Skocz do zawartości

Elden Ring Pytania Spoilery wchodzisz na wlasna odpowiedzialnosc!!!


wet_willy

Rekomendowane odpowiedzi

Ona ma bardzo przejrzyste animacje, więc parrowanie jakimś puklerzem rodem z sekiro może być bardzo dobrą taktyką, ale się nie wypowiem, bo nie używam. Wczoraj pomagałem kumplowi w walce z nią, no ale ziomek całą grę przechodzi z tarczą przyjmując na nią dmg, ale kurde Malenia weryfikuje taki styl gry. Co z tego, że można zablokować jej potrójny atak jak wyleczy się niemal całkowicie i zabawa od nowa. Z nią trzeba agresywnie i krótko :usmiech:

Odnośnik do komentarza

Próbowałem z parowaniem ale teraz tego nie ogarnę jak do tej pory cały czas grałem na uniki, z tarczą to zauważyłem, że niekonieczne zawsze całkowicie się wyleczy, ale to zależy z których z trzech ataków unikniesz, dzisiaj po robocie będę dalej próbował, może padnie szmata w końcu:usmiech: co by nie było ja uważam, że ten Boss jest przesadzony, skoro nawet z mimiciem są problemy z pokonaniem jej.

Odnośnik do komentarza
22 minutes ago, C1REX said:

Wygląda na to, że prawie wszystkich sprzedawców rozsianych na mapie można zabić bez większych konsekwencji i mieć ich ofertę w jednym miejscu w hubie. 

Tzn po zabiciu sprzedawcy dostaje się przedmiot odblokowujący te same przedmioty u wiedźmy przy okrągłym stole. 

no i zaje.biscie, to tak jakby wszyscy zamkneli swoje sklepy i przeniesli sie na allegro

 

ktos poradzi co dalej?

 

- godrick zdech

- renalla zdechla

- quest wiedzmy: gadalem z wilczurem w siofra river, pokonalem radahana, teraz jestem w tym nokron i robie go dalej

 

- gdzie isc dalej? tam na polnocy jest jakas winda ktora nie dziala. to tam? czy szukac jakies innej drogi gdybym chcial isc do nastepnych bossow.

Odnośnik do komentarza

Padła ta kurwa szmaciura Malenia ultra swordem Radhana(moj default build a probowalem kilka innych na nia) + summon black knife. Ze 40-50 prób pewnie było. Padła chyba tylko dlatego, że miałem całkiem niezłe rng w tym podejściu. Zjebany boss ogólnie, bardzo rng heavy z nieuczciwymi insta killami.

Odnośnik do komentarza

Tak, tylko trzeba ten Haligtree medalion skompletować i użyć na drugiej dużej windzie za stolicą.

Właśnie gra skończona, final boss łatwy i bez szału, ale przedostatni kozacki i wolałbym takiego final bossa. Szkoda, że coś mi się zjebało z tym trickiem na backup sejwa na xboxie i tylko 1 zakończenie udało się zrobić z 3(frenzied flame) :(

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, easye napisał:

Czy ktoś mi podpowie jak mam wejść do Radhana? Uparłem się na jego miecze, ale niestety po walce z lwem i rycerzem na mojej drodze stoi jakoś starzec i mówi bym poczekał do nocy na rozpoczęcie święta...

U mnie festiwal rozpoczął się po pokonaniu bossa w akademii. To podczas festiwalu jest ta walka.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...