Skocz do zawartości

Street Fighter 6


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

Tutorial by mogli poprawić, bo nie wiedzieć czemu nic nie mówią o drive rush, a to bedzie kluczowe w combosach.

Ogólnie to fajny feeling ma gierka. Pograłem trochę Ryu vs komp lvl 8(pojebany jest, combosy lukiem to robil jak prosy z fgc + input ready jak w starych grach arcade xd). Jedyne co trudno mi było wyczuć to zasięg rzutów bo wydawał się spory i ogólnie jakoś trudniej je wyczuć i tech throwowac.

Dużo nauki będzie, bo out of box to chyba najbardziej skomplikowany SF przez multum mechanik drive i zarządzania paskiem do ex, gdzie klasyczny meter to tylko superki.
Szkoda, ze nie dali jakiegokolwiek testu online, bo ciekawi mnie netcode.

Odnośnik do komentarza

Owszem nie zachwyca graficznie ale dobrze się w demku klepało oponentów. To jest tylko dodatek do dania głównego, czyli online i inne klasyczne tryby. Najważniejsze, że areny i główne postacie wyglądają dobrze.

 

Paraolimpiadę to zaczął Tekken już w czasach ps3 i stety albo niestety taki już jest obraz wielu współczesnych bijatyk.

Ja na to kładę twardą lachę i będę się dobrze bawił. O wiele lepszy pomysł na content niż jakieś tryby fabularne w Guilty Gear.

Odnośnik do komentarza
19 minut temu, Mejm napisał:

Dodatek, w ktory wlozono calkiem duzo pracy... A wyglada jak mod do ps home, plus obowiazkowe wszedzie elementy rpg. Jak netcode znowu bedzie klekal to dopiero gracze docenia ten wklad w gre.

Jakby rynek płakał z powodu braku gier:Cell:

To nie graj i czekaj na Tekkena albo inny festyn.

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Dr.Czekolada napisał:

Jakby rynek płakał z powodu braku gier:Cell:

To nie graj i czekaj na Tekkena albo inny festyn.

A co maja inne gry do sf6? xD Gadamy o tej konkrentej wiec nie wiem co probujesz teraz udowdnic.

 

19 minut temu, Observer napisał:

Dodatek tpp do Mortala bodajże Deception też wyglądał jak gówno, konstrukcje miał jak rpg z lat 80, a mam same miłe wspomnienia :)

Oczywiscie, ale byl osadzony w lore mortal i tej czesci gry. Tymczasem w sf6 biegasz jakims ku.rwa simsem po nowym jorku i wyzywasz na pojedynek sprzedawce hotdogow xDDDD Tfu, zaorac to go.wno dla pokemoniarzy.

  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza

A tu nie jest? Jestes randomem w Metro City i trenujesz u Luke zeby byc kozakiem bijesz sie na ulicy co jest mocno Lore bo gra sie nazywa UWAGA!!! STREET FIGHTER!!! Domyslam sie ze jest to poziom Lore i Fabuly na poziomie Mortal Kombat.

 

Mejm lubie cie ale pierdolisz jak potluczony xD

 

Z drugiej strony jak czytam takie posty to czuje sie troche mniej staro.

  • Plusik 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
40 minut temu, Mejm napisał:

A co maja inne gry do sf6? xD Gadamy o tej konkrentej wiec nie wiem co probujesz teraz udowdnic.

To, że jedyny płaczesz tu nad tym jakby zmuszali cię, żebyś grał w World Tour. Dla mnie klauniasty trans festyn praktycznie ma już każda bitka w grafice 3d może poza MK, ale nie widziałem tam wszystkich ciuszków do odblokowania więc też gdybam.

 

Zaorać to takie marudne dziady, co dopiero z ps3 wyszły :gigabeta:

 

Lore w Mortal Kombat XDDDX

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...