Skocz do zawartości

PSX Extreme - THE MOVIE - Zbieramy materiały


Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, LeifErikson napisał:

Seans zakończony. Nawet nie wiem kiedy minęło to półtorej godziny. Świetna robota Dominik. Nawet trudno sobie wyobrazić ile żmudnej roboty musiało wymagać montowanie tego wszystkiego. Fajnie, że te fragmenty nagrywane z roznymi ludzmi w roznych lokacjach są zmiksowane, a nie jeden po drugim jako oddzielne bloki - dzięki temu jest dynamicznie i naprawdę film mija w mgnieniu oka - chciałoby się więcej. :)

 

11 godzin temu, Nemesis napisał:

Czekam na sequel. Pro robota. 


Dzięki raz jeszcze wszystkim!

Spotkamy się może na Extreme Party to więcej opowiem Wam o tym jak powstawał film  :)
Stawiałem na dynamiczność oraz to by nie nasrać jakiś gampleyów. Miało być ciekawie. Siegałem po źródła z 1996 roku. A nawet prywatne materiały czytelników, których nawet zgredzi nie widzieli

Odnośnik do komentarza

Jak się doczepić na sile czegoś, to klasyczny problem z dźwiękiem- raz głośno, raz cicho. Chyba brakło mikrofonu pod broda, bo zależy od zgreda. Nie wszyscy maja donośny głos. 
I jak dobrze pamietam, reklama PS3 podpisana „reklama ps2”

Tyle :D

 

Bedzie Vol 2? Chętnie bym zobaczył zgredow z konkurencji i rozwiniecie wątku konkurencji która mimo wszystko była wazna i zawsze będzie wazna. 
 

Edit:

Zdjecie dodam, ale wcześniej było Ps2, możliwe ze podpis się przesunął na lini czasowej dlatego wyskakuje belka z ps2 jak na ekranie jest ps3.

2A8D5880-D0A8-4617-A58A-938D5D6186D1.png

Edytowane przez iluck85
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
11 minut temu, iluck85 napisał:

Jak się doczepić na sile czegoś, to klasyczny problem z dźwiękiem- raz głośno, raz cicho. Chyba brakło mikrofonu pod broda, bo zależy od zgreda. Nie wszyscy maja donośny głos. 
I jak dobrze pamietam, reklama PS3 podpisana „reklama ps2”

Tyle :D

 

Bedzie Vol 2? Chętnie bym zobaczył zgredow z konkurencji i rozwiniecie wątku konkurencji która mimo wszystko była wazna i zawsze będzie wazna. 
 

Edit:

Zdjecie dodam, ale wcześniej było Ps2, możliwe ze podpis się przesunął na lini czasowej dlatego wyskakuje belka z ps2 jak na ekranie jest ps3.

2A8D5880-D0A8-4617-A58A-938D5D6186D1.png

No z tą reklamą to cholera nie wiem jak to przegapiłem ... ale serio, przy tak długim filmie ogarnietym samemu to i tak mało ^^

Odnośnik do komentarza
Teraz, Pix napisał:

Świetnie się oglądało, kawał pięknej historii! 

 

Jedyny minus? Roger, nie rób wiochy z tym "przejęłem" i "wzięłem"  :frog:


 

Parsknąłem śmiechem. Albo parsknelem :philosoraptor:

 

Anyway. 
Ja bym widział druga wersje, ale to każdy zgred siada przy tym stoliku i opowiada Jak się dostał, co robił, top gier w przeciągu 25 lat, co aktualnie robi.

Wiem, wszyscy to wiedza. Ale to moja wizja kolejnego materiału. 
Nie ukrywajmy, ale 25 lat to szmat czasu na sporo ciekawego contentu w formie filmu i można poszalec.

Ale mam jedno pytanie do:@Domino BoChcieć

Ustosunkuj się do wypowiedzi z lutego gdzie w planie miałeś 20 minut. 

Odnośnik do komentarza

Taki plan był wcześniej, jednak ta wersja dłuższa znacznie bardziej mi się podoba.

 

Co do montażu to właśnie wyłapałem tą reklamę z PS2 i była jeszcze pomyłka z tabelkami gdzie pisało "tebelki"? Także jak na tak długi materiał i samodzielną pracę to prawie nic ale można poprawić przed fizycznym wydaniem które chętnie kupię :) Problemów z dźwiękiem nie dostrzegłem. 

 

Co do samego materiału, świetny! Nawet nie wiem kiedy zleciało te półtorej godziny. Cieszy ,że w filmie wystąpił też nowy narybek. Widać ile pasji do hobby i magazynu mają redaktorzy. Sam fakt ,że nie da się z tego żyć tylko traktują to jako hobby wiele dla mnie jako czytelnika znaczy. Dzięki! 

 

No i oczywiście dzięki za ten film :) jak już wspominałem chętnie oddźwięczę się kupnem fizycznego wydania. 

 

 

Odnośnik do komentarza

Wchodzę na ppe jest News o filmie, pierwszy komentarz jaki widzę :yao:

Cytat

Szmatławiec? Dla wielu osób było to pierwsze i w sumie jedyne czasopismo o konsolach w tamtych czasach a o pepełe nikt nawet nie marzył :) może i jest to wypowiedziane ironicznie ale jednak nie przystaje :) troche takie szmaciarskich zagranie

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Jeszcze nie oglądałem, ale sam fakt, że zalogowałem się po raz pierwszy na forumka od 2016 już coś znaczy ;) Szmatławca już nie kupuję od długiego czasu, ale PE#0 musiało wjechać ze względu na szacunek do instytucji Zg(Red.)ów :) Może nawet i na Party się wybiorę, chociaż szkoda, że nie w stolicy, czyli Katowicach. Można by wyścig na krzesłach biurowych po Sokolskiej ogarnąć XD
FYI, o filmie dowiedziałem się z wykopu.

 

PS. Pozdro dla starej gwardii FPE. Kiedy nowa edycja Death Game? Pod warunkiem, że obso wróci, żeby opisać kandydatów :devil:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...