Skocz do zawartości

Dragon's Dogma 2


Bigby

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, KOMARZYSKO napisał:


 


Ku*wa właśnie mnie to dopadło podczas odpoczynku w domu w stolicy. Wszystkie npc w stolicy nie żyją, na ulicach pełno ciał... ja (pipi)ie kilkanaście h rozgrywki w (pipi)ec.
Próbuje wygooglować czy można to odwrócić ale wychodzi na to że nie.
Wygląda na to że moja przygoda z DD2 dobiegła końca. Poj*bane mechaniki.

Po jakimś tygodniu npc się respawnują. 

 

 

Edytowane przez wojnar
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Oglądałem materiał na tvgry o tej aferze i w zasadzie zgadzam się ze stwierdzeniem, że Dragon's Dogma 2 dostała w łeb w ramach odpowiedzialności zbiorowej za wszystkie tego typu grzechy wielu, wielu gier. Coś jak z Howardem Hamlinem - gra była w złym miejscu w złym czasie. Oczywiście problem jest realny, ale robienie z DD2 jedynego złego jest głupie

Odnośnik do komentarza
34 minutes ago, iluck85 said:

A wcześniejsze gry zyskiwały takie bajery w dniu premiery czy przed premierą było wiadome że ułatwiacze beda płatne?

 

A co za różnica? Te rzeczy są opcjonalne, a cała afera akurat z Dogmą rozdmuchana. Znaczy problem, jak pisałem, jest oczywisty, ale akurat te dlc do Dogmy to tak jak z tymi samochodami rozdawanymi na Placu Czerwonym

Odnośnik do komentarza

Chvj z tym wszystkim, ważne że walki są miodne. No może poza taką drobnostką, że łucznik i mag napyerdalają czasami w ziemię przez geodatę do niewidocznych wrogów :szopenhauer: no i za często spadają, ja już mam taki odruch żeby nikogo nie bić na skraju skały bo różnie się to kończy. Na szczęście mój fighter ma tego skilla lądowania na tarczę przy upadku. W ogóle skille i ich animacje to top topów.

Edytowane przez GearsUp
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Homelander napisał:

Oglądałem materiał na tvgry o tej aferze i w zasadzie zgadzam się ze stwierdzeniem, że Dragon's Dogma 2 dostała w łeb w ramach odpowiedzialności zbiorowej za wszystkie tego typu grzechy wielu, wielu gier. Coś jak z Howardem Hamlinem - gra była w złym miejscu w złym czasie. Oczywiście problem jest realny, ale robienie z DD2 jedynego złego jest głupie

 

No zapewne troszkę im pomogło w znalezieniu się w złym miejscu w złym czasie dodanie sklepiku z mikro po recenzjach w dzień premiery.

Odnośnik do komentarza
O (pipi)A, trzeba czekać na patcha
image.thumb.png.90a38fee9373fb87881e3886b7377bd5.png
Wyłączenie rt już dużo da, a cap na 30 wreszcie będzie to (pipi) grywalne.
 
Także na razie przestaje grać, może zacznie się nawet od nowa jak wydadzą patcha.
Trzeba czekać 2/3 msc a na razie (pipi)ać ich.
A zaczniesz może nowa postacią? :dynia:
Dobry kontencik na yt z tej gierki leci.

Wysłane z pixela przez taptalk bo mnie stać

Odnośnik do komentarza
59 minutes ago, tjery said:

 

No zapewne troszkę im pomogło w znalezieniu się w złym miejscu w złym czasie dodanie sklepiku z mikro po recenzjach w dzień premiery.

 

No wiadomo, że sobie zaszkodzili. Ale to jest sytuacja analogiczna do wchodzenia w nocy w podejrzany zaułek. 10 razy się uda, a za 11 dostaniesz po mordzie. No bywa. Tak czy siak hejt na sytuację uzasadniony. Ale robienie z Dogmy jedynego winnego już uzasadnione nie jest

Odnośnik do komentarza

Po 20 godzinach wiem o co chodziło Capcomowi w niedawaniu save slota, tak, aby gracz czuł mocniej konsekwencje swoich działań, albo ng, żeby miał zaczynać od nowa, co jest głupim pomysłem, ale, że gracze to głównie ameby, nie będę tej kontrowersyjnej opinii wypowiadał. 

Każda mechanika w tej grze jest przemyślana po dłuższym zapoznaniu, a Youtube i Reddit pozwolił wszystkim ocenić ten tytuł przed zagraniem, czyli debilizm w postaci czystej :D. 

13 godzin temu, KOMARZYSKO napisał:

Wg tego yutubera trzeba kupić klucz za realną kasę by uciec z więzienia... no o ścianie do rozwalenia z tyłu celi nie wspomni no bo po co, dalej już nie sluchalem.

this

 

16 godzin temu, wojnar napisał:

Po jakimś tygodniu npc się respawnują. 

 

 

this 2

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...