, Damian14 napisał:

Szacuneczek. Tak mi wpadło do głowy, że byłoby spoko jakby ekipa PE za hajs z patronajta ogarnęła jakąś premierę kinową w jakimś kinie studyjnym (albo kilku kinach). Dla patronów wjazd za darmo, a dla reszty za jakąś symboliczną kwotę. Są youtuberzy, którzy tak czasami robią ze swoimi dłuższymi filmami

Planuje to ogarnąć i z Łapuszem już coś kombinujemy, ale musza najpierw opaść emocjie po premierze i po porodzie u mnie ^^

15 godzin temu, REZOK napisał:

Kiedy przewidywana premiera? 

Tosz to w nowym trailerze jest data :P

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Przy okazji informacji o tym, że PSX Extreme wydaje okolicznościowy numer 0 wszedłem na forum poczytać co tu się dzieje. Ostatnie 3 strony tego tematu mówią o zgredzie Shiva. Ja zacząłem od numeru #33 i Shiva, Gamera czy MyszaQ to była absolutna topka tego szmatławca. Dużo hejtu leci w stronę tego gościa - mógłby ktoś streścić może nie w 3 zdaniach a 4 o co tak naprawdę chodzi ?

thx 

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, next THE flex napisał:

Dużo hejtu leci w stronę tego gościa - mógłby ktoś streścić może nie w 3 zdaniach a 4 o co tak naprawdę chodzi ?

Normalnie wróżka, wczoraj trafiłem i przeczytałem temat, który to porusza:

W dużym skrócie, Shiva wydał na forum swoje oświadczenie (plagiatowanie newsów czy coś), plus potem wyszły zarzuty dot. piractwa w kierunku pierwotnej ekipy PE w czasach raczkowania pisma i żal o to, że ktoś wisi mu 30 PLN (duży skrót myślowy). Potem w wątku złapał go chyba jakiś meltdown, bo jeśli faktycznie późniejsze posty były jego, to zaliczył niezły upadek wizerunkowy. Temat długi, ale do przewertowania w wolnej chwili polecam, daje posmak Internetu z pierwszej dekady XXI w.

Edytowane przez Badus
  • Plusik 1
  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Badus napisał:

Normalnie wróżka, wczoraj trafiłem i przeczytałem temat, który to porusza:

W dużym skrócie, Shiva wydał na forum swoje oświadczenie (plagiatowanie newsów czy coś), plus potem wyszły zarzuty dot. piractwa w kierunku pierwotnej ekipy PE w czasach raczkowania pisma i żal o to, że ktoś wisi mu 30 PLN (duży skrót myślowy). Potem w wątku złapał go chyba jakiś meltdown, bo jeśli faktycznie późniejsze posty były jego, to zaliczył niezły upadek wizerunkowy. Temat długi, ale do przewertowania w wolnej chwili polecam, daje posmak Internetu z pierwszej dekady XXI w.

Shieeet man…. Przeczytałem tyle postów z tego tematu, że aż sam się dziwie, że tak mnie to zainteresowało. Jaja jak berety. Dzięki za wrzutkę, niech się szczęści :)

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Domino BoChcieć napisał:

Spisałem historię magazynu, który mnie ukształtował od swojego 6 numeru. Jestem z tego dumny. Tak wygląda gotowy film, który jutro będzie miał premierę.

 

GOTOWY FILM.png

Ponawiając pytanie, mamy spodziewać się filmu o konkretnej godzinie? Swoją drogą: dobra robota, dziękuję za ciężką pracę jaką włożyłeś w tę produkcję :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...