Skocz do zawartości

Dragon's Dogma 2


Bigby

Rekomendowane odpowiedzi

Jest też mod na nexusie w ostateczności. Ogólnie w tej grze jest kilka takich sytuacji, że jak nie sprawdzisz jak coś działa na wiki/reddicie to możesz być ukarany przez grę jak np z tym questem z kiążkami na dodatkowe spelle, ja akurat miałem wszystko bo niczego nie sprzedaję jeszcze ale komuś pewnie mogłoby to przyjść do głowy (albo jak nie zrobisz forgów to quest u drugiego maga jest przyblokowany bo chce od ciebie te same książki). W ogóle mogliby powiększyć ilość przedmiotów do składowania do 999 bo mam sporo itemów już na maxa

Edytowane przez GearsUp
Odnośnik do komentarza

Ja swojego już raz utopić musiałem. Wczoraj robiłem questa phantom oxcart i pod koniec też coś pawny świrowały, łapali się za głowy, nie wiem czy to związane z końcówka  tego zadania bo później oznak brak, czerwonych oczu też brak i słuchają się normalnie. 

 

@KOMARZYSKO robiłeś już tych 50 npców na max? To trzeba w jednym przejściu? 

Odnośnik do komentarza

Panowie, szczególnie ci co ukończyli już grę, mam nabite z 50 godzin a głównych zadań zrobionych tylko kilka 

Spoiler

Nie byłem jeszcze na balu, nie byłem w zamku na przeszpiegach, ogólnie zrobiłem ze dwa zadania dla czarnego kapitana 

Łażę wszędzie, zaglądam pod każdy kamień i doszedłem do 

Spoiler

Wyspy wulkanicznej i zamierzam się wybrać do lokacji w której zaczęła się gra 

nie będzie chyba żadnego problemu ? Gram z myślą że eksploracja wskazana a nie że zaraz jakieś questy pójdą się walić albo ogólnie się coś spier..dzieli ? :bella:

Odnośnik do komentarza

Przy dokładnej eksploracji 100h spokojnie pęknie, ja zanim przeszedłem na endgame to zaliczyłem każdą jaskinię i każdy zakamarek mapy. W tej chwili zwiedzam świat w endgame, farmię surowce, ulepszam nowy sprzęt i już mam ponad 110h. W planach mam wymaksować finalne bronie i armory dla kilku klas, więc trochę czasu tu spędzę zanim odpalę ng+.

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, messer88 napisał:

U mnie 60+h i dopiero wczoraj zaszedłem tam na dół mapki, pod Meksykiem :) 

 

Bedą lepsze itemki niż te tam właśnie w obozie na dole? Też siebie i pawna będę robił na max pare rzeczy. 

 

DLC wjedzie pewnie day one. 

tak, w tru endingu

17 minut temu, KOMARZYSKO napisał:

Przy dokładnej eksploracji 100h spokojnie pęknie, ja zanim przeszedłem na endgame to zaliczyłem każdą jaskinię i każdy zakamarek mapy. W tej chwili zwiedzam świat w endgame, farmię surowce, ulepszam nowy sprzęt i już mam ponad 110h. W planach mam wymaksować finalne bronie i armory dla kilku klas, więc trochę czasu tu spędzę zanim odpalę ng+.

Ja chętnie wrócę do gry na NG+ i DLC, nie lizałem ścian, ale może i lepiej, na ng+ wrócę pewnie na jeszcze lepszą rozgrywkę:). 

 

Fajnie, że te itemki z tru endingu za surowiec można szybko w ng+ też ulepszyć, więc nie ma tragedii, nie trzeba znowu wpadać do tru endingu drugi raz. 

Odnośnik do komentarza



Fajnie, że te itemki z tru endingu za surowiec można szybko w ng+ też ulepszyć, więc nie ma tragedii, nie trzeba znowu wpadać do tru endingu drugi raz. 

To jest akurat fajnie zrobione tylko pytanie czy te bronie/armory da się ulepszyć na ng+ bo większość wymaga surowców pochodzących z potworów które pojawiają się unmoored world, a obawiam się że w ng+ te stwory znikną i dupa z wymaksowania.
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, KOMARZYSKO napisał:


 


To jest akurat fajnie zrobione tylko pytanie czy te bronie/armory da się ulepszyć na ng+ bo większość wymaga surowców pochodzących z potworów które pojawiają się unmoored world, a obawiam się że w ng+ te stwory znikną i dupa z wymaksowania.

Nie sprawdzałem dokładnie, wiem, że jest NPC z eq dostępny ze wszystkim i upgrejdy też, ale sam surowiec może być lipa, drop na NG+ jest słaby, no mi się udało na maxa ulepszyć tylko siebie, pawna zrobię pewnie w DLC...

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
A robiliście acziki z 
Spoiler

meduzą? Zastanawiam się czy na lvl 54 to jej nie ubije błyskawicznie i będzie po łbie 

 

Ja ją robiłem na lvl 60+, poszedłem jako thief tylko ze swoim pionkiem magiem, dałem mu jedynie elektryczny buff broni a siebie wyposażyłem w słabsze nożyki. Poszło szybko i sprawnie.
Odnośnik do komentarza

W końcu po 80h dotarłem do true endingu/endgame generalnie i widzę że jeszcze trochę tu połażę po świecie bo zmiany są ciekawe. Miałem zamiar też ulepszać itemki na max ale damage już jest taki konkretny że chyba nie ma nawet sensu. Eksploracja w tej grze naprawdę mi siadła i tym bardziej teraz posprawdzam nowe warianty przeciwników. Jak przy okazji będzie dropić materiały to się też porobi upgrade. 

 

Kusi mnie też :platinum: chociaż to trzeba NG+ 

Spoiler

sphinx u mnie uwalony quest 

 

i jakieś pierdoły np. grillowanie każdego typu mięsa. 

Odnośnik do komentarza

Ja w sumie też kończę przygodę w DD2, przez 140h gra zaliczona dwa razy, sprzęcik ulepszony, platyna wbita. Teraz czekam na jakieś dlc i może tryb hard, bo granie dokokszonymi postaciami jest zbyt łatwe. Pierwszą część wspominam że stawiała większe wyzwanie, tutaj taki magic archer ściąga smoka jednym strzałem lol

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...