Skocz do zawartości

Return to Monkey Island


Bigby

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 27
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

2 minuty temu, Wredny napisał:

O kuźwa! :D
Guybrush Threepwood powraca?
To już ze 30 lat minęło, odkąd grałem w pierwszą część na Amidze. Ciekawe, jak dzisiaj przyjmie się takie p&c.

No cały czas wychodzą takie gierki. Może trochę rzadziej i z mniejszą pompą, ale zawsze coś.

Razem z kolegą @_Red_mamy tajny 2 osoby zakon p’n’c :kaz:

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

W sumie The Walking Dead od Telltale to dla mnie takia trochę zdauniona ewolucja tego gatunku - casualowa, pod dzisiejszych graczy, żeby nie trzeba było za dużo kombinować, ale trochę zajeżdża p&c właśnie.
Z tych bardziej znanych marek, co do dziś wychodzą to chyba Broken Sword i Syberia kojarzę.

Odnośnik do komentarza
17 minut temu, Wredny napisał:

W sumie The Walking Dead od Telltale to dla mnie takia trochę zdauniona ewolucja tego gatunku - casualowa, pod dzisiejszych graczy, żeby nie trzeba było za dużo kombinować, ale trochę zajeżdża p&c właśnie.
Z tych bardziej znanych marek, co do dziś wychodzą to chyba Broken Sword i Syberia kojarzę.


Walking to już walking sim. 

 

Są normalne pnc np Deponia,   Journey Down  itp. głównie tylko cyfrówki, mniej głośne jak kiedyś. 


Są też pnc nowej generacji czyli np Sherlocki, Agatha Christie, Raven, Silence, King Quest. 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...
2 minuty temu, izon napisał:

Ehh mam ten sam dylemat, 60fps na Switchu?

 

Jednak wziąłem na PC gdzie mam pozostałe części serii. :)

 

Tak, czytałem, że jest 60 FPS i nawet opcje graficzne na Switchu.

 

 

Cytat

I’m not far in (loving it though) and so far it’s very stable, some very minor hiccup (frame rate) has occurred once or twice I think

Cytat

60 fps on the standard settings. There are some graphical settings in the menu you can turn on and mess with, but I haven't tried it yet.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...