Skocz do zawartości

Star Wars Jedi Survivor


20inchDT

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Donatello1991 napisał:

Przysiadłem dużej i gra bardzo dobra. Aż żal że technicznie słaba. Dwa crash miałem nawet xd

Ehh chociaż ten sutter niech ogarną.

Ostatni patch 20 czerwca, coś słabo jednak z supportem, mimo, że ciągle stan taki średni. Mnóstwo ludzi czeka z graniem i kupi po przecenach, EA miało dobrą serię, ale tym razem znowu karny kutas się niestety należy.

W ogole niezrozumiala sprawa, że 1wsza czesc tej gry działała na past genach i RTX 1050 wyglądając niewiele gorzej, co poszlo nie tak...

Odnośnik do komentarza

Sprzedało się na otwarcie lepiej niż pierwsza część, wydawca zadowolony, kto grał i był w stanie przełknąć spadki płynności oraz artefakty tu i tam również jest zadowolony. To mimo wszystko dobra gra, mechaniki są satysfakcjonujące, rozgrywka zróżnicowana a i nawet w trakcie przerywników filmowych nie trzeba odwracać głowy.

Tu stety, czy niestety gry jednoznacznie nie można ocenić bo poza optymalizacją która ssie pałę tytuł jest rewelacyjny.

Czasem warto wyłączyć tryb misia marudy i zwyczajnie dobrze się bawić przy rozgrywce. 

 

Odnośnik do komentarza

Jasne, ale też trzeba jebać i ludzi ostrzegać, bo gra nie jest f2p - chcą za nią pełną cenę, jak za produkt w pełni gotowy i dopieszczony.

@KrYcHu_89 pierwsza część miała stałą rozdzielczość i framerate, to fakt, ale też technicznie była coraz bardziej skopana im dalej zaszło się w fabule - przede wszystkim doczytywanie tekstur, detekcja kolizji, zapadanie się w podłoże i zgony z tego tytułu - tu też to jest, plus ogólne niedopracowanie.

Odnośnik do komentarza
22 godziny temu, mozi napisał:

Wydaje mi się ze tak. Co do jedha to na początku tez mi nie wywaliło dopiero po 2h gdzieś. Tak czy inaczej jeszcze nic nie widziałeś :)

no zwiedzilem juz 4 planety z 6, bo i po ksiezycu pobiegalem wiec chyba nie do konca tak nic ;)

Na razie odpukac problemow nie mialem - swoja droga gramy na tej samej konfiguracji?

Racja, że im dalej w fabule tym mniej fpsow, bo zszedłem już do lekko pływajcego 60 xD

Odnośnik do komentarza

No całe szczescie u mnie gra nie crashuje, ale fakt ze technicznie jest lekko crapowata.

No i w porownaniu z 1 znacznie łatwiejsza, mi to akurat nie przeszkadza, ale o ile 1 miała nalecciałości Dark Soulsow i początkowe pojedynki były jakimś wyzwaniem, tak 2ka to już action adventure na całego (nie żeby mi to przeszkadzao ;))

 

Odnośnik do komentarza
21 godzin temu, KrYcHu_89 napisał:

 

W ogole niezrozumiala sprawa, że 1wsza czesc tej gry działała na past genach i RTX 1050 wyglądając niewiele gorzej, co poszlo nie tak...

Trochę inna skala jednak. Wielkość lokacji, detali obiektów to inna liga niż pierwsza cześć. Technicznie ta gra jest źle zoptymalizowana i tyle. Na ps4 to to by chyba działało w 3 klatkach. 

13 godzin temu, easye napisał:

No całe szczescie u mnie gra nie crashuje, ale fakt ze technicznie jest lekko crapowata.

 

Mi pierwsze 12 h nie wywaliło ale potem na jedha po 1 i dotarciu do głównego celu od razu crash i potem tez po 30 min. Po wyłączeniu rt grałem bez problemu już do końca mapy. Zreszta nie ma reguły - są tacy co skończą grę bez 1 błędu a w sieci kupę ludzi ma problem z właśnie ta lokacja. Do tego traversall stutter a niby jest lepiej ale są miejsca gdzie po prostu klatki lecą co byś nie robił. Szkoda jak pisałem bo gra jest naprawdę bardzo dobra. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...