Skocz do zawartości

Star Wars Jedi Survivor


20inchDT

Rekomendowane odpowiedzi

Oj jedynka też miała masę technicznych problemów, które też wychodziły w miarę grania - skopana detekcja kolizji, często skutkująca zapadaniem się w podłoże i śmiercią od wpadnięcia pod mapę. Ale fakt - graficznie/animacyjnie było spoko, ale wiadomo, że wtedy nie było celowania w 60fps.

Odnośnik do komentarza
W dniu 1.10.2023 o 18:34, GSPdibbler napisał:

No chrupie często, ale ogólnie daje radę. Wczesniej nie grałem to nie mam porównania. A tak btw. Zauważyliście że rudy ma kosmicznie długie włosy na rękach? W którymś momencie jest zbliżenie jak przeciskamy się przez jakąś szczelinę. Nogi mu naprawili, ale dodali wlochy.

Odpaliłem wczoraj Jedi Survivor na PS5 i przeszedłem pierwszy etap wprowadzający, rzeczywiście chodzi świetnie w 60 FPS, ale nie siadajcie za blisko telewizora, nie zrozumcie mnie źle, pewnie wielu się spodoba, jak to wygląda, wszystko zależy od podejścia:). 

Jedno jest pewne - do multiplatofrm konsole niedługo przestaną się nadawać, jak tak dalej pójdzie. 

Odnośnik do komentarza
Just now, KrYcHu_89 said:

Odpaliłem wczoraj Jedi Survivor na PS5 i przeszedłem pierwszy etap wprowadzający, rzeczywiście chodzi świetnie w 60 FPS, ale nie siadajcie za blisko telewizora, nie zrozumcie mnie źle, pewnie wielu się spodoba, jak to wygląda, wszystko zależy od podejścia:). 

Jedno jest pewne - do multiplatofrm konsole niedługo przestaną się nadawać, jak tak dalej pójdzie. 

 

Pierwszy etap wygląda i działa najlepiej ;)

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza

Niedawno zrobiłem platynę, kupiłem akurat po tym patchu poprawiającym performance. Niby wszystko ładnie i płynnie, ale glitche i bugi niestety na porządku dziennym, raz nawet spierdaczyło mi kamerę do tego stopnia, że jakieś 30 minut progressu poszło się yebac. Miałem wrażenie, że im dłuższa sesja z grą tym bardziej się wywala, pod koniec zbieractwa do platyny miałem też sytuację gdzie jedna z mocy przestała być rozpoznawana przez input i nie mogłem otwierać drzwi dopóki nie zresetowałem.  

Ogólnie doświadczenie raczej na plus, bo żadnych krytycznych gamebreakerów nie miałem a gra sama w sobie bardzo dobra (jbc to moja opinia jest biased jako fana star warsów), ale masa tych glithy i małych niedoróbek psuje nieco odbiór, bo człowiek się czuje nieszanowany jako gracz takimi błędami :( 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
12 godzin temu, Faka napisał:

Macie pojęcie czy w trybie jakości 30 fps to jest beton czy skacze? 

Ma swoje mankamenty, głównie rozdzielczościowe w 60 FPS, ale bez przesady, nie ma co nawet patrzeć na 30 FPS tutaj, włożyli dużo pracy w ten tryb 60 po premierze. 

 

Nie wiem kiedy wrócę do gierki, ale teraz inne ogrywam, więc musi trochę czekać, niemniej jednak do 2 planety obecnie ten tytuł jest bezbłędny, więc warto było przeczekać. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Jednak druga część mocno dowiozła i oceniam to po patchu 60. Spoko się gra w taką metroidvanię, dużo więcej lokacji do zwiedzania, salon Pyloony też fajny motyw, co by pogadać ze wszystkimi. No i te nowe postawy, ale z blasterem to jest przegięcie, każdy szlag mieczem od razu szoruje obronę przeciwnika i potem strzelasz. Graficznie też nie ma lipy, pod warunkiem jak wyłączysz ziarno, bo jednak to brzydko wygląda. Ziarno nie do wszystkich gier się nadaje, ale taki Dead Space Remake to akurat spoko jest ficzer. 

 

Mam nadzieję, że zrobią trzecią część. No i czekam na ten ubisoftowy Star Wars Outlaws, bo jednak wolałbym teraz sobie postrzelać tymi piu piu. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, PiotrekP napisał:

Na pewno zrobią trójkę, bo od początku planowali to na trylogię, a gierka pomimo problemów swoje zarobiła. Jak pisałem dużo wcześniej- szkoda że nie ma typowego stroju Jedi oraz nie da się schować tego blastera- nie licząc modów.

 

Jeszcze nie przeszedłem, ale też nie wiedziałem o tym, że Respawn ma zrobić trylogię to spoko. Zostawili jakąś otwartą furtkę na koniec? Obecnie to jestem:

 

Spoiler

Ściganiu Rayvisa na rozwalony księżyc. 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...