Skocz do zawartości

Final Fantasy VII Rebirth


Rekomendowane odpowiedzi

Czy późniejsze utwory na pianinie są trudniejsze niż ten pierwszy - żeby zrobić A?
 
Mam odblokowany ten 1 na razie i się udało A. Super minigierka, porąbana, wymagająca, dająca dziką satysfakcję.
Pierwsze dwa utwory są na tyle rytmiczne i miłe w odsłuchu że po kilku próbach w obu zdobyłem *. Wczoraj odkryłem trzeci utwór i ten ma tak dziwną rytmikę - dla mnie, że z trudem robię ocenę A, o * mogę zapomnieć
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Ölschmitz napisał:

@KOMARZYSKOno ten 3 utwor mega trudny do wyczucia dla mnie tez byl.

 

jest jakis sposob na szybka podmiane materii miedzy jedna a druga osoba? to dla mnie chyba jedyny problem tej gry na razie. np. mam aerith ktora nie ma zadnej materii i nagle mi ja dodaja do druzyny. czy trzeba jedna po drugiej przenosic?

Chyba nie, ale warto wszystkie sloty zawsze zapełnić i potem ew. tasować, bo przecież to się leveluje na każdej postaci, nawet jak jest poza party coś wpada. 

Odnośnik do komentarza
15 minut temu, Ölschmitz napisał:

@KOMARZYSKOno ten 3 utwor mega trudny do wyczucia dla mnie tez byl.

 

jest jakis sposob na szybka podmiane materii miedzy jedna a druga osoba? to dla mnie chyba jedyny problem tej gry na razie. np. mam aerith ktora nie ma zadnej materii i nagle mi ja dodaja do druzyny. czy trzeba jedna po drugiej przenosic?


Na ekranie wyposażenia wciśnij touchpad, pojawi się lista wszystkich postaci. Potem trójkątem możesz przesuwać materię między slotami. Innej metody chyba nie ma.

 

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Ölschmitz napisał:

no tak robie, brakuje mi troche takiego wiecie, drag and drop wszystkich.

 

materie sie leveluja u postaci nieuzywanych?

W tej części tak - KAŻDY, w Remake 1 chyba tego nie było, już nie pamiętam. 

 

Ale są wyjątki, wtedy jak robimy story i postaci nie ma za tobą, w sensie są LOCKED.

 

To jest bardzo fajnie zrobione, bo normalnie latamy całym zespołem, tak naprawdę oni są jakby w drugiej linii, jeszcze by się przydało jakies all-out-attack w 3ciej części :). 

Odnośnik do komentarza
19 minut temu, wet_willy napisał:

Niech ktos napisze cos zlego o tej grze bo po tym jak sie dalem juz nabrac na FF XIII XV VII Remake ( najlepsza gra z tych wszystkich ) i XVI bardzo mocno nie chce dac SE zadnych pieniedzy a normalnie az mnie trzepie zeby kupic 

 

Z gory dziekuje xD

 

Kurcze nie da się. Miałem napisać coś śmiesznego że gra straszna że performance zepsuty  itd.

Ale jest to najlepszy fajnal od dawna.

Od siebie dodam że fabułę śledzi się dużo lepiej niż w remaku. I scenariusz naprawdę daje radę.

Motyw podróży się udziela ...

Znajdzki i fetchquesty uzależniają a jeśli aż tak tego nie lubisz to naprawdę miło się je odhacza ;)

 

Bierz !

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Kurde, tak chwaliłem tę grę, ale od momentu zawitania do Costa del Sol pacing padł na ryj okrutnie, a gra zamieniła się w jakiś głupkowato fabularny oraz minigierkowy rush. W Costa jeszcze było ok, Gold Saucer też rozumiałem bo ta miejscówka była też taka w oryginale (chociaż mała ilość walk, przesyt cut scenek i kolejny nawał mini gier już powoli zaczynały mnie męczyć), teraz wyszedłem z parku rozrywki i... każą mi gonić kaktusa i jeździć na czokobosie. Lekkie przegięcie skoro od jakichś 10 godzin story w ogóle nie ruszyło do przodu, a gra zamiast się rozkręcić to atakuje kolejnymi bzdetami, które już nawet nie są opcjonalne. Mam nadzieję, że po 8 chapterze będzie lepiej. 

Odnośnik do komentarza
36 minut temu, wet_willy napisał:

Niech ktos napisze cos zlego o tej grze bo po tym jak sie dalem juz nabrac na FF XIII XV VII Remake ( najlepsza gra z tych wszystkich ) i XVI bardzo mocno nie chce dac SE zadnych pieniedzy a normalnie az mnie trzepie zeby kupic 

 

Z gory dziekuje xD

 

Gra ma 3 poważne minusy:

 

1. Moogle wyglądają dziwnie, jakby chciały robić coś niebezpiecznego.

 

2. Nie ma słynnej muzyczki jak nocujesz w gospodach.

 

3. Tifa nie pokazuje cycków.  

 

Edit:

A i 4!

Red jeździ na kurczaku na siedząco.

Edytowane przez michu86-
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Josh napisał:

Mam nadzieję, że po 8 chapterze będzie lepiej. 

W 9:

Spoiler

dostaniesz chocobo za darmo w połowie i głównie jest napierdalanko z bossami, w tym jedna walka tylko dla kobiet (warto poszukać broni, bo są gdzieś rozsiane w skrzynkach w reaktorze)

W 10:

Spoiler

obowiązkowa minigierka z szybującym chocobo, irytująca na początek, ale po kilku razach idzie to ogarnąć (w trzeciej warto wyczuć kiedy ruszyć na początek i nabić tego 1000 za darmo), potem się przydaje nabyta umiejętność do łażenia po świecie

A potem już luzik.

6 minut temu, michu86- napisał:

3. Tifa nie pokazuje cycków.

Spoiler

Chciała, to ją Cloud zabił. :cool2:

 

Odnośnik do komentarza

 Po 50h odkrylem, że jednak jest coś takiego jak atak z drugiej linii, backline to się nazywa, odblokowuje się jak ktoś padnie w walce, raz na potyczkę :). 

 

Edit:

Chyba 2 osoby + jedna z małą ilością hp, to czynniki, które na pewno trzeba mieć na backline, ale mi dupsko na Tonberry Kingu uratowali :).

Edytowane przez KrYcHu_89
  • This 1
Odnośnik do komentarza

Wiem, że post pod postem, ale nieomijajcie questa Johhnye'go w Sol :).

Spoiler

Odblokowuje ważne rzeczy dla kolekcjonerów to raz, po drugie Pan T ciekawy fight, peace :). 

 

Godzinę temu, wet_willy napisał:

Niech ktos napisze cos zlego o tej grze bo po tym jak sie dalem juz nabrac na FF XIII XV VII Remake ( najlepsza gra z tych wszystkich ) i XVI bardzo mocno nie chce dac SE zadnych pieniedzy a normalnie az mnie trzepie zeby kupic 

 

Z gory dziekuje xD

FF XIII XV VII Remake VII Rebirth najlepsza gra z tych wszystkichz dziękuję, że moglem pomóc. 

Odnośnik do komentarza
Kurde, tak chwaliłem tę grę, ale od momentu zawitania do Costa del Sol pacing padł na ryj okrutnie, a gra zamieniła się w jakiś głupkowato fabularny oraz minigierkowy rush. W Costa jeszcze było ok, Gold Saucer też rozumiałem bo ta miejscówka była też taka w oryginale (chociaż mała ilość walk, przesyt cut scenek i kolejny nawał mini gier już powoli zaczynały mnie męczyć), teraz wyszedłem z parku rozrywki i... każą mi gonić kaktusa i jeździć na czokobosie. Lekkie przegięcie skoro od jakichś 10 godzin story w ogóle nie ruszyło do przodu, a gra zamiast się rozkręcić to atakuje kolejnymi bzdetami, które już nawet nie są opcjonalne. Mam nadzieję, że po 8 chapterze będzie lepiej. 
Dokładnie to.
Ja chcę jarać się story postaciami i walka i to jest nadal top.
Ale tu przez 10h jest kilka krótkich cutscenek, walki też nie za wiele.
Za to od huia zapychaczy.
Pacing gry to kuleję już od grassland.
Niby taka wielka lokacja a kompletnie nie wykorzystana, bo story to masz idź z pkt a do b znajdź Chocobo na bagna i elo.
Fort condor za(pipi)iście mi się podobało w dodatku ale tutaj jak mi po 3 wieżach I kilku innych minigierkach każą walić następna minigierke to mnie krew zalewa i nie mam ochoty.
Tak jak uwielbiam mooglesy z FF9( kupo!)
to tu się zastanawiam co to jest i po co ta durna minigierka .
Raz to zrobiłem ale już przy 2 razie miałem jprdl serio?
Minigierki i znaczniki to nie gemplej, a jak nie potrafią robić gier z "otwartym" światem to niech robią korytarzyki.
Ja bym był zadowolony.

Wysłane z pixela przez taptalk bo mnie stać

Odnośnik do komentarza

To wszystko jest opcjonalne o czym wy za preproszeniem (pipi)icie. Ganianie cactuarow w Corel Prison? Opcja. Jest tyle samo minigier ile w oryginale, które są wplecione w fabułę i wystarczy je zrobić raz.

Jak macie FOMO i musicie czyścić mapę i znaczniki i to jeszcze bez przyjemności to xD

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...