Skocz do zawartości

Diablo Immortal


Shen

Rekomendowane odpowiedzi

Nie różni się to niczym od innych gier f2p na komórki. Taka ich natura. Jak kogoś tak mocno świerzbi żeby wydać pieniądze na legendarne przedmioty, jakieś klejnociki i po to żeby na chwilę zabłysnąć na serwerze albo leaderboardsach to już jego sprawa. 

 

Warto po prostu pograć sobie przez te kilkanaście, kilkadziesiąt godzin w przerwach na dwójkę, jazdę autobusem czy jak to pisał Shen na bieżni i jak się znudzi to odstawić i przejść do kolejnego tytułu albo wrócić do D3, D2R. Nie trzeba dorabiać żadnych ideologii.

 

A taki streamer jeden z drugim się obsrają, chociaż sami w tego i innego typu produkcjach kupują każde skiny i bronie, które wychodzą. A potem dej donejta, kupię kolejną skrzynkę i zrobię filmik, w którym ci powiem jak inwazyjne są mikrotransakcje w Immortalu. Aha, i dzięki za kasę frajerze.

Edytowane przez Bigby
Odnośnik do komentarza

Kurwa, ja to jednak muszę kupić jakiegoś pada do telefonu, no ja pierdolę, nigdy nie przyzwyczaję się do dynamicznego grania przy dotyku ekranu, ni chuja kurwa, a gierka wciąga niesamowicie, ale wkurwia mnie te wpiździanie w ekran paluchami. Znacie jakieś dobre pady z uchwytem do telefonu? 

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Bielik napisał:

Kup uchwyt do pada z PS/Xbox oba łączą się bez problemu po bluetooth 

 

No i chyba tak zrobię. Nie wiem jak młode pokolenie potrafi grać na dotyku, ale mnie to niesamowicie wkurwia przy tak dynamicznych grach, bo jeszcze przy takich angry birdsach, czy innych leniwych gierkach to ok, ale nie w takim Diablo, niewygodne to w chuj, rozjebane to wszystko i w ogóle czasami nie tyka te dotykanie. 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Shen napisał:

Polecasz jakis?

Ja swego czasu kupiłem taki za 15 zł do DS4 i sobie chwalę, pewnie trzyma kloca jakim jest mi 11 ultra, także jak najbardziej nadaje się do ciężkich/dużych telefonów.

Nie patrzyłem teraz tylko czy mają do dualsense czy też nowych xboxowych kontrolerów.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Faka napisał:

 

No i chyba tak zrobię. Nie wiem jak młode pokolenie potrafi grać na dotyku, ale mnie to niesamowicie wkurwia przy tak dynamicznych grach, bo jeszcze przy takich angry birdsach, czy innych leniwych gierkach to ok, ale nie w takim Diablo, niewygodne to w chuj, rozjebane to wszystko i w ogóle czasami nie tyka te dotykanie. 

 

Zawsze to fajnie poczytać jak stary człowiek nie ogarnia technologii.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, mugen napisał:

 

Zawsze to fajnie poczytać jak stary człowiek nie ogarnia technologii.

 

Nie o to chodzi, ogarniać to ogarniam, chodzi o to, że to jest w chuj niewygodne, kurwa, dotyk i dynamika, mi się to nie klei po prostu i tyle, męczące to w pizdu i tyle w dotyku. A że takie pokolenie, że z tymi swoimi paluszkami lajkonika napierdalają w ekraniki to im nie przeszkadza i luz jest, a siłowni i dźwigania nie znają to jest taka pizda pałeczkowa ot co. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...