Skocz do zawartości

Wycena towaru - temat ogólny


D.B. Cooper

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem jak to jest z gwarancją na PS3, czy ona działa bez paragonu? A to bardzo ważne.

 

Cena nówki to 1299, więc idealna używana to 899-999 w zależności od reputacji (a przy złej reputacji po prostu ok.0zł). Gry zależnie jak, jeśli w komplecie to ok.100-120zł, jeśli normalnie - pojedyńczo to ok.200. Ceny najlepiej ustalać patrząc na cenę nówek w sklepach na Allegro i licząc używkę (w dobrym stanie) za 60-70% ceny (repa).

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 602
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie wiem jak to jest z gwarancją na PS3, czy ona działa bez paragonu? A to bardzo ważne.

 

Cena nówki to 1299, więc idealna używana to 899-999 w zależności od reputacji (a przy złej reputacji po prostu ok.0zł). Gry zależnie jak, jeśli w komplecie to ok.100-120zł, jeśli normalnie - pojedyńczo to ok.200. Ceny najlepiej ustalać patrząc na cenę nówek w sklepach na Allegro i licząc używkę (w dobrym stanie) za 60-70% ceny (repa).

 

paragon to tylko swistek. ps3 to nie para butów gdzie musisz pokazac paragon

Odnośnik do komentarza

Proszę pomóżcie mi ustalić ceny tych gier. Wszystkie na PS2, wszystkie po regeneracji, a więc stan idealny.

 

 

Jak X, 2xPL 1xA, platyna, stan pudełka db-

Black, 2xPL 1xA, nieplatyna, stan pudełka db-

Need for Speed Most Wanted, 3xPL, platyna, stan pudełka bdb-

Guitar Hero III, 3xA, nieplatyna, stan pudełka bdb

God of War, 2xPL 1xA, platyna, stan pudełka bdb

SSX 3, 3xA, platyna, stan pudełka bdb.

 

I jeszcze pytanie, czy FIFĘ Street 2 ktoś dziś by w ogóle kupił?

Odnośnik do komentarza

Typowe allegrowe ceny za takie gry to po ok.20zł, a w komplecie po ok.12-15zł :) No i radzę się pochwalić, że po regeneracji, żeby nie było niejasności (zregenerowane też mogą nie działać, szczególnie jak zostają rysy nieusunięte przez niechlujów.

 

A tu pokazuję aukcję ciekawostkę:

http://allegro.pl/item591297778_playstatio...gro_250_gb.html

Uzyskał za to kosmiczną cenę 2026 (moja wycena to 1700, ktoś mu też tyle oferował co on wyśmiał) przy kup teraz 2499 i jeszcze nie ma przekroczonej ceny minimalnej :) no to sobie sprzedał. A i tak cena zapewne wywindowana przez nieumiejących wymienić HDD.

U innego speca podobnie, tylko że oferty z 1 kwietnia i pewnie idioci robili sobie żarty, a i tak ceny minimalnej nie złamali.

Odnośnik do komentarza
Gość ChOomik

cześć, witam i o zdrowie pytam.

 

Chcę się pozbyć jednego z dwóch xboxów 360, dlatego proszę Was o wycenę.

Ile tak naprawdę mógłbym chcieć za Xboxa 360 Arcade Falcon? -został kupiony w listopadzie 2008, wyprodukowany w sierpniu 2008.

Konsola jest w 100 % sprawna i przerobiona.

W zestawie poza konsolą znajduje się oczywiście pełne okablowanie w tym kabel vga, HDD 20 GB, play and charge kit, Fifa 2006 world cup i pad.

Do tego mam ok. 20 zielonych pudełek wraz z okładkami ale to bardziej gratis :D Konsola oczywiście z gwarancją.

 

więc na ile go wyceniacie?

I jak myślicie- ile musiałbym dopłacać do wymiany tego xboxa za używanego PS3 z odpowiednio 40 i 80cioma GB na pokładzie?

Odnośnik do komentarza

Ponawiam pytanie.

 

Ile może być wart taki:

 

-x360 60gb

-jeden bezprzewodowy pad

-gwarancja do grudnia 2011

-wszelkie papiery i pudełko

-headset

-kabel component

-kabel vga

-kabel hdmi

 

i do tego 8 oryginalnych gier:

 

-Burnout Paradise

-Gears of War 2 pl

-Pure

-Call of Duty 4

-Forza 2 pl

-Pgr 4 pl

-Tony Hawk Project 8

-Nba 2k9

Odnośnik do komentarza
Gość ChOomik
Uzywany X360 Premium (dysk obojętnie jaki) i przerobiony. Ile?

 

cześć, witam i o zdrowie pytam.

 

Chcę się pozbyć jednego z dwóch xboxów 360, dlatego proszę Was o wycenę.

Ile tak naprawdę mógłbym chcieć za Xboxa 360 Arcade Falcon? -został kupiony w listopadzie 2008, wyprodukowany w sierpniu 2008.

Konsola jest w 100 % sprawna i przerobiona.

W zestawie poza konsolą znajduje się oczywiście pełne okablowanie w tym kabel vga, HDD 20 GB, play and charge kit, Fifa 2006 world cup i pad.

Do tego mam ok. 20 zielonych pudełek wraz z okładkami ale to bardziej gratis :D Konsola oczywiście z gwarancją.

 

 

przerobiona ta wada czy zaleta? Raczej chyba pierwsze:) Mysle iwec o jakichs 500/560 zeta.
Odnośnik do komentarza

Wycencie prosze :

 

Chlebak PS3 wersja 40GB, ok 1.5 roku, 2 pady, GTAIV, Skate, na dysku sporo dem, Siren Blood Curse, Wipeout, Tekken, Gran Turismo

 

Xbox360 Arcade, karta 256, 2 pady, przerobiony najnowszym softem, ma 3 miesiace + ok 20 gier, pudelko instrukcja

 

Telewizor LCD Samsung LE37A330, ma 3 miesiace na gwarancji 2 lata, 37 cali bez f.HD pudelko instrukcja gwarancja itp.

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
Gość Grzegosz

Półtoraroczne PSP slim, czarne, soft 4.01 M33, karta 4 GB SanDisk, sztywne etui, LocoRoco (3xA, nieplatyna) - całość mało używana, w stanie bardzo dobrym/idealnym (srebrne kółeczko na PSP nieporysowane ;]). Do tego oczywiście oryginalny karton, książeczki i tego typu pierdoły.

 

Ile mogę wołać za taki zestaw?

 

No i ładowarka jest, wiadomo.

Edytowane przez Grzegosz
Odnośnik do komentarza

Wyglada na to ze musze sie pozbyc mego sprzetu.Mniej wiecej ile moge za to zawolac?

Xbox360 Premium 2.5 roku (rok temu wymieniana plyta ze wzgledu na ROD)

Twardy dysk 120gb

Odbiornik wi-fi

2 pady bezprzewodowe

2 headsety

Stacja dokujaca + dwa akumulatorki by M$

Perkusja Rock Band + Destroyer Pedal + Silencery

Gitarka Les Paul do GH

Mikrofon do RB + hub Usb

Gry:

Rock Band 2

GH:Metallica

GH3 Legends of Rock

GH2

Gears of War 2

Pgr 3

Over G Fighters

Assasin Creed

Prince of Persia

Fifa 09

King Kong :)

Forza 2 (edycja limitowana)

Battlestation Midway

Bad Company 2

Cod 4

Pes 6

Devil My Cry 4

Dead Space

 

Oczywiscie chodzi mi o cene za wszystko bo tak najpierw sprobuje to uplynnic.Na moje oko mysle ze 1700-1900 nie bylo by zdzierstwem.

Do tego dochodzi DLC do GH oraz RB za co najmniej 150-200$ ale to powiedzmy taki bonus.No i jeszcze Gold wazny rok.

Edytowane przez El Loco Chocko
Odnośnik do komentarza
1.Mniej wiecej ile moge za to zawolac?

2.Na moje oko mysle ze 1700-1900 nie bylo by zdzierstwem.

1.Co łaska :D

2.Masz rację, ale zestawy chodzą strasznie tanio. Na PS2 doszło już do obłędu że gry w hitowych zestawach są w cenie 10-15 zł. Na X360 jest lepiej, ale niewiele, te twoje gry są zróżnicowane po 20-30 zł pójdą w zestawie, a z droższymi może nawet wyjdzie śr. 30/grę. Podobnie reszta, może 1000 przekroczysz, no chyba że masz świetną reputację (1000 pozytywów, 0 negatywów) i sprzedasz osobno to wtedy 1700 to nic trudnego. Ale możesz też liczyć na farta, widziałem już oferty debili którzy dostawali szalone 2100 (przy mojej wycenie 1700), ale nie sprzedawali, więc nie ustaw minimum za wysoko.

Odnośnik do komentarza

- PSP FAT (czarne) z USA, System software 3,90 m33. Stan techniczny - bardzo dobry, wizualny - dobry.

- gra Twisted Metal Head-On, stan pudełka, instrukcji - bdb, umd -db

- gra Winning Eleven 9, stan pudełka, instrukcji - bdb, umd -db

- film na umd Boogeyman, stan pudełka - bdb, umd -db

- karta 4 GB San Disk Ultra 2

- ładowarka + przejściówka na polskie gniazdo

- futerał

- pudełka, papiery, instrukcja...

 

Ile mogę za to krzyczeć w zestawia, a ile osobno za konsole i gry/film?

 

Z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
1.Mniej wiecej ile moge za to zawolac?

2.Na moje oko mysle ze 1700-1900 nie bylo by zdzierstwem.

1.Co łaska :D

2.Masz rację, ale zestawy chodzą strasznie tanio. Na PS2 doszło już do obłędu że gry w hitowych zestawach są w cenie 10-15 zł. Na X360 jest lepiej, ale niewiele, te twoje gry są zróżnicowane po 20-30 zł pójdą w zestawie, a z droższymi może nawet wyjdzie śr. 30/grę. Podobnie reszta, może 1000 przekroczysz, no chyba że masz świetną reputację (1000 pozytywów, 0 negatywów) i sprzedasz osobno to wtedy 1700 to nic trudnego. Ale możesz też liczyć na farta, widziałem już oferty debili którzy dostawali szalone 2100 (przy mojej wycenie 1700), ale nie sprzedawali, więc nie ustaw minimum za wysoko.

 

Poszlo w sumie za blsiko 2.400 wiec nie jest zle.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...