Skocz do zawartości

Diablo Immortal


Shen

Rekomendowane odpowiedzi

Dotykowe granie to dla pokolenia, które dostawało smartfony/tablety do łapy aby przestało zawracać głowę swoim rodzicielom zajętym oglądaniem TV. Ja pogram sobie bardzo chętnie, na smartfonie ale z padem. Tylko martwi mnie pytanie czy mój 8Bitdo Pro 2, do którego zakupiłem jakże równie wspaniały ,,holder'' do telefonu będzie współpracował z tą produkcją. Na mobilkach jest w tej kwestii taki burdel, że w wielu grach mogę grać bez problemu na padzie ale już np. w CoD Mobile... nie. Bo obsługuje tylko kontrolery PS i Xbox. Mimo posiadania dużego fona z AMOLEDEM to marzę o wersji na Switcha :frog:

Odnośnik do komentarza
Cytat

Minimalne wymagania:      System: Windows® 7/Windows® 8 /Windows® 10/Windows® 11 (64-bit)     Procesor: Intel® Core™ i3 lub AMD™ FX-8100     Karta graficzna: NVIDIA® GeForce® GTX 460, ATI Radeon™ HD 6850 lub Intel® HD Graphics 530     Pamięć: 4 GB RAM

 

Rekomendowane wymagania:      System: Windows® 10/Windows® 11 (64-bit)     Procesor: Intel® Core™ i5 lub AMD Ryzen™ 5     Karta graficzna: NVIDIA® GeForce® GTX 770 lub AMD Radeon™ RX 470     Pamięć: 8 GB RAM

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
2 godziny temu, SpacierShark123 napisał:

Obecnie wszystko wygląda fajnie , gierka na mobilke plus możliwość dalszej gry w domu przy piecyku jak człowiek. Tylko te UI na pc to jakiś żart czy naprawdę dadzą 1 do 1 przeniesione z mobilki.

 

Dostales się do bety?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
14 minut temu, Shen napisał:

Proponuje wybrac jeden server i omijac polaczkowo, bo w grach f2p to piekło

 

 

https://mmorpg.org.pl/news/zobacz/mozna-juz-sciagac-diablo-immortal-mamy-polskie-serwery

 

Dzięki byku, ale będzie dzisiaj napierdalane. :obama: 

 

edit: doczytałem :smutas: 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...