Jump to content

Diablo Immortal


Recommended Posts

  • Replies 11
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dotykowe granie to dla pokolenia, które dostawało smartfony/tablety do łapy aby przestało zawracać głowę swoim rodzicielom zajętym oglądaniem TV. Ja pogram sobie bardzo chętnie, na smartfonie ale z padem. Tylko martwi mnie pytanie czy mój 8Bitdo Pro 2, do którego zakupiłem jakże równie wspaniały ,,holder'' do telefonu będzie współpracował z tą produkcją. Na mobilkach jest w tej kwestii taki burdel, że w wielu grach mogę grać bez problemu na padzie ale już np. w CoD Mobile... nie. Bo obsługuje tylko kontrolery PS i Xbox. Mimo posiadania dużego fona z AMOLEDEM to marzę o wersji na Switcha :frog:

Link to comment
Cytat

Minimalne wymagania:      System: Windows® 7/Windows® 8 /Windows® 10/Windows® 11 (64-bit)     Procesor: Intel® Core™ i3 lub AMD™ FX-8100     Karta graficzna: NVIDIA® GeForce® GTX 460, ATI Radeon™ HD 6850 lub Intel® HD Graphics 530     Pamięć: 4 GB RAM

 

Rekomendowane wymagania:      System: Windows® 10/Windows® 11 (64-bit)     Procesor: Intel® Core™ i5 lub AMD Ryzen™ 5     Karta graficzna: NVIDIA® GeForce® GTX 770 lub AMD Radeon™ RX 470     Pamięć: 8 GB RAM

 

Link to comment
  • 2 weeks later...
2 godziny temu, SpacierShark123 napisał:

Obecnie wszystko wygląda fajnie , gierka na mobilke plus możliwość dalszej gry w domu przy piecyku jak człowiek. Tylko te UI na pc to jakiś żart czy naprawdę dadzą 1 do 1 przeniesione z mobilki.

 

Dostales się do bety?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.