Skocz do zawartości

Diablo Immortal


Shen

Rekomendowane odpowiedzi

Zainstalowałem gierkę z APK, ściągnąłem wszystkie pakiety danych i z braku czasu zdążyłem wbić tylko 11 lvl. Gierka super mimo, że na moim Redmi Note 10 Pro tylko 30 fps. Trochę za łatwa... mam nadzieję, że później będzie chociaż odrobinę trudniej. Prócz tej płynności nie mam żadnych problemów, wszystko śmiga od początku.

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, PanKamil napisał:

Ja mam coś takiego. Ktoś ogarnia jak to można naprawić? Grac sie nie da. Samsung a51

 


Ja bym po prostu poczekał chwilę na aktualizacje? Bo jakby to ta gra ledwo wyszła. Urządzeń z androidem jest mnóstwo i jestem przekonany, że uporają się z takimi błędami. Ja zainstalowałem to okrężną drogą bo nawet nie widzę tej gry w Google Play a śmiga pięknie mimo tego.

Odnośnik do komentarza
17 minut temu, Bigby napisał:

Tragiczna ta wersja PC. Nieintuicyjne sterowanie, ogromny interfejs, brak możliwości zmiany rozdzielczości, nawet normalnie scrollować w ekwipunku nie można. :yuno:

 

No niestety, zwykła apka rozciągnięta na cały ekran. Duże rozczarowanko.

Odnośnik do komentarza
20 minut temu, Chewie napisał:

w google play nie ma

Teoretycznie za słaby telefon. Mozesz sprobowac sciagnac apke z innego zrodla i zainstalowac, wrzucałem link na poprzednich stronach

 

19 minut temu, Paolo de Vesir napisał:

 

No niestety, zwykła apka rozciągnięta na cały ekran. Duże rozczarowanko.

Nawet nie sprawdzam wersji pc, jest d2 i d3.

Odnośnik do komentarza

Jestem zaskoczony, że jak NA RAZIE fajnie się w to gra i na dobrą sprawę jest to takie małe MMO (jestem po walce z tym kultystą w jaskini i obecnie idę na Cmentarz). Zobaczymy co będzie dalej, muszę pada sobie podłączyć. Fajnie, że postacie można kustomizować, ale co z tego jak mniszka ma taki nos, że prom kosmiczny na nim by wystartował, a nie ma opcji, żeby zmniejszyć jego szerokość. xD

Na iPhone XR mam mogę ustawić wszystko na Wysoki, ale gram tylko w 30 klatkach. Jak rozdzielczość obniżę na średnią, to wtedy mogę odpalić grę w 60 klateczkach. Na 6" nie przeszkadza taka rozdzielczość, resztę też ustawiłem na średni poziom, baterii nie chcę zamęczyć. :P

Odnośnik do komentarza

Ja gram na serwie Karshun jednak. Dla mnie to wszystko na każdym kroku jest nowością bo to moje pierwsze zetknięcie z Diablosami (może poza krótkim epizodem w dwójce kiedyś). Takie dwa podstawowe pytania, na które ciężko gdzieś znaleźć odpowiedź:

 

Jest tu jakieś death penalty? No i trochę mało health potionów, będzie można później je gdzieś bardziej masowo kupować?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...