Skocz do zawartości

Diablo Immortal


Shen

Rekomendowane odpowiedzi

49 minut temu, 20inchDT napisał:

czyli jak każde diablo

No nie D1-2 trzeba było jeszcze pić potiony no i jednak normal tam nie był aż takim samograjem jak od czasu trójki ale nikt się chyba nie spodziewał, że będzie inaczej w grze na komórkę.

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Shen napisał:

Często mozna sciagnac apke z innego zrodla, zainstalowac na telefonie i gra smiga, mimo, ze teoretycznie nie spelnia wymagan.

sprawdz sobie, legitna strona, uzywam od lat https://apkpure.com/pl/diablo-immortal/com.blizzard.diablo.immortal

Ściągnąłem z tego adresu na kompa. Jak to teraz przenieść na mojego fona i odpalić?

Odnośnik do komentarza

Xiaomi Redmi Note 8Pro na średnich śmiga aż miło. Jak na mobilniaka to gra w pytę i naprawdę gra się świetnie. Jestem zaskoczony że na telefon mozna zrobic grę tak dobrze. Nie wiem ale może to moje boomerstwo wychodzi bo granie na telefonie to dla mnie kiedyś była dewiacja. Młodzi teraz dorastają ze smartfonami i juz w kołysce dostają telefon do grania żeby zamknęli mordę. Ja się nie mogłem przemóc ale Diabełek na kiblu okazał się nad wyraz dobry. Diabolo będzie pykane poza domem w pracy. Jutro się sprawdzi prawilnie na PC już w ustawieniach na maxa i na dużym ekranie. I cholernie podoba mi sie idea że po sesyjce w domu na PC, tą sama postacią będę grał w robocie na nocce ze znajomymi online.

 

 

Edytowane przez GwynBleidd_79
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Czezare napisał:

No niestety nie działa. Ściągnąłem do folderu Download, ale nie daje się tego odpalić z poziomu telefonu :( 

W opcjach telefonu musisz pozwolić  na instalacje plików APK z poza sklepu Google Play. Czasami telefony nie mogą instalowac z innych źródeł jak sie tego nie przełączy. Takie zabezpieczenie niby ;)

Edytowane przez GwynBleidd_79
Odnośnik do komentarza
9 minut temu, GwynBleidd_79 napisał:

W opcjach telefonu musisz pozwolić  na instalacje plików APK z poza sklepu Google Play. Czasami telefony nie mogą instalowac z innych źródeł jak sie tego nie przełączy. Takie zabezpieczenie niby ;)

 OMG, a gdzie dokładnie znaleźć w opcjach fona? Szukam od pół godziny i nie mogę znaleźć :/ 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...