Skocz do zawartości

Street Fighter 6


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

Fajnie, że idą w taką bardziej na serio stylistykę. Trochę bliżej Tekkena, który mi najbardziej się podoba. 

Mam tylko nadzieję, że grafa będzie kozak. Tak jak kiedyś do Tekkena 5 bijatyki były najładniejszymi grami na każdej konsoli. 

 

I nie mam nic przeciwko, jeśli gra będzie miała mało postaci na start. Dla takich noobów jak ja będzie łatwiej się wkręcić i mniej będzie do zapamiętania. 

Tekken 7 tak się rozrósł, że niewielu potrafi zapamiętać co i czym się powinno optymalnie karać przeciwko każdej postaci.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

O co chodzi?

 

 

najpierw kradzione logo, teraz

 

Grafika gorsza niż V

Młodzieżowy homo vibe

jakieś ficzerwy tylko dla chińczyków typu automatyczny komentator - zbawienie bijatyk, na to czekałem całe życie

Raperska piosenka

Kolorowo jak w cyrku

jakieś elementy chodzone

 

co poszło nie tak?

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jak to co, generacja zoomersów. Ono odszedł z Capcomu, nie wiem kto to teraz prowadzi i szczerze nie chce mi się nawet szukać.

 

Wygląda to słabo, Arcsys nakrywa ich czapką. Ja zostaje przy GBFvs i za chwile DNF wychodzi. To raczej do zaorania.

 

Czekam na zapowiedź Tekkena, pewnie dostaniemy coś pod koniec roku albo na Evo.

Odnośnik do komentarza

Czy mi się zdaję czy będzie jakiś tryb 'create a fighter' jak w Soul Caliburze? Żeby tylko w story/arcade nie walczyło się z losowo wygenerowanymi postaciami. Wygląd aren mi się podoba, no i te efekty farby może da radę zmienić na czarno-białe to będzie wtedy podobnie do trailera z SFIV. Są też parry. Zobaczymy co z tego wyjdzie ale na ten moment wygląda ciekawiej niż SFV.

Odnośnik do komentarza

Mam nadzieję że ten komentarz w czasie rzeczywistym będzie można wyłączyć. Areny fajnie się prezenutją, postacie w sumie też. Nie podoba mnie się zbytnie efekciarstwo. Zresztą to jest problem wielu bijatyk, np; SFV/T7/SC6. Za dużo tych "wybuchów/rozbłysków" itp syfu. Za bardzo to oczojebne jest :/ Liczę że na szybkie wczytywanie do menu/walk na wszystkich sprzętach. W końcu to autorski silnik. 

Odnośnik do komentarza

eh cammy zasłonili dupe :( Ogólnie spoko całkiem te designy nowe(Ken wygląda trochę jak Terry z MotW), widać, że design team mocno sobie bierze do serca słowo Street w nazwie. Jednolity kierunek to plus, bo do tej pory to SF był strasznym pierdolnikiem różnych pomysłów, bez spójnego stylu.

@20inchDTtakie crossplaye to są w jakiś popierdółkach f2p. Bijatyki żadnej nie kojarzę by można grać ps-xb, przez co kupowanie fighterów na xboxa to samobójstwo xd

Odnośnik do komentarza

Nie mam z tym żadnego problemu

 

ale wygląda jakby nie pasowała do reszty. Wszystkie postacie są rysowane w 2D, a tu jeb, jakiś redenrowany trans 3D

 

Fejk, albo wyjątkowe podkreślenie indywidualności

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...