Skocz do zawartości

Star Wars Jedi Survivor


20inchDT

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, messer88 napisał:

Gra fajna ale do głównej nagrody to jednak za słabo wypada przy innych tytułach z tego roku. 

W tym roku tyle dobrych tytułów że nie zasługuje na główną ale napewno wyżej niż Starfield czy Hogwarts.  Ja nie jestem fanem SW ale bardzo dobrze się grało jak i w pierwszą część. U mnie 58h i 90% według exophase

Odnośnik do komentarza

Dokończyłem jeszcze kilka brakujących bounty i mimo że trochę już wkurzał schemat powrotów do kantyny -> statek -> bounty a nie zawsze był bliski teleport jeszcze to powiem tylko że warto zrobić. Szczególnie dla fanów SW fajnie zobaczyć jak się kończy ta aktywność. 

Odnośnik do komentarza

O kurde finalne chaptery to było grube doświadczenie. 

 

Zmieniam zdanie - jedna z 6 najlepszych gier roku i mega niedoceniony tytuł. Niby bezpieczny sequel, ale jednak było warto, gra się lepiej i jest zawidziwajaco liniowo pod koniec, co mi się zajebiscie podobało, bo już w połowie gry ten Koboh mnie trochę męczył. 

 

Fantastyczne story bitsy pod koniec podbijają wrażenia o tym, jak powinno się robić gry o SW.

 

9/10 

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Jestem w momencie gdy możemy pierwszy raz wybrać ścieżkę fabuły. Gra jest świetna. Tego oczekuję od gier. Przygoda, postacie, ekploracja, świat, wrogowie, muzyka. Wszystko jest świetne. Ta seria jest dla mnie chyba najlepszym frenczajezm SW w ostatnich latach.

Technicznie już chyba dopracowali. Sporadyczne błędy nie wpływają na rozgrywkę.

Moje dwa subiektywne minusy  to trochę zbyt szybko i czasami "z doopy" tocząca się fabuła i duża rozbieżność między wielkością miejscówek. Albo ogromne i przytłaczające albo najgorsze korytarze-samograje w stylu Uncharted.  W pierwszej części balans był super, dzięki czemu jest jedną z moich ulubionych ostatnio metroidvanii.

 

Odnośnik do komentarza

Pierwszą część wyczyściłem. Tutaj chyba nie będę miał motywacji. Tam rozwój postaci i nowe umiejętności dawały fun i poczucie nowych możliwości, lokacje fajnie się łączyły. W sequelu Cal jest przepakowany, skróty są odblokowywane co chwila, często niepotrzebnie. Chociaż nie powiem, niektóre korytarze na Koboh i misje poboczne są ciekawe a widoczki przepiękne. 

 

Btw mam nadzieję, że w Outlaws postawią na strzelanie, bo po tej części będę miał chyba dosyć walki na miecze. Jest jakoś tak łatwo i bez satysfakcji.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
W dniu 21.11.2023 o 11:41, PiotrekP napisał:

O to to. W 60fps grać się nie dało bo spadki były zbyt duże, a w 30 gra wyglądała tak sobie- w obu zaś cierpiała na bugi graficzne, a niektórych nadal w pełni nie naprawiła.

 

Szkoda, że jedyna fajna rzecz z NG+ to czerwony kolor świetlówki. 

A nie na odwrót? :)Właśnie opylam w gamepassie i chyba zostane przy trybie wydajności, grafika tak czy siak nie poraża, mam wrażenie jakby technicznie zrobili regres w stosunku do poprzedniej części.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...