Skocz do zawartości

Wycena towaru - temat ogólny


D.B. Cooper

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 602
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

x360 arcade- wbudowana karta pamieci 256 mb, jasper, hdmi. konsola ma niecale 3mies. bezprzewodowy pad, kabel z przejscowka euro. kabel hdmi ( no name). nigdy nie podlaczana do liva- o banie nie ma mowy. nigdy nie byla serwisowana czy grzebana- plomby nie ruszone. nie przerobiona. pudelko, jakies papiery no i oczywiscie pelna gwarancja. do tego pgr4, dmc4, ninja gaiden2, kung-fu panda, lego indiana, plytka live arcade. jako opcja shenmue2 z bonus dvd shenmue the movie (gra z pierwszego ixa). konsola nie spelnia moich oczekiwan i chcialbym ja sprzedac- bede wdzieczny za wycene, bardziej jako caly zestaw

Edytowane przez maciekww28
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

witam wszystkich

mam troszkę sprzętu do sprzedania ale problem z jego odpowiednią wyceną. przedmioty będę wystawiał na allegro bądź tu na forum

 

no to jedziem z koksem:

 

1 ps2

Gruba, przerobiona. Konsola ma wadę - nie czyta płytek dvd więc pozostają tylko CD'ki :( do zestawu mam z dwadzieścia/trzydzieści gierek no ale ich wartości nie liczymy:) do tego jest trochę akcesorii które moge sprzedać osobno. Dwa oryginalne pady sony 1 w stanie na 4+, ma troche wytarte napisy drugi natomiast oceniam na 3 bo zwiesza mu się lewy analog i się blokuje w denym kierunku no i też już staruszek. do zestawu jeszcze jest oryginalna memorka sony... a w piwnicy to chyba nawet i kierownice znajdę do tego..:D

 

2 gb micro- sprzęt praktycznie nowy ale nie posiada gwarancji.. uzywany był przez moją dziewczynę i to bardzo rzadko bo zbytnio nie miała czasu grać w drodze a w domku to next gen..zero rysek na wyświetlaczu czy obudowie.stan 5/5/ konsolka w oryginalnym pudle i z woreczkiem na nią. Co ważne dla niektórych..konsola jest w kolorze różowym ;] do tego zestawu posiadam nagrywarkę kartów i dwa kartridże (dwa po 128 mb) na jednym mieszczą się od 2 do 4 gier. no i do tego pełno płyt z romami.

 

proszę o wasze sugestie

dzięki i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Ile w sumie bym dostał za Xboxa Premium 60GB kupionego we wrześniu 2009, oczywiście na gwarancji, nie rejestrowany do naprawy, nic z nim nigdy złego się nie działo, jak nowy praktycznie. Pad, headset. Na płycie Jasper.

 

Do tego gry:

 

Assassin's Creed (lustro)

GTAIV (lustro)

Resident Evil 5 (lustro)

Burnout Paradise + Trivial Pursuit (lustro)

Fallout 3 GOTY (lustro)

Fable 2 GOTY (lustro)

Mass Effect Classic (z dodatkowa płyta, lustro)

Mirrors Edge (lustro)

Oblivion (mikroryski, ale śmiga i instaluje sie na dysk)

Skate (mikroryski ale smiga i instaluje sie na dysk)

Dead Space (mikroryski ale smiga i instaluje sie na dysk)

Bioshock (mikroryski ale smiga i instaluje sie na dysk)

Viva Pinata (mikroryski ale smiga i instaluje sie na dysk)

Army of Two (lustro)

 

Ile bym w sumie mógł za to wyciągnąć gdybym sprzedawał odpowiednio łącznie i osobno? Chcę się pozbyć cholerstwa bo nie zamierzam płacić złodziejom z MS ani złotówki więcej. A chciałbym kupić nowe PS3 Slim.

Odnośnik do komentarza
Ile bym w sumie mógł za to wyciągnąć gdybym sprzedawał odpowiednio łącznie i osobno?
sprawdź ceny każdego produktu z osobna na allegro, wyciągnij z nich średnią arytmetyczną to będziesz mógł sam to oszacować ;). a sprzedaż łącznie to jedna wielka loteria. Edytowane przez ping
Odnośnik do komentarza

Ktos obeznany mi powie ile dostane za taki zestaw ?

PS3 60 GB (kupione w listopadzie 2k7 ) + pad + kamerka + headset + kabel HDMI

Gry:

Midnight Club Los angeles

Burnout Paradise

Bioshock

Lost Planet

DMC4

FIFA 08

SF4

Motorstorm

Dead Space

Ninja gaiden sigma

 

konsola byla serwisowa, znowa plyta glowna choc zdarzaja jej sie napady ze nie chce sie wlaczyc ze 3 razy ,a potem zowu chodzi. Malo uzywana od odbiory z serwisu , ogolnie wyszstko sprawne mimo w/w usterki.

Ile mnie wiecej moge wyrwac za ten zestaw tak zeby szybko poszedl ,ale zeby sie troche na nim wzbogacic? :) Powiem szczerze ,ze wolalbym to spredac w jednym zestawie bo chce to zalatwic za jednym podejsciem ,a nie bawic sie ze wszystkim osobno.

Edytowane przez XM16E1
Odnośnik do komentarza

@XM16E1 1000/1100 zeta maksymalnie.Kabel HDMI i kamerka to grosze.Headset w zaleznosci jaka firma - roznie[sony i Logitech to kilkadziesiat zeta,reszta tansza].Ta usterka to ,mimo ze ci sie nie wydaje,straszny bol dla potencjalnego kupca[jesli cos kupujesz,to chcesz miec raczej wszystko sprawne,prawda?].Gry tez masz starsze[i znowu FIFA 08 oraz Motorstorm to sprawy naprawde groszowe].Sprzedaj oddzielnie,zawsze bedziesz okolo 100 zeta do przodu.

Odnośnik do komentarza

Tym tysiakiem to i tak mnie zaskoczyles :) Nie spodziewalem sie tyle dostac za ten zestaw. Wiem ,ze ta usterka jest jednak powazna wada bo w przypadku usterek tej konsoli ciezko o naprawde. Ale 100zl w ta czy w tamta nie robi duzej roznicy bo zalezy mi na szybkiej sprzedazy wiec mysle ze tysiąc zl. to i tak ladna sumka.

Dzieki :)

Odnośnik do komentarza

Ile dostanę za zestaw:

 

- PSP 1004 nieprzerobione z dwoma ryskami na plastikowym przednim panelu (który można kupić) na około  0.4 cm lub mniej i bez analoga ( a właściwie bez nakładki na taki bolec, którą można kupić za grosze)

 

- Karta pamięci 4 GB SanDisk

 

- Killzone: Liberation

 

- God of War: Chains of Olympus

 

- Burnout: Legends

 

- Tekken: Dark Ressurection (opcjonalnie)

Edytowane przez iJames
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...