Skocz do zawartości

PSX Extreme - THE MOVIE - Zbieramy materiały


Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, Homelander napisał:

Oglądam i ryczę jak bóbr. Raz, że to moi idole z dzieciństwa, a większość poznałem osobiście. Dwa, że to moje miasto w którym się urodziłem i wychowałem, a którego już lata nie widziałem. Trzy, że wszystkie te miejsca znam, bo w nich byłem, łącznie z redakcją (kupiłem ps3 slim w sklepie pe :D ). Razem z "Thank you for playing" najlepszy growy materiał jaki widziałem. Wracam do oglądania, dziękuję za to

Proszę ;)

4 minuty temu, K.Adamus napisał:

Dominik... Coś pięknego...

Gratuluję. Kawał swietnej roboty :)

Dziękuję :) Stworzenie tego filmu było Extrimowe ^^

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

No oglądałem z uśmiechem na twarzy cały czas i jedyna szkoda, że film nie trwał drugie tyle, bo po prostu oglądało się to zajebiście.

 

Szkoda właśnie, że temat piratów tak szybko został porzucony, bo w zasadzie tylko wzmianka, że były i tyle. No i o forumku mogłoby być więcej ;)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Napiszę, że rewelacja. W sumie tak to sobie wyobrażałem, jest gęsto, bez dłużyzn i po prostu ciekawie, przynajmniej z perspektywy regularnego czytelnika od praktycznie początków.

Parę razy prychnąłem, parę redaktorów zyskało w moich oczach, paru niestety straciło (głównie z faktu, że się po prostu nie pojawili w ramach wspólnych nagrywek).

 

Roger odwieczny szacunek, ale czy gościu robiący za małolata TAKIE czasopisma przy pomocy kleju i wycinków może być złym RedNaczem?

 

Dominik możesz odetchnąć. Wyszło cudownie. W wolnej chwili obejrzę jeszcze raz i zmotywuję się do szerszych ważeń. Póki co dziękuję.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Co tu się wyrabia?! Wchodzę, gorący temat, 1:37:04?! O maj gad. Przecież tu trzeba zrobić coś porządnego do jedzenia, nalać whisky, puścić na TV, przykryć się kołderką. Nie jestem jeszcze gotów, muszę rozchodzić. I jak obejrzę, to już będzie obejrzane i już mnie to smuci. Mam podnietę jak przy inicjacji (najlepsze 15 sekund w życiu;)). Co za emocje!

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza

Seans zakończony. Nawet nie wiem kiedy minęło to półtorej godziny. Świetna robota Dominik. Nawet trudno sobie wyobrazić ile żmudnej roboty musiało wymagać montowanie tego wszystkiego. Fajnie, że te fragmenty nagrywane z roznymi ludzmi w roznych lokacjach są zmiksowane, a nie jeden po drugim jako oddzielne bloki - dzięki temu jest dynamicznie i naprawdę film mija w mgnieniu oka - chciałoby się więcej. :)

Odnośnik do komentarza

Co do piratów w PE to chyba każdy to wiedział. Ja w każdym razie widziałem to na własne oczy, kiedyś lata temu na jakiejś growej domówce już nie pamiętam u kogo, ale grało się głównie w Soul Calibura 2 :) Któryś z redaktorów (już nie pamiętam który) ogrywał Final Fantasy X-2 w wersji japońskiej żeby zrobić tekst. Wersja piracka, oczywiście. Zresztą nie tylko PE recenzowało na piratach. W "Thank you for playing" i redaktorzy SS i Gamblera i Reseta też wprost to powiedzieli. Ani nie ma sensu tego ukrywać, ani za bardzo się rozgadywać. Nie ma o czym

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...