Skocz do zawartości

Street Fighter 6


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

Wygląda zajebiście, jeżeli nie będzie komedii jak w V z odblokowywaniem postaci to szykuje się murowany hit.

W dniu 21.02.2022 o 09:13, tlas napisał:

Tyle lat czekania na powrót serii na właściwe tory po pier,dolonej pociętej V, a oni pokazują mi tekkena w świecie SF.

 

Chu,j im w du,pę.

 a ty to zamknij mordę

  • Haha 7
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
  • 2 tygodnie później...

No jak te 2 postacie sa pieknie animowane to sie w pale nie miesci ❤️ 

 

Obie postacie super Kim polaczenie Guya i Ibuki te jej superki zwlaszcza ten z bieganiem po scianach sliczny 

 

Juri jak Juri lubie ta jej Goth/Psycho estetyke I wraca dropkick ❤️ 

 

Jak ten leak postaci jest prawdziwy to bede mial ciezko sobie wybrac Maina bo na razie to podoba mi sie design postaci takich jak Jamie DJ Juri AKI JP Kimblerly i Kena

 

Niech juz oglasza za gra wychodzi przed koncem roku fiskalnego Luty/Marzec 2023 i robie 4 Preordery xD

Odnośnik do komentarza

Zajebista jest ta laska. Ogólnie jak na razie nowe postaci są bardzo fajne, bo i Jamie kozak. Z leaku jedynie to indiańskie dziecko z patykami i ten trans babochłop marisa mi się nie podobają.
O dziwno najbardziej czekam na reveal Hondy i styl walki Jana Pawła mnie ciekawi, bo ten art nic mi nie mówi jak dziadek ma się bić.

Odnośnik do komentarza

Wygląda jak żywcem wyjęta z randomowego avatara typowej twitterowej Jessici uciskanej przez zły patriarchat, rasizm i toksyczną męskość. Dodatkowe punkty za kolor skóry, eksplozje tęczowych kolorków i muskulaturę przy minimalnym poziomie ogólnej fizycznej atrakcyjności. Generyczny i nijaki design standardowy dla masowych "młodzieżowych" gierek z ostatnich lat, który ma trafić do każdego.

Odnośnik do komentarza

no nie wiem, jak dla mnie wygląda zajebiście, trochę mi się kojarzy z Eddie z Tekkena. 

 

7 minut temu, smoo napisał:

Wygląda jak żywcem wyjęta z randomowego avatara typowej twitterowej Jessici uciskanej przez zły patriarchat, rasizm i toksyczną męskość. Dodatkowe punkty za kolor skóry, eksplozje tęczowych kolorków i muskulaturę przy minimalnym poziomie ogólnej fizycznej atrakcyjności.

 

niczego z tego nie widzę w tej postaci, brzmi jak post 40 letniego boomera, który nie nadąża za trendami :/

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza

No tak, tu laska latająca ze sprayem, w gg cudaki z yoyo, harpunem lub pluszowym misiem. Nie wiem jak Wy ale naprawdę tęskni mi się za bijatyką gdzie postacie wyglądem reprezentujące swój styl walki...a to co teraz jest to jedna wielka impreza i festiwal. Kiedy nowe vf, się pytam?

Edytowane przez genjuro
Odnośnik do komentarza

Nowe VF? Patrząc po tym jak szybko zdechło VF5 Ultimate to albo wprowadzą większe zmiany i wydadzą VF6 albo ta seria zostanie kompletnie zaorana. Ja bardziej czekam na nowe DoA i mam nadzieję że po porażce DoA6 powrócą do rozwiązań z DoA5 LR które dla mnie było genialne. A co do samego SF6 wygląda i rusza się świetnie, design postaci mi nie przeszkadza dopóki nie wprowadzą postaci które ledwo się mieszczą na ekranie (jak Hugo czy Abigail). Systemu walki nie oceniam bo nie grałem, nie podoba mi się tylko to że dodają kolejne mechaniki powiązane z paskami/wskaźnikami. Wolał bym powrót do czasów SF III 3rd Strike.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.