Skocz do zawartości

Wycena towaru - temat ogólny


D.B. Cooper

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 606
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Do wyceny:

Ps3 80gb z grudnia 2008 roku. Pierwszy właściciel. Są wszystkie papiery i pudło.

W zestawie:

- Konsola Ps3 80GB

- Pad DS3

- Pudło

- Papiery

- 29 pełnych wersji z PSN zainstalowanych [burnout, Wipeout, Flower, Lead & Gold...]

 

 

 

Gry:

Rock Band 1

Rock Band 2

Zestaw instrumentów

Dead Rising 2 [igła, 3xA]

Final Fantasy XIII [bDB, 3A]

Uncharted 2 [igła, 3xPL]

Resistance 2 [igła, 3xA]

 

Z góry dzięki za odpowiedź ;)

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

Za ile moge opchnąć lapka Toshibe m50-130 ?

 

cpu 1.7 ghz, 1gb ramu, hdd 60gb + 60gb osobno, wifi duperele, bateria rozszerzona 6600mAh.

 

Wady ma takie ze prawy glosnik przestal dawac dzwiek, i touchpad czasami nie dziala zbyt dokladnie, zalezy jak sie lapka ulozy. w obu przypadkach tanie koszty naprawy, mogly sie tasiemki niestykac.

 

stan wizualny dobry.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

hej,

 

wygrałem w konkursie HP nowego XBOXa S (czarny taki kanciasty) wifi z padem i 250GB. X jest nowy, nawet go nie włączałem. chcę go sprzedać bo nie mam czasu grać we wszystko na PS3 a co dopiero X. Paczkę dostałem, nawet go nie włączyłem. Przez to nie mam na niego faktury ani paragonu, mam tylko potwierdzenie odbioru nagrody.

 

po pierwsze jak myślicie co z gwarancją i po drugie po ile mógłbym go pchnąć? (chcę zrobić odpowiedniego posta na pchlim targu ale potrzebuję pomocy na X'ach się nie znam, nie wiem do końca ile on warty)

 

dzięki z góry za pomoc

 

PAN ŁOWIEC podpowiedział 700/800zeta. będę wdzięczny za sugestie i wystawię go na pchlim

Odnośnik do komentarza

900zł z wliczoną przesyłką możesz krzyczeć. Na Allegro nieznacznie drożej, więc Twoja cena będzie konkurencyjna. Za 700zł to mógłbyś sprzedać Arcade 4GB a nie z dyskiem 250GB. Gwarancję oczywiście masz i nie potrzebujesz do tego paragonu. Niby jak się zgłasza w MS to chcą datę zakupu konsoli żeby im powiedzieć, ale jak powiesz, że nie masz paragonu to każą Ci podać datę produkcji z naklejki z tyłu konsoli. Będziesz najwyżej w plecy z gwarancją kilka miesięcy. Z tym, że gwarancja o ile pamiętam jest rok na akcesoria, 2 lata na konsolę i 3 lata na RRoDa, więc luzik.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

@Q-Jot - pokaz mi jednego kupujacego, ktory wezmie konsole bez paragonu za tyle samo co z paragonem. Chociaz jednego.

 

Do tego, sprawdza sie tutaj:

http://allegro.pl/listing.php/search?buy=2&category=82317&closed=1&search_type=1&prepareTime=0&order=td&price_from=&price_to=&string=xbox+slim&view=gtext&change_view=1&params_top_cookie=635c8699ec6a48ca70780f0e041b45ce82fe39d8

A nie w wystawionych... Widzisz za ile schodza 250? Za 900zl to masz zestaw albo z Kinectem albo z grami.

Odnośnik do komentarza

Witam,

 

Za ile moge pogonic nizej wymieniony zestaw? Mam klopot poniewaz chce zamienic xboxa na ps3, ale nie mam pojecia ile moj xbox moze byc warty.

 

Wersja z puedelkiem z Final Fantasy XIII Super Elite kupiona w UK ok roku temu z dyskiem 250gb,1 padem i 45 grami na dysku ( 80gb wolne )

 

-Alan Wake ( + The Signal )

-Alien Homid HD

-Assassin's Creed 2 ( + Sequence 12,13 )

-Batman : Arkham Asylum

-Bayonetta

-Borderlands ( + Claptrap, Mad Moxxi's, The Secret Armory, Zombie Island )

-Braid

-Castlevania HD

-Castlevania Symphony Of The Night

-Comic Jumper

-Commander's Chalenge

-Dead Space Ignition

-Deathspank

-Deathspank : TOV

-Devil May Cry 4

-Dead Rising 2: Case Zero

-Exit

-FEAR 2

-Guwage

-Lara Croft : GOL

-LIMBO

-Magic The Gathering

-Magic 2012

-Marvel VS Capcom 2

-Metal Slug 3

-Metal Slug XX

-Monkey Island 2 : SE

-Mortal Kombat vs DCU

-NBA 2K10

-Prince Of Persia

-Resident Evil 5

-Shadow Complex

-Shank

-Skate

-Skate 2

-Soul Calibur

-Soul Calibur 4 ( + Vader )

-Super Street Fighter 2 HD

-Super Street Fighter 4

-Shawn White Snowboarding

-Tales Of Vesperia

-Star Wars : The Force Unleashed ( + Jedi Temple, Temp Hoth, Temp Tattoine,

-Vandal Hearts : FOJ

-Zeno Clash UE

 

+ DLC na dysku do gier, ktorych nie wymienilem wyzej

 

-Dante's Inferno - Dark, Forest, Trails Of St. Lucia

-Enslaved - Pigsy's Perfect 10

-Fable 2 - Knothole Island

-Fable 3 - Day 1 DLC, Traitor's Keep

-L.A Noire - The Naked City, A Slip Of The Tongue, The Badge Pursuit

-Mass Effect 2 - Katsumi, Lair Of The Shadow Broker, Overlord

 

Uff, to wszystko. Bede bardzo wdzieczny za wycene.

Odnośnik do komentarza

Szperałem po allegro i znalazłem http://allegro.pl/anime-ksiezniczka-mononoke-jak-nowy-unikat-i1766901469.html czy może jakiś znawca mógłby wycenić mi dokładnie taką samą edycje mononoke jak posiada też użytkownik? Wszystko ideał aż zdziwiłem się że ktoś za tyle to wystawił ;o

Odnośnik do komentarza

PS3 Slim 250gb z gwarancja do 20 grudnia, Dual Shock 3 i Sixaxis, 2 gry na BD - Uncharted 2 i Wipeout oraz 6 na dysku - LBP, Infamous, Plants vs Zombies, Dead Nation, Lead and Gold i Lara GoL. Do tego pudlo ze wszystkim co bylo i kabel hdmi.

 

Pojdzie za 900 ?

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Mam gierki na Xboxa 360 do wyceny, więc trudno nie będzie mi się wydaje. Dawno nic nie kupowałem/sprzedawałem, więc nie orientuję się ostatnio.

 

Ile dostanę za (większość stan db/bdb, w razie gorszego odpowiednio sobie obniżę):

- Assasin's Creed

- PGR4

- Crackdown

- Forza Motorsport 2 Limited Collector's Edition

- FIFA 10

- Dark Sector

- Civ Revolution

 

Plusiki czekają :).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...