Skocz do zawartości

Dragon's Dogma 2


Bigby

Rekomendowane odpowiedzi

A jeszcze jedna fajna rzecz, w creditsach w true endingu 

Spoiler

Wyświetlają się nasze najlepsze pawny i liczba dni, fajny ficzur :)

 

U mnie wyszło 124

 

12 minut temu, KOMARZYSKO napisał:

Dobrze że zrobiłem zapasowego sejwa przed ostatnią zagadką u Sfinxa

  Pokaż ukrytą zawartość

bo jako ostatnią gra wylosowała mi zadanie gdzie nagrodą jest ta uber strzała. Nie dałem rady ubić tradycyjnie Sfinxa bo po końcowej gadce, gdy zacząłem go okładać mieczem nawet nie załączył mu się pasek zdrowia i po chwili odfrunął, zostawiając mnie bez finalnej nagrody.
Przywróciłem sejwa i tym razem sprint do skrzynki po uber strzałę a kątem oka widzę że Sfinx już zaczyna machać skrzydłami, powolna animacja otwierania skrzynki, potem załadowanie strzały, wycelowanie w Sfinxa a ten już wzbija się w powietrze. Na szczęście trafiłem i po chwili odebrałem uber wakestone :) teraz mogę przywrócićdo życia mieszkańców stolicy

 

Ciekawe, czy jak się ich nie ożywi, czy to wpływa na zakończenie, u mnie jednej wioski nie było, wiec chyba tak :). 

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, XM. napisał:

PIEKNIE POCIELI PODSTAWKE, capcom odjebal jak nigdy

 

 

Ale skąd wiesz, że pocięli? Może po prostu robią :). Gra jest tak zrobiona, że na NG+ w 60 minut odkryjesz sobie wszystko, więc nie będzie problemu, oczywiscie, zapewne Ci co nie mają parcia to już niech lepiej poczekają :). 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, XM. napisał:

No przecież napisane jest, że było tworzone równolegle z podstawką.

Poza tym premiera za pół roku, a wygląda jak drugie tyle gry - tego się nie robi w 6 msc tylko lata.

Pocięli, zapierdolili 30$ i zadowoleni.

Na pewno jak się robi grę, to się Wie, że będzie potem DLC :D, z tego opisu widać, że listopad, a może jeszcze opóźnią, dajmy im czas.

 

Z tym co widzę z tego opisu będzie to mięsista (i lepsza) porcja, bolączki podstawki będą poprawione i na pewno jest na co czekać :).

 

Ja akurat po 50h z grą nie podzielam tego hejtu na DD2, oczywiście mogli wydać więcej i lepiej, ale jak inni robią duże płatne DLC, to czemu oni mieliby odpuścić i zrobić od razu molocha na 150h. Co innego jakby wypuścili jakiś crap z wielką ilością bugów, ale tak źle nie było, widziałem znacznie gorsze gry na premierkę, co do designu i innych rzeczy w grze to już subiektywna opinia. 

Odnośnik do komentarza

Nadszedł moment którego się obawiałem w tej grze, nie sprzedawajcie zestawu ubrań wyjściowych. Sprzedałem je zaraz po zadaniu gdzie były potrzebne po to by się dowiedzieć że są potrzebne raz jeszcze po kilku następnych zadaniach. Jako że te, które można znaleźć w skrzyniach sprzedałem to obecnie jedyna opcja to uzbieranie 300000GC co jest jakąś abstrakcją i kupno je od handlarza. Więc pomimo jak do tej pory przyjemnej rozgrywki muszę odstawić grę na półke i może kiedyś wydadzą jakiś fix to ukończe bo zbieranie takiej kwoty na jakieś zwykłe pantalony i koszule to żart.

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, SpacierShark123 napisał:

Nadszedł moment którego się obawiałem w tej grze, nie sprzedawajcie zestawu ubrań wyjściowych. Sprzedałem je zaraz po zadaniu gdzie były potrzebne po to by się dowiedzieć że są potrzebne raz jeszcze po kilku następnych zadaniach. Jako że te, które można znaleźć w skrzyniach sprzedałem to obecnie jedyna opcja to uzbieranie 300000GC co jest jakąś abstrakcją i kupno je od handlarza. Więc pomimo jak do tej pory przyjemnej rozgrywki muszę odstawić grę na półke i może kiedyś wydadzą jakiś fix to ukończe bo zbieranie takiej kwoty na jakieś zwykłe pantalony i koszule to żart.

Jakich ubrań xD? 

 

Eksploruj, a znajdziesz 150 sztuk xD. 

 

Ale tak, rzeczywiście gra nie wynagradza za sprzedawanie quest itemów...

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, KrYcHu_89 napisał:

Jakich ubrań xD? 

 

Eksploruj, a znajdziesz 150 sztuk xD. 

 

Ale tak, rzeczywiście gra nie wynagradza za sprzedawanie quest itemów...

3 zestawy sprzedałem ale znalazłem poradnik gdzie jest jeden extra zestaw w zamku. Dodatkowo wiem że można dostać go z zadania gdzie kłóci się kupiec ale npc mi znikł prawdopodobnie przez postęp fabularny. Ogólnie rozumiem negatywne opinie o grze ale gra mi się w to naprawde przyjemnie, największa bolączka pierwszej części(przynajmniej dla mnie) czyli oprawa tutaj jest plusem. Szkoda też że w większości skrzyń znajduje jakieś przedmioty do crafting-u bo liczyłem że podczas eksploracji natrafie na jakiś mocarny ekwipunek a narazie w najlepszym razie otrzymuje kamyki wskrzeszenia.

Odnośnik do komentarza
20 minut temu, SpacierShark123 napisał:

3 zestawy sprzedałem ale znalazłem poradnik gdzie jest jeden extra zestaw w zamku. Dodatkowo wiem że można dostać go z zadania gdzie kłóci się kupiec ale npc mi znikł prawdopodobnie przez postęp fabularny. Ogólnie rozumiem negatywne opinie o grze ale gra mi się w to naprawde przyjemnie, największa bolączka pierwszej części(przynajmniej dla mnie) czyli oprawa tutaj jest plusem. Szkoda też że w większości skrzyń znajduje jakieś przedmioty do crafting-u bo liczyłem że podczas eksploracji natrafie na jakiś mocarny ekwipunek a narazie w najlepszym razie otrzymuje kamyki wskrzeszenia.

Z itemami ogólnie tutaj trzeba uważać, bo nie masz napisane wprost, co można sprzedać (i nie można tego odkupić), potem w grze jest tego trochę, jakiś dekret, jakaś maska itp.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...