Skocz do zawartości

Dragon's Dogma 2


Bigby

Rekomendowane odpowiedzi

Który lvl z takim czasem? Fakt jest łatwo i przyjemnie, ale z drugiej strony to nie są soulsy. W dlc mam nadzieję podkręca poziom podobnie jak w dark arisen. 
Chyba 85 lvl wbiłem ale nie biegałem z tym łukiem hydry, bo pewnie 100 by wskoczyła.
Też mam nadzieję że w dlc podkręcą poziom, bo teraz jest za łatwo. Wypadało by gdzieś przetestować te dopakowane postacie.
Odnośnik do komentarza
magic archer w jedynce był kijowy
ja juz 65h wbite i nawet w polowie nie jestem. poziom chyba 37 mam,uwaliłem oba questy z ulrika i wilhelminą.. a chciałem dobre zakonczenie z questem coral snakes. ng plus nadchodzę.. sfinksa nie widziałem wcale. 
Ja uwaliłem sporo questów, dopiero w ng+ je nadrobiłem tyle że już z wiki odpaloną na telefonie :)
W tej części MA to jest typowy easy mode, nie dość że ma auto locka to jeszcze jego "super" kładzie wszystko na hita.
Sfinks jest dobrze skitrany ale jak ktoś lubi na mapie odkryć każdą zaciemnioną ścieżkę, to prędzej czy później go znajdzie.
Odnośnik do komentarza
A po 
Spoiler

Zamknięciu tych czerwonych portów i ewakuacji mieszkańców 

To można tam biegać ile się chce?

po zlikwidowaniu tych 4 czerwonych punktów, zastopujesz tą czerwoną mgłę która pochłania kontynent, wtedy można spokojnie zwiedzać cały unmoored world. ALE masz na to ogólnie 12 lub 14 dni - nie wiem dokładnie ile, po tym czasie nie będziesz już mógł odpocząć przy ognisku czy to w łóżku, po prostu nie da się spać czyli regenerować zdrowia. Świat możesz zwiedzać dalej. Jedyną opcją by wtedy zregenerować zdrowie jest wypicie tego niebieskiego eliksiru allheal, sprzedaje go kupiec w krainie elfów. Także polecam na endgame, skitrać kilka flaszek.

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Ölschmitz napisał:

Łokurwa ale sie odbilem od tej gierki. Cos w niej jest, doceniam wiele jej "surowych" elementow, ale po 7 godzinach plytka trafia na olxa. Do tego te chyba z 20 fpsow wiekszosc czasu na ps5. Szkoda, ale nie hejtuje. Moze po prostu przesiadka z FF7 Rebirth byla tu zbyt bolesna.

 

Mam to samo, zupełnie nie rozumiem zachwytów. Chwile pobiegałem po lasach, zabiłem milion goblinów, jaszczurów i wilków i mi styknie. Wole wrócić do Elden Ringa przed premierą DLC. 

Odnośnik do komentarza

Ostatnio  ukończyłem grę po ponad 136 godzinach( zabrało mnie po całości )wbijając platynę, jestem zachwycony w uj 

wspaniała przygoda, eksploracja i walka sam miód(tylko tych obesranych goblinów ciut za wiele) 

jedyne co mnie ominęło to smocza plaga xD 

odpoczywałem często i gęsto w miastach, pionki wymieniałem też dość często i za cholerę nie mogłem tego trafić, nie ukrywam że trochę żałuję ale za jakiś czas polatam sobie w ng+ to postaram się znaleźć jakiegoś pacjenta zero :leo: 

 

 

 

IMG_2923.jpeg

  • Plusik 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, badzejo napisał:

Ostatnio  ukończyłem grę po ponad 136 godzinach( zabrało mnie po całości )wbijając platynę, jestem zachwycony w uj 

wspaniała przygoda, eksploracja i walka sam miód(tylko tych obesranych goblinów ciut za wiele) 

jedyne co mnie ominęło to smocza plaga xD 

odpoczywałem często i gęsto w miastach, pionki wymieniałem też dość często i za cholerę nie mogłem tego trafić, nie ukrywam że trochę żałuję ale za jakiś czas polatam sobie w ng+ to postaram się znaleźć jakiegoś pacjenta zero :leo: 

 

 

 

IMG_2923.jpeg

136h i ani razu smoczej plagi, no nieźle :). 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...