Skocz do zawartości

PSX Extreme - THE MOVIE - Zbieramy materiały


Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś z Was ma w domu Neo i Neo plus i inne gazety konkurencyjne (np playstation)? Potrzebowałbym kilka zdjęć zrobionych w poziomie, gdyż będzie mowa o tym w filmie, a nie chce pobierać z internetu by potem nam ktoś się czepiał, że film narusza czyjeś prawa.

Jeśli akurat macie okazje zrobić kilka takich fotek (czy okładek, czy np kupek poukładanych, czy boków magazynów itp.) to był bym wdzięczny za przesłanie ich na studio@filmsens.pl 
 

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Damian14 napisał:

@Domino BoChcieć mam po pierwszym numerze Neo i Neo+ więc jak nadal potrzebujesz to jakieś fotki mogę zrobić.

Poproszę :) może się przydać awaryjnie!

39 minut temu, grzybiarz napisał:

Mam jak coś wszystkie Psx fany, psm, cda, trochę roczników play, click, ale neo nie kupiłem w życiu ani jednego numeru:/

a jak to nie problem to cyknij, choć może się nie przydać :)

Odnośnik do komentarza
46 minut temu, Bzduras napisał:

Jakbyś chciał to mam pod ręką wszystkie pięć numerów Młodzieżowego Magazynu LOL pod egidą Hiva.

Zazdro, ja mam chyba tylko trzy numery. Pamiętam bardzo mocno tekst o dresiarzach, gdzie ekipa się poprzebierała w błyszczące dresy i pozowała przy jakimś samochodzie. "Trzy paski zamiast mózgu" czy jakoś tak, gdzie 80% tekstu to była zrzynka ze skeczu grupy KARCZOH (chyba że Shiva, HIV i reszta była częścią tej grupy). Słuchało się tych wygłupów w czasach empetrójek. Kojarzy ktoś?

 

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Damian14 napisał:

"Trzy paski zamiast mózgu" czy jakoś tak, gdzie 80% tekstu to była zrzynka ze skeczu grupy KARCZOH (chyba że Shiva, HIV i reszta była częścią tej grupy). Słuchało się tych wygłupów w czasach empetrójek. Kojarzy ktoś?

Otóż to, też to wyłapałem - to chyba były jeszcze czasy, że internet to sobie przynosiliśmy na kasetach do walkmana i przegrywaliśmy jeden od drugiego :) Ale za ten drugi numer z cycochami na rozkładówce i napisem SEX - GORĄCE STRONY to miałem ochotę komuś strzelić w łeb, bo akurat jak numer miał premierę to leżałem w szpitalu i rodzice mi przywozili. Trochę się nasłuchałem kazania, ale numer ostatecznie dostałem, no bo kto odmówi dziecku w szpitalu jego lektury :kekw:

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
27 minut temu, LeifErikson napisał:

Według mnie to już przeszło przez wszystkie stadia od śmieszności do kompletnej żenady i juz wystarczy. ;)

a kogo w ogóle interesuje twoje zdanie? shiva "ma to w dupie" wiec tylko zalecam autorowi filmu, jeśli chce być obiektywny, o odezwanie się do shivy na facebooku. będzie miał pan autor ciekawszy kąsek niż to zapowiadane 20 minut zwierzeń dinozaurów, a i bryki obejrzy. :-)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...