Skocz do zawartości

Street Fighter 6


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

Akurat od czasu SFV ktorego koncowo naprawili Capcom malo co spartaczyl. Monster Hunter World i Rise Devil May Cry V Remake Residentow i ten nowy chyba zly tez nie byl. 

 

Mam nadzieje ze passa zostania utrzymana i bedzie dobrze powrot do ulicznego i Hop Siupowego stylu z SF3 jest na plusie jest parry jest guard crush jest cos ala FADC poki co jest dobrze ^^

Odnośnik do komentarza

Jakie czasy takie inspiracje. My mielismy Barloga a wlascie M.Bisona, Fei Longa, Kena, Sagata, karatekow, Johnego Klate, Liu Kanga i ninjasow a zoomery transa i jakiegos bezplciowego typa w kamizelce z rolada na glowie, pewnie jutuber.

 

Brakuje mi do zestawu zenskiego, czarnego reskinu Rufusa ale pewnie wjedzie w DLC.

  • Plusik 1
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza

Pomijając fakt, że części postaci ciężko określić jednoznacznie płeć, to podobają mi się te designy. Jako fan Cammy akceptuję wersję "MILFową"... ;) (choć trochę Blue Mary zalatuje).

 

Szkoda, że nie mogę tego samego powiedzieć o tym, co pokazali na trailerze. Jak zobaczyłem te elementy chodzone i usłyszałem muzykę, to od razu się skrzywiłem z dezaprobatą. Nie moje klimaty w ogóle. Gameplay'u nie oceniam, bo jestem każual bijatykowy.

Odnośnik do komentarza

Ten tryb chodzony to może być jak najbardziej fajny dodatek, ale wszystko zależy od tego, jak zostanie zrealizowany. Lata temu grałem na PS2 w któregoś Mortal Kombat (Deception?) z trybem chodzonym, i choć główny bohater był nudny jak flaki z olejem, to sam gameplay i mechanika były niczego sobie. Tutaj też z góry tego nie przekreślam, ale wolałbym grać kimś innym, niż ten Luke.

Odnośnik do komentarza

Zobaczymy jak wypadnie ten tryb adventure. Jeśli będzie polegał na poznawaniu nowych technik i ich użycia od postaci z SF a później cutomizacji swojej postaci (np. ustawienie sobie Sonic Boom + Shoryuken) to spoko, ale jak to będzie tłuczenie w kółko randomów żeby dostać boost do statów albo uzbierać hajs na dresy +10 do HP to podziękuję, bo jest coś takiego w SC VI (tylko bez open worlda) i to jest tragedia.

Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, Observer napisał:

 

Street Fighter to nie był kolorowy tylko jak nie miałeś kabla rgb przy graniu w piraty ntsc na pierwszym playstation.

No co ty? 30 lat temu postacie składały się też z 4 pikseli. To znaczy, że w szóstej części tez ma tak być? 

Odnośnik do komentarza

Ale ktos cie zmusza do zakupu czy do grania? 

 

Ja np twierdze ze pileczka jest do dupy wiec jej po prostu nie kupuje plus jako bonus nie chodze po sub forum Fifa i nie placze ze mi sie nie podoba.

 

Najlepsza czesc SF czyli 3rd Strike to tez byl Hip Hop nowe postacie i kolorki problem byl taki ze ta gra wyszla po prostu z 5 lat za wczesnie. 

Odnośnik do komentarza

Nikt mnie nie zmusza do zakupu. Widziałem trailer, nie podoba mi się kierunek artystyczny gry po pojeżeniu kilku sekund walki, bo niewiele tam było widać, napisałem o tym na forum, bo chyba do tego służy. Coś nie tak?

 

Możesz sobie pisać o fifca co chcesz, ma mi to jakoś przeszkadzać, czy jak? Nie podoba ci, twoja sprawa. Tylko, że ja w przeciwieństwie do ciebie i fify gram w bijatyki. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...