Skocz do zawartości

Dragon's Dogma 2


Bigby

Rekomendowane odpowiedzi

Polecam wychodzić z miasta w nocy bez supli, jest adrenalinka :D Dostałem niezłe combo bo pojawił się Drake, zaczynam go napyerdalać i za chwilę Ogr przybiegł, smok go oczywiście uwalił ale moich pawnów też, spyerdalam na low hp do miasta, nic nie widać i wyrwałem z siekiery od minotaura :rayos:

Edytowane przez GearsUp
Odnośnik do komentarza
Teraz, GearsUp napisał:

Polecam wychodzić z miasta w nocy bez supli, jest adrenalinka :D Dostałem niezłe combo bo pojawił się Drake, zaczynam go napyerdalać i za chwilę Ogr przybiegł, smok go oczywiście uwalił ale moje pawny też, spyerdalam na low hp do miasta, nic nie widać i wyrwałem z siekiery od minotaura :rayos:

Taa, w nocy na pustyni to jest piękny survival mode. 

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, messer88 napisał:

No wioska jest. Akurat wczoraj chodziłem tam gdzie mapkę miałem nie odkrytą i znalazłem, i beka bo 

  Pokaż ukrytą zawartość

gadają w niezrozumiałym języku xD 

 

To jeszcze tego nie miałem, ale pewnie za chwilę 

 

---

NVM to jest widzę coś, co zupełnie ominąłem xD. Teraz to już daleko, musiałbym znowu z buta za granicę ....

Edytowane przez KrYcHu_89
Odnośnik do komentarza
Teraz, GearsUp napisał:

No właśnie ja staram się nie omijać, ostro eksploruję. 26 lvl chyba

Tutaj jest ten "problem", że jak już gdzieś dalej pójdziesz to trzeba robić rachunek, co się bardziej opłaca, podróż kosztuje. Żeby nie było, to mi się podoba i to jest w tej grze dobrze zrobione. 

Odnośnik do komentarza
Teraz, GearsUp napisał:

Staram się wylevelować tego Warriora do 8 poziomu żeby przełożyć 2 augumentacje na Fightera bo sprawdziłem na wiki jakie ma żeby mi to pasowało i jednak wracam na fightera póki co

Też wbiłem właśnie max fightera, zbieram trochę CP na warriora, ale już dużo w 1h + tarcza włożylem w gear, więc raczej to będzie moja klasa, poza tym Fighterem się fajnie gra, może kiedyś wrócę na DLC i endgame po patchach to sobie pogram czymś innym, Voaction szybko można swapować i cp leci też szybko, więc git. 

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, GearsUp napisał:
  Ukryj zawartość

Dostaliście tego pasywa na swojego pawna, że pokazuje wszystkie materiały na mapie? Ciekawe ile takich wspomagaczy jeszcze jest w tej grze

 

image.thumb.jpeg.774ace5c8984b44391ccabd04ee4dd9e.jpeg

 

Dostałem.

 

Jest tez np. item, który pokazuje shardy, nie wiem skąd go mam, chyba w story wpadł, ale nie jestem pewien. 

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, KrYcHu_89 napisał:

Dostałem.

 

Jest tez np. item, który pokazuje shardy, nie wiem skąd go mam, chyba w story wpadł, ale nie jestem pewien. 

 

No to też. Przydał się bo w stolicy 3 ominąłem i w sumie nie dziwne bo trzeba było się naskakać po daszkach żeby go wyjąć :D

 

Mapka Dogmy na obrazie wisząca w zamku  xd

 

image.thumb.jpeg.e1fdaad52f6aaad5ac3e19733c4bb972.jpeg

Edytowane przez GearsUp
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
40 minut temu, GearsUp napisał:

 

No to też. Przydał się bo w stolicy 3 ominąłem i w sumie nie dziwne bo trzeba było się naskakać po daszkach żeby go wyjąć :D

 

Mapka Dogmy na obrazie wisząca w zamku  xd

 

image.thumb.jpeg.e1fdaad52f6aaad5ac3e19733c4bb972.jpeg

A to co wcześniej pokazywałeś, to jest pasyw z pawna, można więc mieć max 3 na sobie w jednym momencie, na shardy jest za to używalny item https://dragonsdogma2.wiki.fextralife.com/Dragon's+Gaze, ale gdzie go znalazłem nie mam pojęcia, na wiki cośtam jest opisane. 

47 minut temu, messer88 napisał:

Tak mam to, a to w ogóle zastępuje poprzedni perk? Bo miałem ten od logistyki że robił itemy pawn. 

możesz mieć max 3 perki 

Odnośnik do komentarza

No i baba ma Dragonplague, zajebiście wydane 600 RC :kratoswoke:

1 minutę temu, GearsUp napisał:

Takie szybkie pytanko, jak ustawiam Reward for other player w Pawn Quest to on tą nagrodę dostaje od gry czy z mojego plecaka konkretnie? I jak ustawię Wakestona jako Request od innych to jest to tylko sugestia dla innych co ja chcę dostać?

jak ktoś wykona Ci quest na wakestone'a, dostaniesz wakestona, a nagroda jaką ustawisz idzie z twojego pelcaczka. 

Odnośnik do komentarza

Generalnie każda walka ze smokiem może się skończyć Dragonsplague, o ile main pawn spoko, bo się zrespawnuje, tak reszta lipa. Nic nie ma to kuracji chyba w grze, przynajmniej nie znalazłem. Można jeszcze raz te pawny przywołać dodając wcześniej najlepiej do ulubionych, ale punkciki przepadają. 

 

Rzeczywiście powroty do lokacji często kończą się aktywacją jakiegoś czasowego chain questa, ten element gry bardzo mi się podoba, nic tutaj nie jest dopowiedziane, ale przez to fajnie się eksploruje, dla kogoś kto nie pamięta gier typu Morrowind albo nawet pierwsza Dogma, to może być jednak lipa :D. Gra nie prowadzi za rączkę w odnajdywaniu contentu, aczkolwiek fajna nam o tym opowiada (pawny, NPCe itp.). 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...